IT talk «Зміні поведінки додатку за допомогою JavaAgent»

IT talk «Изменение поведения приложения с помощью JavaAgent»

Компания DataArt приглашает вас на онлайн Java IT talk. Целевая аудитория — разработчики, которые интересуются обратной разработкой и JavaAgent.

Дата: 15 апреля

Время: 19:00

Язык выступления — английский.

Применим реверсивный инжиниринг для приложения, чтобы внедрить JavaAgent с целью обхода определенной валидации. Поговорим, что такое JavaAgent и как использовать этот специальный тип классов для изменения поведения приложения без изменения файла JAR. Будем использовать библиотеку Javassist для обхода валидации серийного номера и имени пользователя.

Спикер

Дарвин Алгарин, Java-разработчик, DataArt

Разработчик с 7-летним опытом работы с Java-технологиями.

Регистрация по ссылке: https://www.eventbrite.com/e/java-it-talk-changing-application-behavior-with-javaagents-tickets-149150716809

Також дивись
Профорієнтаційні лекції для студентів університетів та учнів старших класів

​​В цю п’ятницю чекаємо вас на лекції про “Render: загальна теорія”. Спікер готує багато корисної інформації.

Профорієнтаційні лекції для студентів університетів та учнів старших класів

2 червня об 11:20  поговоримо про “Різновид та класифікацію проєктів у світі IT” та “Обираємо першу мову програмування. Що важливо, а що вторинне?”

IT Wave One Day Business Conference

26 травня в Alexandrovskiy Hotel Odesa IT Family за підтримки головного партнера заходу UKRSIBBANK BNP Paribas Group запрошує всіх, хто прагне розвивати свій бізнес та Україну.

Профорієнтаційні лекції для студентів університетів та учнів старших класів

Продовжуємо навчатись! 5 травня поговоримо про “Культурні відмінності в корпоративній культурі” та “AI в UX-дизайні: від початку до вдосконалення”. Чекаємо традиційно студентів університетів та учнів старших класів.

Підписка на новини від спільноти