IT4KIDS “Створення персонажа 3D”

Воркшопи для підлітків 9-12 років разом з комп’ютерною Академією IT STEP в активному процесі!

Наступна тема, яку презентує Академія – це “Створення персонажа 3D”. В останній день зими, 29 лютого, о 16:30 захоплююче практичне заняття, присвячене процесу створення персонажа у тривимірному просторі! Під час цього заходу ми розглянемо ключові аспекти та техніки, які використовуються для створення живих та реалістичних персонажів.

Впевнені буде, як завжди цікаво!

Також дивись
Global Azure Bootcamp 2024

Підтримуємо зустріч наших колег і запрошуємо на Global Azure Bootcamp 2024. Odesa, Ukraine edition! 76 зустріч Microsoft .NET User Group Odesa!

На вас чекають 2 цікаві доповіді!
В цей четверг о 18:30 онлайн.

Хакатон Code Breaker

Odesa IT Family підтримала Хакатон Code Breaker.
CTF Code Breaker є популярним змаганням в галузі кібербезпеки, де школяри або студенти можуть отримати змогу змагатися у вирішенні завдань, що потребують знань з програмування, криптографії, мережевої безпеки та інших сфер пов’язаних з кібербезпекою.

Що таке і як працює CRS?

Odesa IT Family за підтримки агенції Digilaw запрошує вас на онлайн лампову зустріч, аби поговорити про автоматичний обмін податковою інформацією.

Хакатон Fresh Air 2024

Odesa IT Family, об’єднавши зусилля з Інститутом Штучного Інтелекту та Робототехніки Національного університету “Одеська політехніка” за підтримки генерального спонсора Akkerman, запрошують тебе долучитися до пошуку інноваційних рішень для відбудови та розвитку країни та бізнесу.

Підписка на новини від спільноти