Leadership school online

Ми розповімо про сучасні підходи до управління IT-командами, про інструменти і зрозумілих алгоритмах дій. У вас буде можливість задати питання та розібрати основні точки реальних кейсів.

Щоб стати учасником школи, потрібно:

  • вислати своє CV пошту hr-od@dataart.com;
  • обов’язково написати невелике мотиваційний лист «Чому ви хочете в DataArt Leadership school, ваші успіхи в управлінні, ніж вам цікаво лідерство і управління» англійською.

Заявки на участь в безкоштовної онлайн-школі приймаються до 10 жовтня (включно).

Ознайомтеся уважно з вимогами до учасників, етапами відбору, програмою школи та залиште свою заявку.

Детальна інформація за посиланням:

https://dataart.team/ru/events/online-events/dataart-leadership-school-online/

Кращі випускники будуть рекомендовані на позиції в DataArt Odessa.

Також дивись
Global Azure Bootcamp 2024

Підтримуємо зустріч наших колег і запрошуємо на Global Azure Bootcamp 2024. Odesa, Ukraine edition! 76 зустріч Microsoft .NET User Group Odesa!

На вас чекають 2 цікаві доповіді!
В цей четверг о 18:30 онлайн.

Хакатон Code Breaker

Odesa IT Family підтримала Хакатон Code Breaker.
CTF Code Breaker є популярним змаганням в галузі кібербезпеки, де школяри або студенти можуть отримати змогу змагатися у вирішенні завдань, що потребують знань з програмування, криптографії, мережевої безпеки та інших сфер пов’язаних з кібербезпекою.

Що таке і як працює CRS?

Odesa IT Family за підтримки агенції Digilaw запрошує вас на онлайн лампову зустріч, аби поговорити про автоматичний обмін податковою інформацією.

Хакатон Fresh Air 2024

Odesa IT Family, об’єднавши зусилля з Інститутом Штучного Інтелекту та Робототехніки Національного університету “Одеська політехніка” за підтримки генерального спонсора Akkerman, запрошують тебе долучитися до пошуку інноваційних рішень для відбудови та розвитку країни та бізнесу.

Підписка на новини від спільноти