Luxoft Tech Ground: Java Edition

30 жовтня пройде конференція Tech Ground: Java Edition за участю спікерів з Revolut, Luxoft, JUG UA і не тільки, а ще Fireside Chat з Адамом Біном, Java Champion, Top Java Ambassador та JavaOne Rock Star!

📍Де: онлайн, два потоки Cloud та JVМ

📆Коли: 30 жовтня, 12:00, GMT+3

Також долучайся до open space discussion, де ти можеш обговорити актуальні питання та поділитися досвідом з колегами!

Кому буде цікаво: Middle/Senior Java Developer, Software Engineers, OPS (Sysadmins, DevOps, SRE), Cloud Software Engineers.

Доповіді будуть англійською мовою

🧑💻 Участь безкоштовна за умови попередньої реєстрації: https://bit.ly/3Gk0Lxg

Також дивись
Хакатон Code Breaker

Odesa IT Family підтримала Хакатон Code Breaker.
CTF Code Breaker є популярним змаганням в галузі кібербезпеки, де школяри або студенти можуть отримати змогу змагатися у вирішенні завдань, що потребують знань з програмування, криптографії, мережевої безпеки та інших сфер пов’язаних з кібербезпекою.

Що таке і як працює CRS?

Odesa IT Family за підтримки агенції Digilaw запрошує вас на онлайн лампову зустріч, аби поговорити про автоматичний обмін податковою інформацією.

Хакатон Fresh Air 2024

Odesa IT Family, об’єднавши зусилля з Інститутом Штучного Інтелекту та Робототехніки Національного університету “Одеська політехніка” за підтримки генерального спонсора Akkerman, запрошують тебе долучитися до пошуку інноваційних рішень для відбудови та розвитку країни та бізнесу.

“Школа юного банкіра”

Проєкт IT4KIDS продовжується завдяки нашому UKRSIBBANK BNP Paribas Group і цього разу ми вивчатимемо фінанси.

Підписка на новини від спільноти