Luxoft Tech Ground: Java Edition

30 жовтня пройде конференція Tech Ground: Java Edition за участю спікерів з Revolut, Luxoft, JUG UA і не тільки, а ще Fireside Chat з Адамом Біном, Java Champion, Top Java Ambassador та JavaOne Rock Star!

📍Де: онлайн, два потоки Cloud та JVМ

📆Коли: 30 жовтня, 12:00, GMT+3

Також долучайся до open space discussion, де ти можеш обговорити актуальні питання та поділитися досвідом з колегами!

Кому буде цікаво: Middle/Senior Java Developer, Software Engineers, OPS (Sysadmins, DevOps, SRE), Cloud Software Engineers.

Доповіді будуть англійською мовою

🧑💻 Участь безкоштовна за умови попередньої реєстрації: https://bit.ly/3Gk0Lxg

Також дивись
Профорієнтаційні лекції для студентів університетів та учнів старших класів

2 червня об 11:20  поговоримо про “Різновид та класифікацію проєктів у світі IT” та “Обираємо першу мову програмування. Що важливо, а що вторинне?”

IT Wave One Day Business Conference

26 травня в Alexandrovskiy Hotel Odesa IT Family за підтримки головного партнера заходу UKRSIBBANK BNP Paribas Group запрошує всіх, хто прагне розвивати свій бізнес та Україну.

Профорієнтаційні лекції для студентів університетів та учнів старших класів

Продовжуємо навчатись! 5 травня поговоримо про “Культурні відмінності в корпоративній культурі” та “AI в UX-дизайні: від початку до вдосконалення”. Чекаємо традиційно студентів університетів та учнів старших класів.

«Сучасні інформаційні технології 2023»

Запрошуємо студентів та молодих вчених на міжнародну наукову конференцію «Сучасні інформаційні технології 2023» від Інституту Комп’ютерних Систем Національного університету «Одеська Політехніка» за підтримки Odesa IT Family.

Підписка на новини від спільноти