Micro-frontends — is it a new normal? | JavaScript Odesa #TechTalks

JavaScript став однією з найбільш затребуваних мов програмування в 2020 році. І, з огляду на тенденції, буде залишатися таким в 2021.

На JavaScript Odesa #TechTalks ми поговоримо про мікрофронтенди як про сучасний архітектурний стиль проектування для фронтенд розробки, який полегшує підтримку та деплой оновлень для великих проектів.

Також ми обговоримо:

🔹Що таке мікрофронтенди?

🔹Як використовувати їх з старим проектом?

🔹Монорепа vs мультірепа і чому?

Про спікера:

🔸Максим Бєлкін, Senior Software Engineer з 10-річним досвідом комерційної розробки веб-додатків. У Максима великий досвід у створенні односторінкових додатків з використанням сучасних фреймворків і інструментів, а також великий досвід в області серверної розробки і створення REST API. Він також володіє глибокими знаннями в області об’єктно-орієнтованої розробки, алгоритмів, кодування і шаблонів тестування і має досвід в гнучкій розробці програмного забезпечення, включаючи ролі SCRUM Master і Team Lead.

🔹Де: онлайн

🔹Коли: 22.04.2021 о 19:00

🔹Мова доповіді: російська

🔹Реєстрація обов’язкова

🔹Вхід: free / donation. Будемо вам вдячні за перерахування будь якої комфортної для Вас суми в благодійний фонд “Корпорація монстрів”.

Способи перерахування благодійного внеску є на сторінці реєстрації.

Реєстрація на онлайн-трансляцію: https://bit.ly/3uBcO2n

Як завжди, на вас чекає цікава тема і корисний вечір.

Приєднуйтесь!

Також дивись
Акселераційна програма Bind 4.0 для стартапів

Програма передбачає налагодження співпраці стартапів з великими міжнародними компаніями.

DEVOXX UKRAINE 2022: SECURE OUR FUTURE

Devoxx – це найбільша міжнародна конференція для Java-спеціалістів, у якій беруть участь найкращі професійні спікери з США, Канади, Західної Європи і не тільки. Нові формати, актуальні теми та чудовий нетворкінг – все це очікує на вас на Devoxx Ukraine 2022: Secure our Future.

Trash Talk

На вас чекають IT-факапи за період війни від дотепних та успішних спікерів!

Starter pack для першого UX/UI офферу: вебінар + speed-networking

Odesa IT Family, як співорганізатор івенту, запрошує на вебінар, де вас очікує 2 лекції від лід-дизайнерів, інтерактивність у FigJam та speed-networking!

Підписка на новини від спільноти