Micro-frontends — is it a new normal? | JavaScript Odesa #TechTalks

JavaScript став однією з найбільш затребуваних мов програмування в 2020 році. І, з огляду на тенденції, буде залишатися таким в 2021.

На JavaScript Odesa #TechTalks ми поговоримо про мікрофронтенди як про сучасний архітектурний стиль проектування для фронтенд розробки, який полегшує підтримку та деплой оновлень для великих проектів.

Також ми обговоримо:

🔹Що таке мікрофронтенди?

🔹Як використовувати їх з старим проектом?

🔹Монорепа vs мультірепа і чому?

Про спікера:

🔸Максим Бєлкін, Senior Software Engineer з 10-річним досвідом комерційної розробки веб-додатків. У Максима великий досвід у створенні односторінкових додатків з використанням сучасних фреймворків і інструментів, а також великий досвід в області серверної розробки і створення REST API. Він також володіє глибокими знаннями в області об’єктно-орієнтованої розробки, алгоритмів, кодування і шаблонів тестування і має досвід в гнучкій розробці програмного забезпечення, включаючи ролі SCRUM Master і Team Lead.

🔹Де: онлайн

🔹Коли: 22.04.2021 о 19:00

🔹Мова доповіді: російська

🔹Реєстрація обов’язкова

🔹Вхід: free / donation. Будемо вам вдячні за перерахування будь якої комфортної для Вас суми в благодійний фонд “Корпорація монстрів”.

Способи перерахування благодійного внеску є на сторінці реєстрації.

Реєстрація на онлайн-трансляцію: https://bit.ly/3uBcO2n

Як завжди, на вас чекає цікава тема і корисний вечір.

Приєднуйтесь!

Також дивись
Профорієнтаційні лекції для студентів та учнів старших класів

Очікуємо п’ятницю і нову цікаву лекцію в рамках нашого проєкту “Профорієнтаційні лекції для студентів та учнів старших класів”.

Odesa .NET Community “Створення архітектури для сучасної програми GenAI”

Ми в Odesa IT Family підтримаємо ком’юніті в їх активності! Цього разу доєднались до Odesa .NET Community і запрошуємо вас разом на 72 зустріч юзер-групи 27 вересня в 18:30.

Профорієнтаційні лекції для студентів та учнів старших класів

Перша зустріч “Професії в ІТ-компаніях” відбудеться вже в п’ятницю 22 вересня об 11:00 за адресою вулиця Дворянська, 2, ауд. 73, головний корпус університету.

OpsHelm and AWS CloudTrail від Odesa Cloud Native

Продовжуємо серію заходів Odesa Cloud Native! Нова тема “OpsHelm and AWS CloudTrail”!
Odesa IT Family підтримує Cloud Native Computing Foundation в організації івенту і запрошує вас на один з дуже корисних.

Підписка на новини від спільноти