Micro-frontends — is it a new normal? | JavaScript Odesa #TechTalks

JavaScript став однією з найбільш затребуваних мов програмування в 2020 році. І, з огляду на тенденції, буде залишатися таким в 2021.

На JavaScript Odesa #TechTalks ми поговоримо про мікрофронтенди як про сучасний архітектурний стиль проектування для фронтенд розробки, який полегшує підтримку та деплой оновлень для великих проектів.

Також ми обговоримо:

🔹Що таке мікрофронтенди?

🔹Як використовувати їх з старим проектом?

🔹Монорепа vs мультірепа і чому?

Про спікера:

🔸Максим Бєлкін, Senior Software Engineer з 10-річним досвідом комерційної розробки веб-додатків. У Максима великий досвід у створенні односторінкових додатків з використанням сучасних фреймворків і інструментів, а також великий досвід в області серверної розробки і створення REST API. Він також володіє глибокими знаннями в області об’єктно-орієнтованої розробки, алгоритмів, кодування і шаблонів тестування і має досвід в гнучкій розробці програмного забезпечення, включаючи ролі SCRUM Master і Team Lead.

🔹Де: онлайн

🔹Коли: 22.04.2021 о 19:00

🔹Мова доповіді: російська

🔹Реєстрація обов’язкова

🔹Вхід: free / donation. Будемо вам вдячні за перерахування будь якої комфортної для Вас суми в благодійний фонд “Корпорація монстрів”.

Способи перерахування благодійного внеску є на сторінці реєстрації.

Реєстрація на онлайн-трансляцію: https://bit.ly/3uBcO2n

Як завжди, на вас чекає цікава тема і корисний вечір.

Приєднуйтесь!

Також дивись
Global Azure Bootcamp 2024

Підтримуємо зустріч наших колег і запрошуємо на Global Azure Bootcamp 2024. Odesa, Ukraine edition! 76 зустріч Microsoft .NET User Group Odesa!

На вас чекають 2 цікаві доповіді!
В цей четверг о 18:30 онлайн.

Хакатон Code Breaker

Odesa IT Family підтримала Хакатон Code Breaker.
CTF Code Breaker є популярним змаганням в галузі кібербезпеки, де школяри або студенти можуть отримати змогу змагатися у вирішенні завдань, що потребують знань з програмування, криптографії, мережевої безпеки та інших сфер пов’язаних з кібербезпекою.

Що таке і як працює CRS?

Odesa IT Family за підтримки агенції Digilaw запрошує вас на онлайн лампову зустріч, аби поговорити про автоматичний обмін податковою інформацією.

Хакатон Fresh Air 2024

Odesa IT Family, об’єднавши зусилля з Інститутом Штучного Інтелекту та Робототехніки Національного університету “Одеська політехніка” за підтримки генерального спонсора Akkerman, запрошують тебе долучитися до пошуку інноваційних рішень для відбудови та розвитку країни та бізнесу.

Підписка на новини від спільноти