Науково-технологічна конференція

Odesa IT Family за підтримки 5 Вишів запрошує майбутніх IT-зірок на науково-технологічну конференцію!

1 грудня у школі Hillel будемо багато говорити про сучасні технології, як знайти першу роботу і про всі питання, які наразі хвилюють молодь, яка бачить своє майбутнє в IT.

Знайомимо вас з одним зі спікерів конференції — Влад Шимов, генеральний директор компанії Capgemini Engineering. Влад надасть вам цінні поради, які допоможуть полегшити шлях в IT-сфері, адже він сам його пройшов.

Про що поговоримо:
🔹Програмне забезпечення і цифрова революція
🔹Сучасні тренди створення програмного забезпечення
🔹Зміни пов’язані з появою великих мовних моделей (LLM)

Реєстрація на конференцію: http://surl.li/nasjt

Захід організовано Odesa IT Family у партнерстві з Вишами: Інститут комп’ютерних систем Одеської Політехніки , Одеський національний університет імені І. І. Мечникова, Міжнародний гуманітарний університет, Одеський національний технологічний університет та Одеський державний економічний університет.

Також хочемо подякувати нашим партнерам — компаніям DataArt, Capgemini Engineering та UZSPACE — за подарунки для учасників!

Також дивись
Global Azure Bootcamp 2024

Підтримуємо зустріч наших колег і запрошуємо на Global Azure Bootcamp 2024. Odesa, Ukraine edition! 76 зустріч Microsoft .NET User Group Odesa!

На вас чекають 2 цікаві доповіді!
В цей четверг о 18:30 онлайн.

Хакатон Code Breaker

Odesa IT Family підтримала Хакатон Code Breaker.
CTF Code Breaker є популярним змаганням в галузі кібербезпеки, де школяри або студенти можуть отримати змогу змагатися у вирішенні завдань, що потребують знань з програмування, криптографії, мережевої безпеки та інших сфер пов’язаних з кібербезпекою.

Що таке і як працює CRS?

Odesa IT Family за підтримки агенції Digilaw запрошує вас на онлайн лампову зустріч, аби поговорити про автоматичний обмін податковою інформацією.

Хакатон Fresh Air 2024

Odesa IT Family, об’єднавши зусилля з Інститутом Штучного Інтелекту та Робототехніки Національного університету “Одеська політехніка” за підтримки генерального спонсора Akkerman, запрошують тебе долучитися до пошуку інноваційних рішень для відбудови та розвитку країни та бізнесу.

Підписка на новини від спільноти