Odesa Cloud Native #36: AI Unconference

Запрошуємо на подію наших друзів: Odesa Cloud Native #36: AI Unconference

29 лютого о 19:00, долучайтесь: https://community.cncf.io/events/details/cncf-odesa-presents-odesa-cloud-native-36-ai-unconference/

Що таке неконференція?

На відміну від традиційних конференцій із визначеним порядком денним і доповідачами, неконференцію керують самі учасники. Це динамічна подія під їх керівництвом, де учасники обирають теми, обговорення та заходи на основі своїх інтересів і досвіду.

Чому ШІ?

Штучний інтелект – це не просто майбутнє; це сьогодення. Він трансформує галузі, змінює економіку та впливає на кожен аспект нашого життя. Odesa Cloud Native AI Unconference — це платформа для ентузіастів, професіоналів і експертів для дослідження, обговорення та інновацій у цій галузі, що швидко розвивається.

Також дивись
Global Azure Bootcamp 2024

Підтримуємо зустріч наших колег і запрошуємо на Global Azure Bootcamp 2024. Odesa, Ukraine edition! 76 зустріч Microsoft .NET User Group Odesa!

На вас чекають 2 цікаві доповіді!
В цей четверг о 18:30 онлайн.

Хакатон Code Breaker

Odesa IT Family підтримала Хакатон Code Breaker.
CTF Code Breaker є популярним змаганням в галузі кібербезпеки, де школяри або студенти можуть отримати змогу змагатися у вирішенні завдань, що потребують знань з програмування, криптографії, мережевої безпеки та інших сфер пов’язаних з кібербезпекою.

Що таке і як працює CRS?

Odesa IT Family за підтримки агенції Digilaw запрошує вас на онлайн лампову зустріч, аби поговорити про автоматичний обмін податковою інформацією.

Хакатон Fresh Air 2024

Odesa IT Family, об’єднавши зусилля з Інститутом Штучного Інтелекту та Робототехніки Національного університету “Одеська політехніка” за підтримки генерального спонсора Akkerman, запрошують тебе долучитися до пошуку інноваційних рішень для відбудови та розвитку країни та бізнесу.

Підписка на новини від спільноти