Odesa .NET Community “Створення архітектури для сучасної програми GenAI”

Ми в Odesa IT Family підтримаємо ком’юніті в їх активності! Цього разу доєднались до Odesa .NET Community і запрошуємо вас разом на 72 зустріч юзер-групи 27 вересня в 18:30!

Про що поговоримо? “Створення архітектури для сучасної програми GenAI”. Спікер — Антон Відіщев.

Програми GenAI викликають ажіотаж, але в багатьох випадках незрозуміло, як поєднати різні найкращі практики для створення належної архітектури.

Ми розглянемо архітектуру проєкту, який став переможцем хакатону, Quizzilicious.com, і обговоримо, як об’єднати різноманітні обов’язкові практики, такі як метапідсказки, генерація з доповненим пошуком, відповідальний ШІ та деякі інші. Це включає вивчення інфраструктури та коду проєкту!

Антон працює провідним архітектором в Capgemini Engineering. Він має понад 20 років досвіду розробки програмного забезпечення, в основному спеціалізується на технологіях Microsoft і Azure. Останнім часом він є одним із рушіїв застосування GenAI в корпоративних проєктах. Він також є одним із організаторів Odesa .NET Community.

Детальніше: http://www.usergroup.od.ua/2023/09/72-microsoft-net-user-group-odesa.html

Компанія Capgemini Engineering також підготувала подарунок — брендований набір — до заходу!

Також дивись
Профорієнтаційна лекція від Odesa IT Family “Як вижити R&D інженеру у стартапі?

Хочеш працювати у стартапі?
Реєструйся на профорієнтаційну лекцію від Odesa IT Family “Як вижити R&D інженеру у стартапі?” — про це поговоримо з Ігорем Вустянюком, Data Scientist в Beetroot.

Воркшоп для HRів та рекрутерів в IT

Вже зареєструвались на зустріч для HR-ком’юніті? Місць небагато, тож не відкладайте.

Науково-технологічна конференція

Вже в цю п’ятницю — науково-технологічна конференція для найбільш активних студентів з 6-ти Вишів.

Воркшоп з HR

Продовжуємо наші зустрічі для HR-ком’юніті. Запрошуємо на воркшоп, де наша спікерка зможе приділити увагу кожному і відповісти на турбуючі вас питання.

Підписка на новини від спільноти