Starter pack для першого UX/UI офферу: вебінар + speed-networking

Odesa IT Family, як співорганізатор івенту, запрошує на вебінар, де вас очікує 2 лекції від лід-дизайнерів, інтерактивність у FigJam та speed-networking!

🕓 Коли: 18 серпня (чт), 19:00.

📍 Де: Google Meeting + Figjam

💰 Вартість: free donation на коптери захисникам

⏳ Тривалість: 1 година

Лід-дизайнери поділяться своїм досвідом та порадами для дизайнерів-початківців (і не тільки). Як використати LinkedIn по максимуму? Фантастичний перший проєкт та де його шукати? 

Після лекцій плануються коротенькі 1-1 сесії, де ви зможете розширити своє коло знайомств на 5 нових контактів.

Реєстрація за посиланням: https://forms.gle/f24tAuHEZ4WL83sbA

Ми чекаємо на вас!

Також дивись
TechCrunch Disrupt 2022

Український фонд стартапів разом з Ukrainian Bridge, Програмою USAID «‎‎Конкурентоспроможна економіка України» та за підтримки Міністерства цифрової трансформації оголошують про початок відбору українських стартапів на участь у Ukrainian Startup Pavilion у рамках культової конференції TechCrunch Disrupt.

DevOps meetup

29 вересня запрошуємо на DevOps мітап від Profisea Labs, де поговоримо про FinOps, AWS та Kubernetes.

Хакатон “Hack4UA” — все про інноваційні рішення в умовах війни

Харківський технологічний університет “IT STEP” разом з Odesa IT Family, Kharkiv IT Cluster та Ізраїльською компанією CyBureau з великим задоволенням запрошують вас на хакатон про інноваційні рішення в умовах війни!

Intellias Blockchain Talks

28 вересня відбудеться перший Intellias Blockchain Talks. Це тематична онлайн подія, де експерти з різних галузей поділяться своїми знаннями, реальними кейсами та досвідом у використанні технології блокчейн.

Підписка на новини від спільноти