Starter pack для першого UX/UI офферу: вебінар + speed-networking

Odesa IT Family, як співорганізатор івенту, запрошує на вебінар, де вас очікує 2 лекції від лід-дизайнерів, інтерактивність у FigJam та speed-networking!

🕓 Коли: 18 серпня (чт), 19:00.

📍 Де: Google Meeting + Figjam

💰 Вартість: free donation на коптери захисникам

⏳ Тривалість: 1 година

Лід-дизайнери поділяться своїм досвідом та порадами для дизайнерів-початківців (і не тільки). Як використати LinkedIn по максимуму? Фантастичний перший проєкт та де його шукати? 

Після лекцій плануються коротенькі 1-1 сесії, де ви зможете розширити своє коло знайомств на 5 нових контактів.

Реєстрація за посиланням: https://forms.gle/f24tAuHEZ4WL83sbA

Ми чекаємо на вас!

Також дивись
Профорієнтаційні лекції для студентів університетів та учнів старших класів

2 червня об 11:20  поговоримо про “Різновид та класифікацію проєктів у світі IT” та “Обираємо першу мову програмування. Що важливо, а що вторинне?”

IT Wave One Day Business Conference

26 травня в Alexandrovskiy Hotel Odesa IT Family за підтримки головного партнера заходу UKRSIBBANK BNP Paribas Group запрошує всіх, хто прагне розвивати свій бізнес та Україну.

Профорієнтаційні лекції для студентів університетів та учнів старших класів

Продовжуємо навчатись! 5 травня поговоримо про “Культурні відмінності в корпоративній культурі” та “AI в UX-дизайні: від початку до вдосконалення”. Чекаємо традиційно студентів університетів та учнів старших класів.

«Сучасні інформаційні технології 2023»

Запрошуємо студентів та молодих вчених на міжнародну наукову конференцію «Сучасні інформаційні технології 2023» від Інституту Комп’ютерних Систем Національного університету «Одеська Політехніка» за підтримки Odesa IT Family.

Підписка на новини від спільноти