Tech MeetUp for Students

⚡ Компанія DataArt запрошує студентів технічних і нетехнічних спеціальностей та всіх бажаючих дізнатись більше про світ IT на Tech MeetUp for Students, що відбудеться в онлайн-форматі 11 листопада о 17:00.

Ви матимете чудову можливість поспілкуватися з технічними експертами, інженерами і менторами DataArt. Вони поділяться з вами досвідом, розкажуть про технічні співбесіди в компанії, основні помилки кандидатів, порадять, на що звернути увагу при підготовці до співбесіди, де здобути свій перший досвід, а також проведуть практичну сесію.

На вас чекають:

 • .NET: Сергій Іващенко (Senior .Net Developer, DataArt Kyiv) та Василь Барна (Strong Middle.Net Developer, DataArt Lviv)
 • Java: Єгор Слупицький (Senior Java Developer, DataArt Lviv)
 • QA: Елліна Азадова (QA Expert, Teamlead, DataArt Kherson) та Руслана Злобіна (Middle QA, DataArt Kherson)
 • QAA: Сергій Кулик (Senior QA Automation, DataArt Kherson) та Вікторія Ремньова (Strong Middle QA Automation, DataArt Kherson)
 • JavaScript: Ольга Комар (Senior JS Developer, Teamlead, DataArt Lviv)
 • Python: Дмитро Селіщєв (Senior Python Developer, Teamlead, DataArt Kherson)
 • BA: Денис Гобов (Senior Business Analyst, DataArt Kyiv) та Оксана Атанасова (Senior Business Analyst, DataArt Odessa)
 • Дизайн: Андрій Гасюк (Senior UI/UX Designer, DataArt Lviv) та Влад Марійчук (Junior UI/UX Designer, DataArt Lviv)
 • Хто такі PM, DM, EM і чим вони займаються в IT вам розкажуть Василь Пасічник (Delivery Manager, DataArt Lviv) та Дмитро Щєрбина (Strong Middle Project Manager, Temalead, DataArt Dnipro)
 • Як в IT приходять люди з нетехнічних спеціальностей та про власний професійний шлях вам розкажуть Анастасія Саніна (Strong Middle Project Manager, DataArt Kherson) та Юлія Носкова (Junior Business Analyst, DataArt Kherson)

Також вам розкажуть:

 • Юрій Юрченко (Leader of Global People Development) про DataArt, наші цінності, офіси в Україні та світі, можливості для професійного розвитку;
 • Ольга Денисенко (PR Coordination Lead) про освітні проекти та ініціативи DataArt: хакатони, воркшопи, олімпіади, зустрічі технічної спільноти IT talk, IT Schools, Online Internship тощо;
 • Андрій Сірук ( Senior IT recruiter) про практикантську програму DataArt: умови, тривалість, опалту, можливості та ін.

Коли: 11 листопада 2021, 17:00.

Де: Zoom (зареєстровані учасники отримають посилання).

Реєстрація: https://bit.ly/2ZDKjXO

Звісно, будуть розіграші та призи. Реєструйтеся та чекайте на деталі!

Також дивись
Профорієнтаційні лекції для студентів та учнів старших класів

Очікуємо п’ятницю і нову цікаву лекцію в рамках нашого проєкту “Профорієнтаційні лекції для студентів та учнів старших класів”.

Odesa .NET Community “Створення архітектури для сучасної програми GenAI”

Ми в Odesa IT Family підтримаємо ком’юніті в їх активності! Цього разу доєднались до Odesa .NET Community і запрошуємо вас разом на 72 зустріч юзер-групи 27 вересня в 18:30.

Профорієнтаційні лекції для студентів та учнів старших класів

Перша зустріч “Професії в ІТ-компаніях” відбудеться вже в п’ятницю 22 вересня об 11:00 за адресою вулиця Дворянська, 2, ауд. 73, головний корпус університету.

OpsHelm and AWS CloudTrail від Odesa Cloud Native

Продовжуємо серію заходів Odesa Cloud Native! Нова тема “OpsHelm and AWS CloudTrail”!
Odesa IT Family підтримує Cloud Native Computing Foundation в організації івенту і запрошує вас на один з дуже корисних.

Підписка на новини від спільноти