Воркшоп для HRів та рекрутерів в ІТ

Запрошуємо HR-спеціалістів та рекрутерів!

Робота з людським капіталом. Сильні та слабкі сторони Одеського регіону. Що ми можемо покращити? На що можемо вплинути?
Наразі всім компаніям непросто і ми мусимо бути як ніколи об’єднаними, аби досягти поставлених перед бізнесом цілей.

15 березня ми збираємось разом на надзвичайну фасилітаційну сесію, де кожна хвилина буде конструктивним обговоренням важливих питань. Поговоримо про спільні проєкти для HR в IT-сфері, направлені на розвиток галузі, на обговорення нагальних проблем в тому числі внутрішніх задач з якими стикається сьогодні бізнес. Разом ми відокремимо сильні та слабкі сторони притаманні бізнесу регіону та знайдемо в творчій синергії шляхи подолання викликів.

Модератор: Vika Safronova, HR ентузіаст&фахівець з розвитку кар’єри. HRBP в компанії Intellias. Працює як кар’єрний коуч та консультант, викладає відповідний курс. Виступає спікером та фасилітатором HR-заходів. Ментор Projector mentorship platform та волонтер “Життєлюб”.

Реєстрація: https://forms.gle/6c3P68HaqseZeaFU6

Також дивись
Global Azure Bootcamp 2024

Підтримуємо зустріч наших колег і запрошуємо на Global Azure Bootcamp 2024. Odesa, Ukraine edition! 76 зустріч Microsoft .NET User Group Odesa!

На вас чекають 2 цікаві доповіді!
В цей четверг о 18:30 онлайн.

Хакатон Code Breaker

Odesa IT Family підтримала Хакатон Code Breaker.
CTF Code Breaker є популярним змаганням в галузі кібербезпеки, де школяри або студенти можуть отримати змогу змагатися у вирішенні завдань, що потребують знань з програмування, криптографії, мережевої безпеки та інших сфер пов’язаних з кібербезпекою.

Що таке і як працює CRS?

Odesa IT Family за підтримки агенції Digilaw запрошує вас на онлайн лампову зустріч, аби поговорити про автоматичний обмін податковою інформацією.

Хакатон Fresh Air 2024

Odesa IT Family, об’єднавши зусилля з Інститутом Штучного Інтелекту та Робототехніки Національного університету “Одеська політехніка” за підтримки генерального спонсора Akkerman, запрошують тебе долучитися до пошуку інноваційних рішень для відбудови та розвитку країни та бізнесу.

Підписка на новини від спільноти