SmartyAds

SmartyAds — це міжнародна продуктова IT-компанія, заснована у 2011 році молодими професіоналами рекламної індустрії.

З тих пір ми трансформуємо цифровий ринок за допомогою наших надійних продуктів, надаючи повний пакет комплексних рішень AdTech нашим клієнтам завдяки потужним технологічним активам.

Проте наш найпотужніший актив – це блискучі, креативні та впливові люди, які створили сім’ю SmartyAds і зробили все це можливим. Тут ми маємо унікальну здатність удосконалювати й збагачувати всю систему, реалізуючи найяскравіші ідеї, постійно навчаючись та разом створюючи високоякісні рішення.

Ми виросли на глобальному рівні з офісами в Україні, США та штаб-квартирою у Великій Британії.

Ми використовуємо новітні технології для створення наших продуктів: big data стек, машинне навчання, стек веб-технологій.

Приєднуйтесь до нашої команди професіоналів: завжди раді Node.js, PHP, Full Stack розробникам.

Також дивись
DataArt

DataArt — міжнародна компанія розробник програмного забезпечення, що спеціалізується на Solution Design, UI / UX, Cloud, Block Chain, Data BI and Analytics, DevOps, IoT, Agile Software Development, Security, Quality and Performance engineering та ін.

Luxoft

Luxoft, a DXC Technology Company — глобальна компанія, що надає послуги з формування цифрової стратегії і розробки програмного забезпечення з клієнтською базою по всьому світу.

Capgemini Engineering

Під брендом Capgemini Engineering у 2021 році продовжила працювати та активно розвиватися компанія Lohika.

AB Soft

AB Soft — це компанія професіоналів у сфері розробки програмного забезпечення, яка розпочала роботу в Одесі у 2000 році. Серед клієнтів AB Soft — американський провайдер №1 у сфері сучасних телекомунікаційних послуг.

Підписка на новини від спільноти