8 березня

Як ви святкуєте та чи святкуєте взагалі 8 березня? З таким питанням Odesa IT Family звернулась до наших компаній-учасниць і хочемо поділитись, які результати отримали.

 

8 березня — Міжнародний день боротьби за права жінок, а отже деякі вирішили присвятити цей день саме цій темі. Наприклад, в компанії Capgemini Engineering внутрішні активності в березні вирішили направити на збільшення обізнаності співробітників про інклюзивність, гендерну рівність, цінність відмінностей і різноманітності. 

🔸️Меседж компанії: “Міжнародний жіночий день, який відзначається 8 березня, є глобальним днем, присвяченим соціальним, економічним, культурним і політичним досягненням жінок. Щороку Міжнародний жіночий день оголошує тему глобальної кампанії, спрямовану на боротьбу з гендерними стереотипами, відмову від дискримінації, привернення уваги до упередженості та прагнення залучення. У 2023 році темою глобальної кампанії є #EmbraceEquity. Коли ми приймаємо справедливість, ми усвідомлюємо, що всі різні та унікальні по-своєму. Ми підтримуємо кожного, щоб розвиватися найкращим чином. Ми надихаємо наших жінок розвиватися та будувати кар’єру”.

Що ж до взаємодій та активностей, то мають на меті провести лекцію з викладачкою історії, яка розповість про видатних, сильних жінок України та загалом поговорить про цей день у контексті історії. Також планується благодійний збір для добровольчої організації парамедиків “Госпітальєри”, бо в цій організації є багато жінок, яких компанія хоче підтримати. 

 

Команда Intellias випустила ролик “IntelliWomen: Ламаючи стереотипи”. Подивитись можна за посиланням: https://fb.watch/j20a1yrnlk/

Цей ролик до Міжнародного жіночого дня, в якому зібрали історії кількох спеціалісток Intellias, які руйнують все ще такі поширені стереотипи у суспільстві.

🔸️Меседж компанії:Вона кодить, любить геймити, боксувати і навіть отримала звання капітана. В Intellias ми робимо не тільки те, що добре вміємо, але й те, що любимо. Найголовніше не ставимо собі у цьому жодних бар’єрів. Всією командою ми віримо, що 8 мільярдів людей на цій планеті щодня мають можливість проживати своє життя так, як хочуть і найголовніше, що ніхто не має права стати їм на заваді“.

Деякі компанії не святкують гендерні свята, тому 8 березня залишається звичайним робочим днем.

🔸️IT-компанії зацікавлені в передачі усіх вільних коштів на допомогу ЗСУ, тому для святкування залишились тільки основні події, проте деякі влаштовують невеличке святкування для своїх співробітниць. 

 

Наш постійний інфопартнер, компанія  HYS Enterprise, не відзначає Міжнародний жіночий день як день жіночності та квітів. Як кажуть її представники, вони переосмислюють загалом багато свят, які за традицією передавались нам з покоління в покоління, і створюють нові сенси. Проте у цьому році  ще залишають 8 березня саме вихідним, тому що рішення про цей день як офіційний державний вихідний не прийнято. 


В IT-сфері безліч жінок і в цей день ми вкотре нагадуємо, що вони мають такі самі права як і чоловіки: працювати з кодом, займати менеджерські позиції тощо. А ми від усієї душі їм бажаємо бути проактивними і досягати бажаних цілей!

 

Також дивись
Akkerman Solutions Ukraine

23-26 березня відбудеться хакатон FRESH AIR 2023 з розробки застосунків соціального напрямку.  Компанія Akkerman виступає основним фінансовим спонсором заходу, саме завдяки їй переможців чекає  вагомий грошовий приз!

Андрій Сильчук, Head of R&D Center & Delivery Director DataArt

IT Family допомагає об’єднати IT-ком’юніті Одеси, зібрати разом найактивніших його представників під одним дахом. А разом ми завжди можемо взяти на себе більш амбітні та цікаві проєкти, ніж поодинці.

EXPO 2030

Odesa IT Family є партнером Одеси та області як кандидата на проведення EXPO 2030. Ми всебічно підтримуємо можливість покращити імідж Одеси як міста IT-технологій та ідеального місця для зростання міжнародних компаній та інноваційних стартапів.

Ірина Дятленко, Regional Director в Luxoft Ukraine

Я люблю IT тому, що це не лише про технологічність. IT неймовірним чином переплітає в собі знання із багатьох сфер та різноманітних напрямів. Якщо людина прагне розвивати свій кругозір не зупиняючись, то IT найкращий вибір.

Підписка на новини від спільноти