8 березня

Як ви святкуєте та чи святкуєте взагалі 8 березня? З таким питанням Odesa IT Family звернулась до наших компаній-учасниць і хочемо поділитись, які результати отримали.

 

8 березня — Міжнародний день боротьби за права жінок, а отже деякі вирішили присвятити цей день саме цій темі. Наприклад, в компанії Capgemini Engineering внутрішні активності в березні вирішили направити на збільшення обізнаності співробітників про інклюзивність, гендерну рівність, цінність відмінностей і різноманітності. 

🔸️Меседж компанії: “Міжнародний жіночий день, який відзначається 8 березня, є глобальним днем, присвяченим соціальним, економічним, культурним і політичним досягненням жінок. Щороку Міжнародний жіночий день оголошує тему глобальної кампанії, спрямовану на боротьбу з гендерними стереотипами, відмову від дискримінації, привернення уваги до упередженості та прагнення залучення. У 2023 році темою глобальної кампанії є #EmbraceEquity. Коли ми приймаємо справедливість, ми усвідомлюємо, що всі різні та унікальні по-своєму. Ми підтримуємо кожного, щоб розвиватися найкращим чином. Ми надихаємо наших жінок розвиватися та будувати кар’єру”.

Що ж до взаємодій та активностей, то мають на меті провести лекцію з викладачкою історії, яка розповість про видатних, сильних жінок України та загалом поговорить про цей день у контексті історії. Також планується благодійний збір для добровольчої організації парамедиків “Госпітальєри”, бо в цій організації є багато жінок, яких компанія хоче підтримати. 

 

Команда Intellias випустила ролик “IntelliWomen: Ламаючи стереотипи”. Подивитись можна за посиланням: https://fb.watch/j20a1yrnlk/

Цей ролик до Міжнародного жіночого дня, в якому зібрали історії кількох спеціалісток Intellias, які руйнують все ще такі поширені стереотипи у суспільстві.

🔸️Меседж компанії:Вона кодить, любить геймити, боксувати і навіть отримала звання капітана. В Intellias ми робимо не тільки те, що добре вміємо, але й те, що любимо. Найголовніше не ставимо собі у цьому жодних бар’єрів. Всією командою ми віримо, що 8 мільярдів людей на цій планеті щодня мають можливість проживати своє життя так, як хочуть і найголовніше, що ніхто не має права стати їм на заваді“.

Деякі компанії не святкують гендерні свята, тому 8 березня залишається звичайним робочим днем.

🔸️IT-компанії зацікавлені в передачі усіх вільних коштів на допомогу ЗСУ, тому для святкування залишились тільки основні події, проте деякі влаштовують невеличке святкування для своїх співробітниць. 

 

Наш постійний інфопартнер, компанія  HYS Enterprise, не відзначає Міжнародний жіночий день як день жіночності та квітів. Як кажуть її представники, вони переосмислюють загалом багато свят, які за традицією передавались нам з покоління в покоління, і створюють нові сенси. Проте у цьому році  ще залишають 8 березня саме вихідним, тому що рішення про цей день як офіційний державний вихідний не прийнято. 


В IT-сфері безліч жінок і в цей день ми вкотре нагадуємо, що вони мають такі самі права як і чоловіки: працювати з кодом, займати менеджерські позиції тощо. А ми від усієї душі їм бажаємо бути проактивними і досягати бажаних цілей!

 

Також дивись
Диоптриметр механічний NJC-4 для міської дитячої поліклініки №2

Раді вам повідомити, що Odesa IT Family закупила і передала диоптриметр механічний NJC-4 для міської дитячої поліклініки №2.

English speaking club від Odesa IT Family

Цього року ми запустили новий проєкт для студентів, адже без якійсної англійської в IT дуже важко.

Освітні проєкти від Odesa IT Family

В квітні минулого року Odesa IT Family розпочала курс профорієнтаційних лекцій для старшокласників та студентів інституту ім.Мечникова, який би допоміг їм більше і детальніше дізнатись про усі професії в IT. В жовтні проєкт масштабувався, до нас доєднались і інші університети, а в рамках нього ми тепер не тільки надаємо лекції і проводимо English Speaking Club та організовуємо науково-технологічні конференції.

Подкасти про IT та інші технології

Чекали другу частину подкастів про IT та інші технології? Ловіть!
Обирайте, що ближче до душі.

Підписка на новини від спільноти