Асоціація спільно з партнерами та ІТ-кластерами стартує дослідження “Do IT like Ukraine”

За вісім місяців війни Україна продемонструвала всьому світу свою непохитність та життєстійкість. Національна хоробрість стала ідентифікатором нашої країни. ІТ-індустрія доклала чималих зусиль аби забезпечити цю стійкість, втримати економічний фронт, підтримати наші ЗСУ та вивести технологічний сектор на нові формати роботи у військових реаліях.

Останні масові атаки на міста України ще раз довели нашу підготовленість до кризових ситуацій. ІТ-бізнес адаптував та диверсифікував власну інфраструктуру задля забезпечення безперевності та продуктивності роботи команд. Попри всі складнощі військового часу ІТ-індустрія продовжує стабільно працювати та зростати, драйвити українську економіку та діджиталізувати країну.

З оптимістичним поглядом у майбутнє, Асоціація разом з ІТ-кластерами та партнерами стартує національне дослідження “Do IT like Ukraine”, щоб спільно проаналізувати роль ІТ-індустрії в Україні, ії внесок в економіку та підтримку держави під час війни, потенціал індустрії у майбутньому відновленні країни та перспективи розвитку українського технологічного сектора на рівні держави, компаній та команд. Ми хочемо також віддати належне самовідданій роботі українських айтівців, які деліверять, волонтерять, захищають нас у кіберпросторі та на передовій.

З перших днів війни ІТ-ком’юніті консолідувало зусилля на підтримку України та індустрії. Наше дослідження стане особливо цінним завдяки інформаційному партнерству із спільнотами Kharkiv IT Cluster, IT-Association Vinnytsia, IT FAMILY Odessa, Kyiv IT Cluster, IT Dnipro Community,Cherkasy IT Cluster, ІТ-кластер Тернопіль, Konotop IT-Cluster, IT Cluster “Chernivtsi IT Community”,Chernihiv ІТ. Чернігівський ІТ кластер, Хмельницьким ІТ кластером, MARIUPOL IT-CLUSTER.

“Український технологічний сектор продовжує тримати економічний фронт країни, компанії своєчасно та безперервно виконують контракти та проєкти, залучають інвестиції та нових клієнтів, активно виходять на глобальний ринок. І це попри всі ризики, з якими стикається наразі Україна через війну. Стійкість та витривалість нашої ІТ-індустрії вражає міжнародних партнерів, клієнтів, наших колег з інших галузей. Ми так само генеруємо висококваліфікованих ІТ-спеціалістів, які залишаються конкурентними на міжнародному ринку, відрізняються високою експертизою та широкою спеціалізацію, пропонують комплексні та креативні рішення. Наше дослідження має показати трансформацїї індустрії та ІТ-ринку в умовах війни в різних зрізах, окреслити напрями ії розвитку та проілюструвати на конкретних кейсах цінність індустрії для майбутнього держави, економіки та українського суспільства”, – підкреслює Костянтин Васюк, виконавчий директор Асоціації.

Надійним та незмінним партнером проєктів Асоціації виступає UKRSIBBANK BNP Paribas Group, спільно з яким ми підтримуємо розвиток технологічного сектора в Україні вже багато років та створюємо можливості для зростання національного ІТ-бізнесу та ком’юніті. Цього разу UKRSIBBANK став генеральним партнером дослідження. 

Медіа-партнером дослідження виступає Dev.ua — онлайн-видання про технології, інновації та ІТ- бізнес в Україні.

Аналітику і дизайн дослідження “Do IT like Ukraine” розроблено у партнерстві з компанією TopLead.

Двомовне дослідження буде цікавим для представників бізнесу та державного сектора, експертів та медіа, іноземних клієнтів та міжнародних партнерів.

Реліз дослідження запланований на листопад.

 

Також дивись
Odesa IT Family закупила і передала медикаменти військовим

Odesa IT Family закупила і передала медикаменти військовим на 15 тис грн.

Рецензія на освітню програму університету

Андрій Сильчук, який з недавніх пір обіймає посаду віце-президента з питань освіти в Odesa IT Family, а також є Head of R&D Center & Delivery Director в компаній DataArt, отримав запит від кафедри “Технічної кібернетики й інформаційних технологій ім. професора Р.В. Меркта” ОНМУ з приводу надання рецензії на дві освітні програми, які підготував університет.

Фінал Хакатону Fresh Air 2024

19 квітня в нас відбулась дуже важлива подія — фінал хакатону Fresh Air, який ми організували разом з Інститутом штучного інтелекту та робототехніки Одеської політехніки за підтримки генерального партнера Akkerman Solutions!

“Штучний Інтелект у бізнесі на прикладі LLM (Large Language Model)”

“Штучний Інтелект у бізнесі на прикладі LLM (Large Language Model)” — нові теми, які усвоювали студенти в рамках проєкту IT Starts. А занурював їх у світ LLM Anton Liutov, Senior ML Engineer в DataArt, який має більше 6 років досвіду в Data Science та більше 5 проєктів з LLM.

Підписка на новини від спільноти