Atom Space та їхній вклад в розвиток IT-освіти

Нещодавно Odesa IT Family разом з Одеським національним університетом імені І. І. Мечникова та за підтримки освітнього tech-простору Atom Space розпочали цикл профорієнтаційних лекцій для студентів та учнів старших класів.

Сьогодні розповімо вам трошки більше про Atom Space та їхній вклад в розвиток IT-освіти.

Atom Space — некомерційний освітній tech-простір для молоді від 16 до 20 років у Одесі.Вже більше 5 років зводить під одним дахом чи в одній зум-кімнаті ком’юніті волонтерів IT-спеціалістів, які діляться власним досвідом, технічними знаннями з молоддю, що тільки стартує у IT-сфері і бажає поглинати знання. За цей час Atom Space зібрав свою аудиторію з 85 менторів і більше ніж 200 резидентів, 80 з яких отримали свою першу роботу саме завдяки проходженню курсів та особистому менторству в Atom Space.

Війна змусила проєкт на деякий час зменшити оберти, але команда все одно збирає менторів по всьому світу та навіть в такий час набирає нових резидентів. Резиденти Atom Space, переймаючи досвід в діючих фахівців, вже підготовлені до роботи у компаніях над реальними задачами та знають як влаштовані процеси. Вже у 17-18 років вони стають повноцінними робітниками компаній, що працюють як в Україні, так і закордоном. Ментори отримують свою вигоду: процес викладання не тільки глибинно прокачує технічні знання спеціаліста, а й розвиває лідерські якості, тренує навички комунікації.

Atom Space знаходиться у постійному пошуку менторів про викладання курсів з будь яких-мов програмування, tech-дисциплін та навіть коротких експрес-лекцій, воркшопів, які допоможуть резидентам ознайомитися з будь-якими знаннями.

Ви завжди можете долучитись і поділитись своїми знаннями!

Простір пропонує усі умови для викладання:

– онлайн-формат для тих, хто не в місті;

– офлайн-формат, якщо ви в Одесі;

– свобода вибору графіку та часу занять;

– консультують стосовно плану курсу та матеріалу викладання;

– ви також можете обрати формат викладання: серія або окремі лекції чи воркшопи, повний або скорочений курс.

Усі  резиденти прагнуть отримати перші офери і стати майстрами у своїй справі, а ви можете наблизити їх до цього і отримати від цього свої бенефіти. Детальніше ознайомитися з діяльністю Atom Space, менторським складом та резидентами ви можете на їхніх сторінках @atomspace.od

 

 

Також дивись
Odesa IT Family закупила і передала медикаменти військовим

Odesa IT Family закупила і передала медикаменти військовим на 15 тис грн.

Рецензія на освітню програму університету

Андрій Сильчук, який з недавніх пір обіймає посаду віце-президента з питань освіти в Odesa IT Family, а також є Head of R&D Center & Delivery Director в компаній DataArt, отримав запит від кафедри “Технічної кібернетики й інформаційних технологій ім. професора Р.В. Меркта” ОНМУ з приводу надання рецензії на дві освітні програми, які підготував університет.

Фінал Хакатону Fresh Air 2024

19 квітня в нас відбулась дуже важлива подія — фінал хакатону Fresh Air, який ми організували разом з Інститутом штучного інтелекту та робототехніки Одеської політехніки за підтримки генерального партнера Akkerman Solutions!

“Штучний Інтелект у бізнесі на прикладі LLM (Large Language Model)”

“Штучний Інтелект у бізнесі на прикладі LLM (Large Language Model)” — нові теми, які усвоювали студенти в рамках проєкту IT Starts. А занурював їх у світ LLM Anton Liutov, Senior ML Engineer в DataArt, який має більше 6 років досвіду в Data Science та більше 5 проєктів з LLM.

Підписка на новини від спільноти