Atom Space та їхній вклад в розвиток IT-освіти

Нещодавно Odesa IT Family разом з Одеським національним університетом імені І. І. Мечникова та за підтримки освітнього tech-простору Atom Space розпочали цикл профорієнтаційних лекцій для студентів та учнів старших класів.

Сьогодні розповімо вам трошки більше про Atom Space та їхній вклад в розвиток IT-освіти.

Atom Space — некомерційний освітній tech-простір для молоді від 16 до 20 років у Одесі.Вже більше 5 років зводить під одним дахом чи в одній зум-кімнаті ком’юніті волонтерів IT-спеціалістів, які діляться власним досвідом, технічними знаннями з молоддю, що тільки стартує у IT-сфері і бажає поглинати знання. За цей час Atom Space зібрав свою аудиторію з 85 менторів і більше ніж 200 резидентів, 80 з яких отримали свою першу роботу саме завдяки проходженню курсів та особистому менторству в Atom Space.

Війна змусила проєкт на деякий час зменшити оберти, але команда все одно збирає менторів по всьому світу та навіть в такий час набирає нових резидентів. Резиденти Atom Space, переймаючи досвід в діючих фахівців, вже підготовлені до роботи у компаніях над реальними задачами та знають як влаштовані процеси. Вже у 17-18 років вони стають повноцінними робітниками компаній, що працюють як в Україні, так і закордоном. Ментори отримують свою вигоду: процес викладання не тільки глибинно прокачує технічні знання спеціаліста, а й розвиває лідерські якості, тренує навички комунікації.

Atom Space знаходиться у постійному пошуку менторів про викладання курсів з будь яких-мов програмування, tech-дисциплін та навіть коротких експрес-лекцій, воркшопів, які допоможуть резидентам ознайомитися з будь-якими знаннями.

Ви завжди можете долучитись і поділитись своїми знаннями!

Простір пропонує усі умови для викладання:

– онлайн-формат для тих, хто не в місті;

– офлайн-формат, якщо ви в Одесі;

– свобода вибору графіку та часу занять;

– консультують стосовно плану курсу та матеріалу викладання;

– ви також можете обрати формат викладання: серія або окремі лекції чи воркшопи, повний або скорочений курс.

Усі  резиденти прагнуть отримати перші офери і стати майстрами у своїй справі, а ви можете наблизити їх до цього і отримати від цього свої бенефіти. Детальніше ознайомитися з діяльністю Atom Space, менторським складом та резидентами ви можете на їхніх сторінках @atomspace.od

 

 

Також дивись
IT Research

Odesa IT Family проводить щорічне дослідження ІТ-галузі в регіоні за підтримки Агенція регіонального розвитку Одеської області.

Odesa IT Family та Агенція регіонального розвитку Одеської області підписали Меморандум про співпрацю

З боку Odesa IT Family у зустрічі взяла участь CEO Odesa IT Family Катерина Соловей , яка зазначила, що дуже важливо включити до стратегічного документу Одещини план заходів з посилення міжсекторальної взаємодії та створення стартап-екосистеми, що сприятиме розвитку нових бізнесів, залученню інвестицій та імплементації інновацій в інших секторах середнього та малого бізнесу.

Odesa IT Family були запрошені до Міжнародного гуманітарного університету на акредитацію нових спеціальностей

Odesa IT Family були запрошені на факультет кібербезпеки, програмної інженерії та комп’ютерних наук Міжнародного гуманітарного університету на акредитацію нових спеціальностей.

IT Wave One-Day Business завершився яскравим святкуванням дня народження Odesa IT Family

Це свято кожного з нас. Кожного, хто долучився до наших проєктів, до наших заходів і діяльності організації. Кожного партнера та компанії-учасниці, які докладають зусиль, аби йти вперед і розвивати IT- екосистему Одещини.

Підписка на новини від спільноти