Atom Space та їхній вклад в розвиток IT-освіти

Нещодавно Odesa IT Family разом з Одеським національним університетом імені І. І. Мечникова та за підтримки освітнього tech-простору Atom Space розпочали цикл профорієнтаційних лекцій для студентів та учнів старших класів.

Сьогодні розповімо вам трошки більше про Atom Space та їхній вклад в розвиток IT-освіти.

Atom Space — некомерційний освітній tech-простір для молоді від 16 до 20 років у Одесі.Вже більше 5 років зводить під одним дахом чи в одній зум-кімнаті ком’юніті волонтерів IT-спеціалістів, які діляться власним досвідом, технічними знаннями з молоддю, що тільки стартує у IT-сфері і бажає поглинати знання. За цей час Atom Space зібрав свою аудиторію з 85 менторів і більше ніж 200 резидентів, 80 з яких отримали свою першу роботу саме завдяки проходженню курсів та особистому менторству в Atom Space.

Війна змусила проєкт на деякий час зменшити оберти, але команда все одно збирає менторів по всьому світу та навіть в такий час набирає нових резидентів. Резиденти Atom Space, переймаючи досвід в діючих фахівців, вже підготовлені до роботи у компаніях над реальними задачами та знають як влаштовані процеси. Вже у 17-18 років вони стають повноцінними робітниками компаній, що працюють як в Україні, так і закордоном. Ментори отримують свою вигоду: процес викладання не тільки глибинно прокачує технічні знання спеціаліста, а й розвиває лідерські якості, тренує навички комунікації.

Atom Space знаходиться у постійному пошуку менторів про викладання курсів з будь яких-мов програмування, tech-дисциплін та навіть коротких експрес-лекцій, воркшопів, які допоможуть резидентам ознайомитися з будь-якими знаннями.

Ви завжди можете долучитись і поділитись своїми знаннями!

Простір пропонує усі умови для викладання:

– онлайн-формат для тих, хто не в місті;

– офлайн-формат, якщо ви в Одесі;

– свобода вибору графіку та часу занять;

– консультують стосовно плану курсу та матеріалу викладання;

– ви також можете обрати формат викладання: серія або окремі лекції чи воркшопи, повний або скорочений курс.

Усі  резиденти прагнуть отримати перші офери і стати майстрами у своїй справі, а ви можете наблизити їх до цього і отримати від цього свої бенефіти. Детальніше ознайомитися з діяльністю Atom Space, менторським складом та резидентами ви можете на їхніх сторінках @atomspace.od

 

 

Також дивись
IT Wave One day business Conference

ІТ-індустрія стала опорою для країни та її економіки у час війни.  Odesa IT Family за підтримки компаній-учасниць та партнерів активно  працює над розвитком IT-галузі в Одесі та регіоні.

U-Nation Conference

В Одесі до Дня Європи відбувся U-Nation Conference – для всіх, хто прагне створити сучасну Україну нашої мрії!

Сучасні технології в ІТ: які вони?

18-19 травня за підтримки генерального партнера Odesa IT Family на базі Інституту комп’ютерних систем Національного університету “Одеська політехніка” відбулась XIII міжнародна наукова конференція “Сучасні Інформаційні Технології 2023”. В конференції взяли участь понад 100 молодих дослідників та студентів.

Профорієнтаційні лекції для студентів і школярів

“Культурні відмінності в корпоративній культурі” та “AI в UX-дизайні: від початку до вдосконалення” — про це поговорили зі студентами 5 травня.

Підписка на новини від спільноти