“Cтарлінки для чайників”: що, для кого, навіщо?

Минулого тижня Odesa IT Family провели вебінар на тему використання старлінків, ми запросили Святослава Потєєнко, Senior Python Developer DataArt, досвідченного експерта, розповісти всі нюанси, аби ви змогли уникнути багатьох помилок.

Ділимось з вами найголовнішими тезами.

Діші (супутниковий термінал) автоматично орієнтується на північний схід, тому краще запускати її в тому самому напрямку. Якщо цього не зробити, в середні девайсу є провід, що з часом перекручується і потребує ремонту, тож краще відразу орієнтувати апарат правильно.

В налаштуваннях додатку є кнопка “stow”, що дозволяє згортати-розгортати антену. Додаток доволі тяжкий і споживає багато енергії телефону, тому зайвий раз його краще не використовувати.
В додатку, в розділі статистика є кілька графіків, верхній графік додатку — це графік сигналу. Затримка сигналу становить лише 50 мілісекунд. Уявіть, як швидко сігнал йде на 550 км в небо, потім минає ще декілька супутників і посідає десь у Польщі.

Апарат гріється, тож якщо передаєте ЗСУ то його видно в тепловізорі, тому його закупують у землю або маскують. На балконі старлінк не працює. Є винятки якщо балкон орієнтований на північ, але потрібно тестувати в кожному випадку окремо.

Чудова новина для тих, хто цінує комфорт: Ілон Маск вже зробив зручні рюкзаки переноски, правда ціна на них теж чудова. Лайфхак щодо живлення: беруться старі безперебійники, робляться затискачі “крокодильчик”, чіпляються на акумулятор і маєте свої 220 вольт протягом 4-ох годин на вимкненому автомобілі. Раніше доставка була від 3 тижнів до 4.5 місяців. Зараз строки зменшились і становлять від 3 до 6 тижнів, це якщо замовляти офіційний термінал.

Також варто пам’ятати про те, що пошта буде прив’язана до акаунту, якщо передаєте хлопцям з ЗСУ, то краще зробити нову пошту і на неї прив’язати аккаунт та спокійно передати її з паролем. Найдешевші старлінкі для приватних осіб помічені в Чехії 330 евро, а абонплата становить лише 1700 чеських крон.
Не можна купляти більше 3-ох старлінків на один аккаунт на приватну особу через інші країни. Якщо, наприклад, за 15 хвилин ви оплатили старлінки встановленні в 3-ох різних локаціях України, вас можуть забанити. Якщо це станеться, вам поставлять купу питань, на які ви втомитися відповідати.

Тож якщо ви IT-компанія та бажаєте офіційно купити партію старлінків, краще скористатися пропозицією від наших колег Львівського IT-кластеру.

Орієнтовна вартість для компаній-учасників Odesa IT Family та інших
профільних комьюніті:

🔸1250 USD. Ринкова 1500 USD.

🔸 Комплектація: тип терміналу — друге покоління (квадратна тарілка) + LAN адаптер.

🔸Безкоштовна заміна терміналу, який вийшов з ладу. Гарантія від виробника та контакт з сервісним центром через офіс Львівського ІТ-кластеру.

🔸 У ціну включено вартість терміналу з LAN-адаптером, розмитнення і всі фіскальні збори, доставка з США та Європи до складу кластера у Львові.

🔸Також в цю вартість входить створення і адміністрування персональних акаунтів.

Ми підрахували, що при замовленні партії старлінків через Odesa IT Family ви маєте змогу повністю окупити річний внесок в наше комьюніті та бути причетними до позитивних зрушень у IT-галузі.

Ми як комьюніті хочемо робити для вас найцікавіші вебінари, пишіть нам, які теми наразі вас цікавлять а ми знайдемо найкращих експертів.
Щиро дякуємо Святославу за цікаву і корисну зустріч.

Також дивись
Диоптриметр механічний NJC-4 для міської дитячої поліклініки №2

Раді вам повідомити, що Odesa IT Family закупила і передала диоптриметр механічний NJC-4 для міської дитячої поліклініки №2.

English speaking club від Odesa IT Family

Цього року ми запустили новий проєкт для студентів, адже без якійсної англійської в IT дуже важко.

Освітні проєкти від Odesa IT Family

В квітні минулого року Odesa IT Family розпочала курс профорієнтаційних лекцій для старшокласників та студентів інституту ім.Мечникова, який би допоміг їм більше і детальніше дізнатись про усі професії в IT. В жовтні проєкт масштабувався, до нас доєднались і інші університети, а в рамках нього ми тепер не тільки надаємо лекції і проводимо English Speaking Club та організовуємо науково-технологічні конференції.

Подкасти про IT та інші технології

Чекали другу частину подкастів про IT та інші технології? Ловіть!
Обирайте, що ближче до душі.

Підписка на новини від спільноти