Допомога IT-індустрії Херсонщині

Після трагедії, що сталась через підрив Каховської ГЕС, IT-сектор максимально швидко зорганізувався і об’єднав зусилля аби допомогти. Кожен кластер допомогав, доєднуючись до нашого збору або допомагаючи індивідуально своїм знайомим волонтерам, надсилаючи донати до перевірених організацій або доєднуючись до всеукраїнського збору ” lifeboat for Ukraine”. Ніхто не пройшов повз і разом ми змогли зібрати добру суму для допомоги.

Лише з Одеського регіону від компаній-учасниць Odesa IT Family було зібрано понад один мільйон гривень допомоги. Дякуємо компаніям DataArt  @dataart , ABSoft @absoft_od, Akkerman, AUTODOC @autodoc_team, BrightTech @brightech_it, Capgemini Engineering @capgeminiengineeringua, Digis @digis_corp, Intellias, Luxoft @luxoft , Provectus @provectuslife. А також дякуємо ТОВ “ФОРТІОР КАПІТАЛ” , директору  Нестеренко Миколі Миколайовичу.

Дякуємо IT Ukraine Association та усім кластерам за залученість і допомогу!
Разом ми можемо більше!

Також дивись
IT2SCHOOL запрошує ІТ-спеціалістів долучатись менторів-волонтерів

Команда IT2SCHOOL запрошує ІТ-спеціалістів долучатись в якості менторів-волонтерів по таким навчальним програмам, як Scratch, HTML/CSS, Python, Робототехніка, Web Design, тощо.

IT Research

Odesa IT Family проводить щорічне дослідження ІТ-галузі в регіоні за підтримки Агенція регіонального розвитку Одеської області.

Odesa IT Family та Агенція регіонального розвитку Одеської області підписали Меморандум про співпрацю

З боку Odesa IT Family у зустрічі взяла участь CEO Odesa IT Family Катерина Соловей , яка зазначила, що дуже важливо включити до стратегічного документу Одещини план заходів з посилення міжсекторальної взаємодії та створення стартап-екосистеми, що сприятиме розвитку нових бізнесів, залученню інвестицій та імплементації інновацій в інших секторах середнього та малого бізнесу.

Odesa IT Family були запрошені до Міжнародного гуманітарного університету на акредитацію нових спеціальностей

Odesa IT Family були запрошені на факультет кібербезпеки, програмної інженерії та комп’ютерних наук Міжнародного гуманітарного університету на акредитацію нових спеціальностей.

Підписка на новини від спільноти