Допомога IT-індустрії Херсонщині

Після трагедії, що сталась через підрив Каховської ГЕС, IT-сектор максимально швидко зорганізувався і об’єднав зусилля аби допомогти. Кожен кластер допомогав, доєднуючись до нашого збору або допомагаючи індивідуально своїм знайомим волонтерам, надсилаючи донати до перевірених організацій або доєднуючись до всеукраїнського збору ” lifeboat for Ukraine”. Ніхто не пройшов повз і разом ми змогли зібрати добру суму для допомоги.

Лише з Одеського регіону від компаній-учасниць Odesa IT Family було зібрано понад один мільйон гривень допомоги. Дякуємо компаніям DataArt  @dataart , ABSoft @absoft_od, Akkerman, AUTODOC @autodoc_team, BrightTech @brightech_it, Capgemini Engineering @capgeminiengineeringua, Digis @digis_corp, Intellias, Luxoft @luxoft , Provectus @provectuslife. А також дякуємо ТОВ “ФОРТІОР КАПІТАЛ” , директору  Нестеренко Миколі Миколайовичу.

Дякуємо IT Ukraine Association та усім кластерам за залученість і допомогу!
Разом ми можемо більше!

Також дивись
Ukrainian Startup Conference від U-Nation

Odesa IT Family стала партнерами Ukrainian Startup Conference від U-Nation для популяризації стартапів та інновацій в Україні.

Відбувся Odesa Cloud Native #33: Grafana stack

Відбувся Odesa Cloud Native #33: Grafana stack, до якого доєдналась Odesa IT Family. Це була лише перша зустріч, на наступній зустрінемось у вересні, тож радимо слідкувати за новинами. Анонс вже скоро.

Візія людського капіталу для ІТ-галузі

Світ не стоїть на місці і це варто усвідомлювати. Kharkiv IT Cluster ініціював фасилітаційну сесію з ключовими стейкхолдерами в ІТ-освіті щодо візії людського капіталу для ІТ-галузі. Odesa IT Family мала честь бути дотичною до такого значущого для галузі заходу.

Завершився кібертурнір AIR CUP 2023

Яскраві 2 дні, чудові емоції разом з 12 командами на кібертурнірі AIRCup.

Підписка на новини від спільноти