Допомога IT-індустрії Херсонщині

Після трагедії, що сталась через підрив Каховської ГЕС, IT-сектор максимально швидко зорганізувався і об’єднав зусилля аби допомогти. Кожен кластер допомогав, доєднуючись до нашого збору або допомагаючи індивідуально своїм знайомим волонтерам, надсилаючи донати до перевірених організацій або доєднуючись до всеукраїнського збору ” lifeboat for Ukraine”. Ніхто не пройшов повз і разом ми змогли зібрати добру суму для допомоги.

Лише з Одеського регіону від компаній-учасниць Odesa IT Family було зібрано понад один мільйон гривень допомоги. Дякуємо компаніям DataArt  @dataart , ABSoft @absoft_od, Akkerman, AUTODOC @autodoc_team, BrightTech @brightech_it, Capgemini Engineering @capgeminiengineeringua, Digis @digis_corp, Intellias, Luxoft @luxoft , Provectus @provectuslife. А також дякуємо ТОВ “ФОРТІОР КАПІТАЛ” , директору  Нестеренко Миколі Миколайовичу.

Дякуємо IT Ukraine Association та усім кластерам за залученість і допомогу!
Разом ми можемо більше!

Також дивись
Тренінг з “Комунікації”

Активні учасники отримали подарунки від Люксофт, а також кожен отримав крутий електронний серифікат по завершенню.

“Оновлена інформатика — ІТ‑студії” в рамках програми EU4Digital Ukraine

Odesa IT Family разом з фахівцями наших компаній-учасниць активно бере участь у проєкті Міністерства цифрової трансформації України та Міністерства освіти і науки України “Оновлена інформатика — ІТ‑студії” в рамках програми EU4Digital Ukraine.

Зустріч з міністром цифрової трансформації України

Ми в Odesa IT Family віримо в синергію, переконані що разом ми сильніші та ефективніші, саме тому важливо підтримувати постіний діалог бізнесу з владою.

“IT Starts” Особистий бренд

Вікторія Захарова — HRD Nayax/ Кар’єрний консультант в ІТ, досвідчений професіонал у сфері людських ресурсів, ділиться своєю експертизою, нагромадженою протягом 13 років роботи з людьми.

Підписка на новини від спільноти