Дослідження Employer Branding Community

Друзі Odesa IT Family українська спільнота Employer Branding Community оприлюднила результати дослідження про те, як змінились бенефіти в українських компаніях під час повномасштабного вторгнення.

В якісному дослідженні, яке тривало з березня до квітня 2023 року, взяли участь представники HR, Employer Branding та Compensation&Benefits департаментів з 51 української компанії. 84% усіх опитаних — представники ІТ-індустрії. Ще 16% — компанії з консалтингу та ритейлу, фінансові установи та інші. 

 

Майже третина українських IT-компаній через російську агресію зменшила бюджети на бенефіти, ще чверть переформатувала їх під конкретні запити. 

Cеред нових бенефітів підтримка релокейту в рамках України і за кордоном, ментальне здоров’я (психологічна підтримка),  страхування (корпоративне страхування за кордоном, покращене страхування в Україні), ті, що пов’язані безпосередньо з впливом війни. Серед тих, які були призупинені — часткове або повне покриття спорту, корпоративні заходи і подарунки, навчання і розвиток. 

Детальніше з усім дослідженням можна ознайомитись за посиланням: https://www.slideshare.net/secret/kCjFYLYtTSsMP5?utm_source=press&utm_medium=press&utm_campaign=press

 

Також дивись
IT Wave One day business Conference

ІТ-індустрія стала опорою для країни та її економіки у час війни.  Odesa IT Family за підтримки компаній-учасниць та партнерів активно  працює над розвитком IT-галузі в Одесі та регіоні.

U-Nation Conference

В Одесі до Дня Європи відбувся U-Nation Conference – для всіх, хто прагне створити сучасну Україну нашої мрії!

Сучасні технології в ІТ: які вони?

18-19 травня за підтримки генерального партнера Odesa IT Family на базі Інституту комп’ютерних систем Національного університету “Одеська політехніка” відбулась XIII міжнародна наукова конференція “Сучасні Інформаційні Технології 2023”. В конференції взяли участь понад 100 молодих дослідників та студентів.

Профорієнтаційні лекції для студентів і школярів

“Культурні відмінності в корпоративній культурі” та “AI в UX-дизайні: від початку до вдосконалення” — про це поговорили зі студентами 5 травня.

Підписка на новини від спільноти