Дослідження Employer Branding Community

Друзі Odesa IT Family українська спільнота Employer Branding Community оприлюднила результати дослідження про те, як змінились бенефіти в українських компаніях під час повномасштабного вторгнення.

В якісному дослідженні, яке тривало з березня до квітня 2023 року, взяли участь представники HR, Employer Branding та Compensation&Benefits департаментів з 51 української компанії. 84% усіх опитаних — представники ІТ-індустрії. Ще 16% — компанії з консалтингу та ритейлу, фінансові установи та інші. 

 

Майже третина українських IT-компаній через російську агресію зменшила бюджети на бенефіти, ще чверть переформатувала їх під конкретні запити. 

Cеред нових бенефітів підтримка релокейту в рамках України і за кордоном, ментальне здоров’я (психологічна підтримка),  страхування (корпоративне страхування за кордоном, покращене страхування в Україні), ті, що пов’язані безпосередньо з впливом війни. Серед тих, які були призупинені — часткове або повне покриття спорту, корпоративні заходи і подарунки, навчання і розвиток. 

Детальніше з усім дослідженням можна ознайомитись за посиланням: https://www.slideshare.net/secret/kCjFYLYtTSsMP5?utm_source=press&utm_medium=press&utm_campaign=press

 

Також дивись
Профорієнтаційні лекції для студентів та учнів старших класів повернулись

На першій зустрічі обговорили з Марією Субач, People Business Partner at Provectus Life, які професії існують в IT, окрім програмістів, розібрали етапи розробки продукту і познайомились з технічними і нетехнічними професіями.

Ukrainian Startup Conference від U-Nation

Odesa IT Family стала партнерами Ukrainian Startup Conference від U-Nation для популяризації стартапів та інновацій в Україні.

Відбувся Odesa Cloud Native #33: Grafana stack

Відбувся Odesa Cloud Native #33: Grafana stack, до якого доєдналась Odesa IT Family. Це була лише перша зустріч, на наступній зустрінемось у вересні, тож радимо слідкувати за новинами. Анонс вже скоро.

Візія людського капіталу для ІТ-галузі

Світ не стоїть на місці і це варто усвідомлювати. Kharkiv IT Cluster ініціював фасилітаційну сесію з ключовими стейкхолдерами в ІТ-освіті щодо візії людського капіталу для ІТ-галузі. Odesa IT Family мала честь бути дотичною до такого значущого для галузі заходу.

Підписка на новини від спільноти