Дослідження Employer Branding Community

Друзі Odesa IT Family українська спільнота Employer Branding Community оприлюднила результати дослідження про те, як змінились бенефіти в українських компаніях під час повномасштабного вторгнення.

В якісному дослідженні, яке тривало з березня до квітня 2023 року, взяли участь представники HR, Employer Branding та Compensation&Benefits департаментів з 51 української компанії. 84% усіх опитаних — представники ІТ-індустрії. Ще 16% — компанії з консалтингу та ритейлу, фінансові установи та інші. 

 

Майже третина українських IT-компаній через російську агресію зменшила бюджети на бенефіти, ще чверть переформатувала їх під конкретні запити. 

Cеред нових бенефітів підтримка релокейту в рамках України і за кордоном, ментальне здоров’я (психологічна підтримка),  страхування (корпоративне страхування за кордоном, покращене страхування в Україні), ті, що пов’язані безпосередньо з впливом війни. Серед тих, які були призупинені — часткове або повне покриття спорту, корпоративні заходи і подарунки, навчання і розвиток. 

Детальніше з усім дослідженням можна ознайомитись за посиланням: https://www.slideshare.net/secret/kCjFYLYtTSsMP5?utm_source=press&utm_medium=press&utm_campaign=press

 

Також дивись
“Штучний Інтелект у бізнесі на прикладі LLM (Large Language Model)”

“Штучний Інтелект у бізнесі на прикладі LLM (Large Language Model)” — нові теми, які усвоювали студенти в рамках проєкту IT Starts. А занурював їх у світ LLM Anton Liutov, Senior ML Engineer в DataArt, який має більше 6 років досвіду в Data Science та більше 5 проєктів з LLM.

Тренінг з “Комунікації”

Активні учасники отримали подарунки від Люксофт, а також кожен отримав крутий електронний серифікат по завершенню.

“Оновлена інформатика — ІТ‑студії” в рамках програми EU4Digital Ukraine

Odesa IT Family разом з фахівцями наших компаній-учасниць активно бере участь у проєкті Міністерства цифрової трансформації України та Міністерства освіти і науки України “Оновлена інформатика — ІТ‑студії” в рамках програми EU4Digital Ukraine.

Зустріч з міністром цифрової трансформації України

Ми в Odesa IT Family віримо в синергію, переконані що разом ми сильніші та ефективніші, саме тому важливо підтримувати постіний діалог бізнесу з владою.

Підписка на новини від спільноти