Диоптриметр механічний NJC-4 для міської дитячої поліклініки №2

Раді вам повідомити, що Odesa IT Family закупила і передала диоптриметр механічний NJC-4 для міської дитячої поліклініки №2!

Це прилад, призначений для вимірювання оптичної сили лінз, включаючи контактні лінзи. Основна його функція полягає в визначенні діоптрій лінзи, яка вказує на її оптичну силу. Цей прилад широко використовується в офтальмології та оправній оптиці для точного вимірювання параметрів окулярів, окулярних лінз, а також контактних лінз. Диоптриметр дозволяє фахівцям з виготовлення окулярів або офтальмологам точно визначити оптичну корекцію, необхідну для кожного пацієнта. Загалом, використання диоптриметра спрощує процес вибору та налаштування окулярів, роблячи його більш точним та індивідуалізованим для кожної особи.

Ми щиро вдячні всім, хто допомогав нам донатами! Разом ми зробили важливу справу!

Також дивись
Відбулася IT Wave One-Day Business Conference

Минулого тижня відбулася наша знакова подія — IT Wave One-Day Business Conference, яка зібрала понад 80 учасників та численних онлайн-слухачів з усіх куточків України та не тільки завдяки стрім-трансляції! Ця конференція стала справжньою хвилею інновацій, знань та натхнення для HR-ів та рекрутерів.

IT Wave One-Day Business Conference

IT Wave One-Day Business Conference вже в цю п’ятницю!
Запрошуємо всіх, хто в Одесі зустрітись з нами офлайн для “живого” обміну досвідом, але всі бажаючі також можуть долучитись онлайн!

Odesa IT Family закупила і передала медикаменти військовим

Odesa IT Family закупила і передала медикаменти військовим на 15 тис грн.

Рецензія на освітню програму університету

Андрій Сильчук, який з недавніх пір обіймає посаду віце-президента з питань освіти в Odesa IT Family, а також є Head of R&D Center & Delivery Director в компаній DataArt, отримав запит від кафедри “Технічної кібернетики й інформаційних технологій ім. професора Р.В. Меркта” ОНМУ з приводу надання рецензії на дві освітні програми, які підготував університет.

Підписка на новини від спільноти