Диоптриметр механічний NJC-4 для міської дитячої поліклініки №2

Раді вам повідомити, що Odesa IT Family закупила і передала диоптриметр механічний NJC-4 для міської дитячої поліклініки №2!

Це прилад, призначений для вимірювання оптичної сили лінз, включаючи контактні лінзи. Основна його функція полягає в визначенні діоптрій лінзи, яка вказує на її оптичну силу. Цей прилад широко використовується в офтальмології та оправній оптиці для точного вимірювання параметрів окулярів, окулярних лінз, а також контактних лінз. Диоптриметр дозволяє фахівцям з виготовлення окулярів або офтальмологам точно визначити оптичну корекцію, необхідну для кожного пацієнта. Загалом, використання диоптриметра спрощує процес вибору та налаштування окулярів, роблячи його більш точним та індивідуалізованим для кожної особи.

Ми щиро вдячні всім, хто допомогав нам донатами! Разом ми зробили важливу справу!

Також дивись
English speaking club від Odesa IT Family

Цього року ми запустили новий проєкт для студентів, адже без якійсної англійської в IT дуже важко.

Освітні проєкти від Odesa IT Family

В квітні минулого року Odesa IT Family розпочала курс профорієнтаційних лекцій для старшокласників та студентів інституту ім.Мечникова, який би допоміг їм більше і детальніше дізнатись про усі професії в IT. В жовтні проєкт масштабувався, до нас доєднались і інші університети, а в рамках нього ми тепер не тільки надаємо лекції і проводимо English Speaking Club та організовуємо науково-технологічні конференції.

Подкасти про IT та інші технології

Чекали другу частину подкастів про IT та інші технології? Ловіть!
Обирайте, що ближче до душі.

Корисні подкасти на свята

Чим зайнятись 1-го січня, якщо ти студент і в тебе канікули?
Можна будь-чим, що тобі подобається, паралельно навчаючись корисному!
Як це? Вмикай подкасти про ІТ-індустрію. Ми в Odesa IT Family підготували добірку.

Підписка на новини від спільноти