EXPO 2030

EXPO-2030: які можливості для країни-місця проведення?

Україна, а саме місто Одеса, претендує на проведення Всесвітньої виставки EXPO-2030 за темою «Відродження. Технології. Майбутнє». Чому про це говорять вже зараз і наскільки доречним є це питання у військовий час?

EXPO — міжнародна виставка, яка є символом індустріалізації і відкритим простором для демонстрації технічних і технологічних досягнень. Це історичний захід, адже саме для нього в свій час в Лондоні був збудований Кришталевий палац, а в Парижі — Ейфелева вежа.

Всесвітня Виставка знаменита тим, що кожного разу вона стає стартовою точкою нових етапів розвитку людства. Це майданчик для обговорення глобальних проблем та викликів для людства. У рамках цих дискусій з’явилися сотні патентів на винаходи в різних сферах. 

Остання EXPO 2020 відбулась в  Дубаї. Декілька вражаючих цифр-результатів:

 • 24,1 млн відвідувань із 178 країн;
 • 30,3% приїхали з-за кордону;
 • 1 млн+ шкільні відвідування;
 • 107 000 відвідувань від людей з інвалідністю;
 • Expo Live гранти вплинули на понад 5,8 млн осіб.

 

Чому це важливо для нас?

«Перший персональний комп’ютер компанія IBM представила у 1962 році на EXPO у Сіетлі. Впевнений, що для наших інженерних стартапів — це чудова можливість продемонстровувати свої напрацювання та залучити інвесторів. Інвестиції — це саме те, що буде потрібно нашій країні для відновлення, оновлення та посилання наших позицій на міжнародній арені», — коментує Максим Бастіон, Сhairman Odesa IT Family board.

🔸️Одеса завжди була і є багатонаціональним та багатокультурним містом. Одеса може прийняти Всесвітню Виставку вперше, але вона має вікові зв’язки зі світом. Коли у 2030 року гості відвідують українське місто, то зможуть відчути силу, свободу, культуру і потенціал всього людства. 

🔸️Odesa IT Family є партнером Одеси та області як кандидата на проведення EXPO 2030. Ми всебічно підтримуємо можливість покращити імідж Одеси як міста IT-технологій та ідеального місця для зростання міжнародних компаній та інноваційних стартапів. Проведення EXPO 2030 в Одесі забезпечить можливість створити українську Кремнієву долину: об’єднати багато різних ІТ-компаній на одній території та організувати повноцінне ІТ-місто.

 

Що ще дасть Україні проведення EXPO-2030?

Проведення EXPO-2030 в Одесі принесе в Україну:

 • Поштовх для економічного зростання.
 • Залучення капітальних інвестицій.
 • Унікальну платформа для публічної дипломатії.
 • Зміцнення іміджу країни.
 • Розвиток інновацій.
 • Створення інфраструктури для науково-технічного потенціалу.

Це забезпечення стрімкого економічного зростання, зміцнення міжнародних зв’язків, створення нових робочих місць, науково-технічної інфраструктури, розвиток ІТ-хабів та створення сучасної кіностудії.

 

Також дивись
IT2SCHOOL запрошує ІТ-спеціалістів долучатись менторів-волонтерів

Команда IT2SCHOOL запрошує ІТ-спеціалістів долучатись в якості менторів-волонтерів по таким навчальним програмам, як Scratch, HTML/CSS, Python, Робототехніка, Web Design, тощо.

IT Research

Odesa IT Family проводить щорічне дослідження ІТ-галузі в регіоні за підтримки Агенція регіонального розвитку Одеської області.

Odesa IT Family та Агенція регіонального розвитку Одеської області підписали Меморандум про співпрацю

З боку Odesa IT Family у зустрічі взяла участь CEO Odesa IT Family Катерина Соловей , яка зазначила, що дуже важливо включити до стратегічного документу Одещини план заходів з посилення міжсекторальної взаємодії та створення стартап-екосистеми, що сприятиме розвитку нових бізнесів, залученню інвестицій та імплементації інновацій в інших секторах середнього та малого бізнесу.

Odesa IT Family були запрошені до Міжнародного гуманітарного університету на акредитацію нових спеціальностей

Odesa IT Family були запрошені на факультет кібербезпеки, програмної інженерії та комп’ютерних наук Міжнародного гуманітарного університету на акредитацію нових спеціальностей.

Підписка на новини від спільноти