EXPO 2030

EXPO-2030: які можливості для країни-місця проведення?

Україна, а саме місто Одеса, претендує на проведення Всесвітньої виставки EXPO-2030 за темою «Відродження. Технології. Майбутнє». Чому про це говорять вже зараз і наскільки доречним є це питання у військовий час?

EXPO — міжнародна виставка, яка є символом індустріалізації і відкритим простором для демонстрації технічних і технологічних досягнень. Це історичний захід, адже саме для нього в свій час в Лондоні був збудований Кришталевий палац, а в Парижі — Ейфелева вежа.

Всесвітня Виставка знаменита тим, що кожного разу вона стає стартовою точкою нових етапів розвитку людства. Це майданчик для обговорення глобальних проблем та викликів для людства. У рамках цих дискусій з’явилися сотні патентів на винаходи в різних сферах. 

Остання EXPO 2020 відбулась в  Дубаї. Декілька вражаючих цифр-результатів:

 • 24,1 млн відвідувань із 178 країн;
 • 30,3% приїхали з-за кордону;
 • 1 млн+ шкільні відвідування;
 • 107 000 відвідувань від людей з інвалідністю;
 • Expo Live гранти вплинули на понад 5,8 млн осіб.

 

Чому це важливо для нас?

«Перший персональний комп’ютер компанія IBM представила у 1962 році на EXPO у Сіетлі. Впевнений, що для наших інженерних стартапів — це чудова можливість продемонстровувати свої напрацювання та залучити інвесторів. Інвестиції — це саме те, що буде потрібно нашій країні для відновлення, оновлення та посилання наших позицій на міжнародній арені», — коментує Максим Бастіон, Сhairman Odesa IT Family board.

🔸️Одеса завжди була і є багатонаціональним та багатокультурним містом. Одеса може прийняти Всесвітню Виставку вперше, але вона має вікові зв’язки зі світом. Коли у 2030 року гості відвідують українське місто, то зможуть відчути силу, свободу, культуру і потенціал всього людства. 

🔸️Odesa IT Family є партнером Одеси та області як кандидата на проведення EXPO 2030. Ми всебічно підтримуємо можливість покращити імідж Одеси як міста IT-технологій та ідеального місця для зростання міжнародних компаній та інноваційних стартапів. Проведення EXPO 2030 в Одесі забезпечить можливість створити українську Кремнієву долину: об’єднати багато різних ІТ-компаній на одній території та організувати повноцінне ІТ-місто.

 

Що ще дасть Україні проведення EXPO-2030?

Проведення EXPO-2030 в Одесі принесе в Україну:

 • Поштовх для економічного зростання.
 • Залучення капітальних інвестицій.
 • Унікальну платформа для публічної дипломатії.
 • Зміцнення іміджу країни.
 • Розвиток інновацій.
 • Створення інфраструктури для науково-технічного потенціалу.

Це забезпечення стрімкого економічного зростання, зміцнення міжнародних зв’язків, створення нових робочих місць, науково-технічної інфраструктури, розвиток ІТ-хабів та створення сучасної кіностудії.

 

Також дивись
Odesa IT Family закупила і передала медикаменти військовим

Odesa IT Family закупила і передала медикаменти військовим на 15 тис грн.

Рецензія на освітню програму університету

Андрій Сильчук, який з недавніх пір обіймає посаду віце-президента з питань освіти в Odesa IT Family, а також є Head of R&D Center & Delivery Director в компаній DataArt, отримав запит від кафедри “Технічної кібернетики й інформаційних технологій ім. професора Р.В. Меркта” ОНМУ з приводу надання рецензії на дві освітні програми, які підготував університет.

Фінал Хакатону Fresh Air 2024

19 квітня в нас відбулась дуже важлива подія — фінал хакатону Fresh Air, який ми організували разом з Інститутом штучного інтелекту та робототехніки Одеської політехніки за підтримки генерального партнера Akkerman Solutions!

“Штучний Інтелект у бізнесі на прикладі LLM (Large Language Model)”

“Штучний Інтелект у бізнесі на прикладі LLM (Large Language Model)” — нові теми, які усвоювали студенти в рамках проєкту IT Starts. А занурював їх у світ LLM Anton Liutov, Senior ML Engineer в DataArt, який має більше 6 років досвіду в Data Science та більше 5 проєктів з LLM.

Підписка на новини від спільноти