Фінал Хакатону Fresh Air 2024

19 квітня в нас відбулась дуже важлива подія — фінал хакатону Fresh Air, який ми організували разом з Інститутом штучного інтелекту та робототехніки Одеської політехніки за підтримки генерального партнера Akkerman Solutions!

Ми відчули піднесення від тих ідей і проєктів, які презентували команди і хочемо подякувати за вашу креативність! Пишаємось нашою молоддю!

ІТ-захід зібрав студентів та випускників з Одеської області та інших регіонів України, які презентували свої проєкти по розробці соціально-направлених цифрових продуктів. Цього року у конкурсі взяли участь більше 20 команд різних навчальних закладів з проєктами, присвяченими пошуку інноваційних рішень для відбудови і розвитку країни та бізнесу.

Всі ідеї влучили в серце, але треба було виділити найкращих:
🔹1 місце — команда «Периметр», Одеська політехніка, новаторська система для автоматизованого виявлення та відстеження фактів спостереження за транспортними засобами, з метою забезпечення безпеки та конфіденційності користувачів на дорозі.
🔹2 місце — команда «KNESS», Вінницький Національний Технічний Університет, розробка додатку, який спрощує найм персоналу.
🔹3 місце — команда «ROBO TEAM», Одеська політехніка, автономний маніпулятор (роборука) з технічним зором.

Наймолодші учасники Хакатону з Іванівської гімназії Красносільської сільської ради Одеського району команди TouchGame та ComputerDream вразили журі та глядачів креативними розробками тактильної рукавички для комп’ютерних ігор та комп’ютерним мистецтвом та анімацією.

Найкращі команди Fresh AIR отримали за свої розробки призи та подарунки від наших партнерів: компаній Capgemini Engineering, DataArt, Provectus , EPAM Ukraine, UKRSIBBANK BNP Paribas Group, Комп‘ютерна Академія It Step, Агенція регіонального розвитку Одеської області, а переможці розділили призовий фонд у розмірі 50 000 гривень.

Ми також щиро вдячні членам журі, яких очолив кандидат технічних наук, директор Михайло Лобачев від Інституту штучного інтелекту та робототехніки Національного університету “Одеська політехніка”. Серед тих, хто оцінював презентації проєктів — CEO Odesa IT Family Катерина Соловей.

Сподіваємося, в наступному році Хакатон Fresh AIR знову збере разом талановиту молодь України вже в мирний час!

Також дивись
Концепція MVP-продукту в студентських розробках

Мінімально життєздатні продукти (MVP) — це не продукти з обмеженою функціональністю, а “стратегія, яка використовується для швидкого та кількісного дослідження ринку для конкретного продукту чи функції
продукту”.
Про світ MVP в розробках студентських проєктів розповідав Віктор Яценко, HRD, продакт, прожект на лекції в рамках проєкту “IT Starts”.

Сталий розвиток і цифрові інновації: сьогодення та майбутнє

17 травня Odesa IT Family доєдналась до конференції “Сталий розвиток і цифрові інновації: сьогодення та майбутнє” від Державного університету інтелектуальних технологій і зв’язку!

Відбулася IT Wave One-Day Business Conference

Минулого тижня відбулася наша знакова подія — IT Wave One-Day Business Conference, яка зібрала понад 80 учасників та численних онлайн-слухачів з усіх куточків України та не тільки завдяки стрім-трансляції! Ця конференція стала справжньою хвилею інновацій, знань та натхнення для HR-ів та рекрутерів.

IT Wave One-Day Business Conference

IT Wave One-Day Business Conference вже в цю п’ятницю!
Запрошуємо всіх, хто в Одесі зустрітись з нами офлайн для “живого” обміну досвідом, але всі бажаючі також можуть долучитись онлайн!

Підписка на новини від спільноти