Інженери Intellias розроблятимуть місто майбутнього

Intellias оголошує про початок роботи над новим проєктом – у партнерстві з європейським лідером цифрової трансформації, компанія працюватиме над створенням міста майбутнього з нуля

Перше у світі діджитал-місто – це проєкт, який має на меті візуалізувати урбаністичне майбутнє людства. Розташоване на Близькому Сході, нове місто використовуватиме відновлювальну енергію, штучний інтелект та інші технологічні рішення. Головна місія проєкту – 100-відсоткове використання відновлювальної енергії та гармонійне поєднання природи й технологій, зокрема, громадський транспорт, електрокари та автономні транспортні засоби знаходитимуться під поверхнею землі. Загальна вартість проєкту складає понад 1 трильйон доларів.

Нове діджитал-місто використовуватиме понад 90% наявних даних та створюватиме взаємопов’язану систему для життя людей. Таким чином розробники хочуть побудувати місто, яке вміє аналізувати світ навколо та приймати рішення.

Засновники діджитал-міста планують переосмислити ключові сектори економіки. Так,інженери створюють потужності для опріснення морської води та вже уклали контракт на виробництво «зеленого» водню. Місто матиме новітню систему охорони здоров’я, яка базуватиметься на штучному інтелекті, а також систему екологічного громадського транспорту. У планах розробників також є перебудова системи освіти, культури та сфери фінансів задля створення світового хабу для підприємців, візіонерів та бізнесменів.

Для функціонування міста майбутнього необхідно створити комплекс ІТ рішень – від потужних платформ для аналізу даних до систем опріснення води. У роботі над містом вже залучені провідні світові експерти з питань урбанізації, будівництва, цифрових технологій, освіти тощо. Наразі Intellias збирає свою команду інженерів, яка б змогла долучитися до цього проєкту. Ми запрошуємо експертів у галузі штучного інтелекту, Java розробників, AQA, Scrum майстрів, DevOps спеціалістів та досвідчених архітектів. Одним із перших підпроєктів, над яким працюватиме команда, стане створення системи державних послуг онлайн. Вже зараз розпочато роботу над додатком, який допоможе майбутнім мешканцям міста отримувати будь-яку державну послугу у своїх смартфонах.

Крім того спеціалісти займатимуться розробкою когнітивної операційної системи, яка знаходитиметься в самому серці діджитал-міста.

«Це один з наймасштабніших і найдорожчих проєктів, які будуть реалізовані у цьому десятилітті, й ми маємо шанс долучитися до втілення дійсно революційної ідеї. Для нас це виклик, бо наша команда буде працювати, а іноді й змагатися, з найкращими світовими технологічними та консалтинговими компаніями. Впевнений, що для нас це буде унікальний досвід», – коментує Роман Резніков, Head of Segment Digital в Intellias.

Цілі проєкта відповідають соціальній місії Intellias. Ми прагнемо створювати сучасні й еомобільні міста. Наша експертиза в автомобільній індустрії є однією з найпотужніших на українському ІТ ринку. Працюючи над розробкою автономних автівок й навігаційних систем, інженери Intellias використовуватимуть свій досвід та знання у роботі над містом майбутнього.

Також дивись
Микола Гущін, Head of techology and innovation at Capgemini Engineering

Моя співпраця з  IT Family почалась ще до її створення. Я був присутній на перших зібраннях необхідності створення такого об’єднання, формуванні статутних документів і навіть набору команди. Проводив інтерв’ю, набирав наших activity-менеджерів тощо. Допомагаю в різних напрямах. 

Akkerman Solutions Ukraine

23-26 березня відбудеться хакатон FRESH AIR 2023 з розробки застосунків соціального напрямку.  Компанія Akkerman виступає основним фінансовим спонсором заходу, саме завдяки їй переможців чекає  вагомий грошовий приз!

Андрій Сильчук, Head of R&D Center & Delivery Director DataArt

IT Family допомагає об’єднати IT-ком’юніті Одеси, зібрати разом найактивніших його представників під одним дахом. А разом ми завжди можемо взяти на себе більш амбітні та цікаві проєкти, ніж поодинці.

EXPO 2030

Odesa IT Family є партнером Одеси та області як кандидата на проведення EXPO 2030. Ми всебічно підтримуємо можливість покращити імідж Одеси як міста IT-технологій та ідеального місця для зростання міжнародних компаній та інноваційних стартапів.

Підписка на новини від спільноти