Інженери Intellias розроблятимуть місто майбутнього

Intellias оголошує про початок роботи над новим проєктом – у партнерстві з європейським лідером цифрової трансформації, компанія працюватиме над створенням міста майбутнього з нуля

Перше у світі діджитал-місто – це проєкт, який має на меті візуалізувати урбаністичне майбутнє людства. Розташоване на Близькому Сході, нове місто використовуватиме відновлювальну енергію, штучний інтелект та інші технологічні рішення. Головна місія проєкту – 100-відсоткове використання відновлювальної енергії та гармонійне поєднання природи й технологій, зокрема, громадський транспорт, електрокари та автономні транспортні засоби знаходитимуться під поверхнею землі. Загальна вартість проєкту складає понад 1 трильйон доларів.

Нове діджитал-місто використовуватиме понад 90% наявних даних та створюватиме взаємопов’язану систему для життя людей. Таким чином розробники хочуть побудувати місто, яке вміє аналізувати світ навколо та приймати рішення.

Засновники діджитал-міста планують переосмислити ключові сектори економіки. Так,інженери створюють потужності для опріснення морської води та вже уклали контракт на виробництво «зеленого» водню. Місто матиме новітню систему охорони здоров’я, яка базуватиметься на штучному інтелекті, а також систему екологічного громадського транспорту. У планах розробників також є перебудова системи освіти, культури та сфери фінансів задля створення світового хабу для підприємців, візіонерів та бізнесменів.

Для функціонування міста майбутнього необхідно створити комплекс ІТ рішень – від потужних платформ для аналізу даних до систем опріснення води. У роботі над містом вже залучені провідні світові експерти з питань урбанізації, будівництва, цифрових технологій, освіти тощо. Наразі Intellias збирає свою команду інженерів, яка б змогла долучитися до цього проєкту. Ми запрошуємо експертів у галузі штучного інтелекту, Java розробників, AQA, Scrum майстрів, DevOps спеціалістів та досвідчених архітектів. Одним із перших підпроєктів, над яким працюватиме команда, стане створення системи державних послуг онлайн. Вже зараз розпочато роботу над додатком, який допоможе майбутнім мешканцям міста отримувати будь-яку державну послугу у своїх смартфонах.

Крім того спеціалісти займатимуться розробкою когнітивної операційної системи, яка знаходитиметься в самому серці діджитал-міста.

«Це один з наймасштабніших і найдорожчих проєктів, які будуть реалізовані у цьому десятилітті, й ми маємо шанс долучитися до втілення дійсно революційної ідеї. Для нас це виклик, бо наша команда буде працювати, а іноді й змагатися, з найкращими світовими технологічними та консалтинговими компаніями. Впевнений, що для нас це буде унікальний досвід», – коментує Роман Резніков, Head of Segment Digital в Intellias.

Цілі проєкта відповідають соціальній місії Intellias. Ми прагнемо створювати сучасні й еомобільні міста. Наша експертиза в автомобільній індустрії є однією з найпотужніших на українському ІТ ринку. Працюючи над розробкою автономних автівок й навігаційних систем, інженери Intellias використовуватимуть свій досвід та знання у роботі над містом майбутнього.

Також дивись
Профорієнтаційні лекції для студентів та учнів старших класів повернулись

На першій зустрічі обговорили з Марією Субач, People Business Partner at Provectus Life, які професії існують в IT, окрім програмістів, розібрали етапи розробки продукту і познайомились з технічними і нетехнічними професіями.

Ukrainian Startup Conference від U-Nation

Odesa IT Family стала партнерами Ukrainian Startup Conference від U-Nation для популяризації стартапів та інновацій в Україні.

Відбувся Odesa Cloud Native #33: Grafana stack

Відбувся Odesa Cloud Native #33: Grafana stack, до якого доєдналась Odesa IT Family. Це була лише перша зустріч, на наступній зустрінемось у вересні, тож радимо слідкувати за новинами. Анонс вже скоро.

Візія людського капіталу для ІТ-галузі

Світ не стоїть на місці і це варто усвідомлювати. Kharkiv IT Cluster ініціював фасилітаційну сесію з ключовими стейкхолдерами в ІТ-освіті щодо візії людського капіталу для ІТ-галузі. Odesa IT Family мала честь бути дотичною до такого значущого для галузі заходу.

Підписка на новини від спільноти