IT Arena 2023

Odesa IT Family відвідали IT Arena! Три дні на найбільшій англомовній тех-конференції в Україні!
Неймовірно насичена програма: доповіді та панельні дискусії від найкращих фахівців з українських та світових компаній, мітапи та воркшопи на різних локаціях!

Учасників чекали виступи експертів на 4 треках — Business, Tech, Product та Startup, змагання кращих українських стартапів та нетворкінг. Говорили про те, як компаніям працювати в Азії, США чи Великій Британії. Одна з ключових панелей була присвячена Україні та роботі бізнесу у часи війни, за участю Лорана Дюпуша, голови правління UKRSIBBANK BNP Paribas Group і Тараса Кицмея, співзасновника та члена Ради директорів SoftServe . Також обговорювали українські продукти, які вже завойовують нові ринки.

Неймовірно цікавим виявився фінал стартапів. Серед фіналістів:
🔷Zvook — це апаратно-програмний комплекс, що акустично виявляє крилаті ракети, гелікоптери, дрони та винищувачі ворога на малих та середніх висотах.
🔷Falcons — система радіочастотного виявлення ракет, дронів тощо.
🔷Himera — relevant communication system at war.
🔷Corner — платформа для ремонту будинків на основі штучного інтелекту, що допомагає отримати доступ до висококласного дизайну та преміальних матеріалів.
🔷Beholder — spacetech AI для розвідки корисних копалин та енергоресурсів.
🔷https://www.adminix.io/ — корисний додаток здебільшого для менеджерів зі страхування.
🔷Numo — app for adults with ADHD.
🔷Kycaid — AI recognition.
🔷S.lab — пакування з екологічно чистих матеріалів на заміну полістиролу. Упаковка зроблена з двох природних компонентів, один з яких це гриби.

Ми в Odesa IT Family вважаємо такі події з обміну досвідом, нетворкінгу між колегами, можливістю навчатись у топів своєї справи дуже важливими, адже IT-сфера є необхідною для розвитку країни. Дякуємо Степану Веселовському та його потужній команді за чудову організацію ювілейної IT Arena!

Також дивись
Відбувся масштабний День донора

21 червня відбувся масштабний День донора, організований компаніями Odesa IT Family та Intellias у співпраці з Одеською обласною станцією переливання крові. Подія зібрала представників багатьох компаній, які активно підтримують соціальні проєкти та долучилися до цієї благородної справи.

Відбувся круглий стіл з представниками ОВА

17 червня відбувся круглий стіл з представниками ОВА. Керівництво напрямку цифровізації а саме заступник голови Одеської обласної державної адміністрації з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації (CDTO) Сергій Кропива проявив ініціативу і запросив спільноту на круглий стіл оффлайн.

Відбувся День відкритих дверей в МГУ

На Факультеті кібербезпеки, програмної інженерії та компʼютерних наук в МГУ відбувся День відкритих дверей!

Особливості оновлення військово-облікових даних. Правові аспекти для громадян та підприємств

“Особливості оновлення військово-облікових даних. Правові аспекти для громадян та підприємств” — тема, яка викликає багато інтересу, адже є надзвичайно актуальною.
Саме тому разом з нашими партнерами, компанією DT Partners, ми провели юридичний вебінар. Консультувала і ділилась останніми апдейтами Ірина Гаврилюк, адвокат DT Partners.

Підписка на новини від спільноти