IT Arena 2023

Odesa IT Family відвідали IT Arena! Три дні на найбільшій англомовній тех-конференції в Україні!
Неймовірно насичена програма: доповіді та панельні дискусії від найкращих фахівців з українських та світових компаній, мітапи та воркшопи на різних локаціях!

Учасників чекали виступи експертів на 4 треках — Business, Tech, Product та Startup, змагання кращих українських стартапів та нетворкінг. Говорили про те, як компаніям працювати в Азії, США чи Великій Британії. Одна з ключових панелей була присвячена Україні та роботі бізнесу у часи війни, за участю Лорана Дюпуша, голови правління UKRSIBBANK BNP Paribas Group і Тараса Кицмея, співзасновника та члена Ради директорів SoftServe . Також обговорювали українські продукти, які вже завойовують нові ринки.

Неймовірно цікавим виявився фінал стартапів. Серед фіналістів:
🔷Zvook — це апаратно-програмний комплекс, що акустично виявляє крилаті ракети, гелікоптери, дрони та винищувачі ворога на малих та середніх висотах.
🔷Falcons — система радіочастотного виявлення ракет, дронів тощо.
🔷Himera — relevant communication system at war.
🔷Corner — платформа для ремонту будинків на основі штучного інтелекту, що допомагає отримати доступ до висококласного дизайну та преміальних матеріалів.
🔷Beholder — spacetech AI для розвідки корисних копалин та енергоресурсів.
🔷https://www.adminix.io/ — корисний додаток здебільшого для менеджерів зі страхування.
🔷Numo — app for adults with ADHD.
🔷Kycaid — AI recognition.
🔷S.lab — пакування з екологічно чистих матеріалів на заміну полістиролу. Упаковка зроблена з двох природних компонентів, один з яких це гриби.

Ми в Odesa IT Family вважаємо такі події з обміну досвідом, нетворкінгу між колегами, можливістю навчатись у топів своєї справи дуже важливими, адже IT-сфера є необхідною для розвитку країни. Дякуємо Степану Веселовському та його потужній команді за чудову організацію ювілейної IT Arena!

Також дивись
IT2SCHOOL запрошує ІТ-спеціалістів долучатись менторів-волонтерів

Команда IT2SCHOOL запрошує ІТ-спеціалістів долучатись в якості менторів-волонтерів по таким навчальним програмам, як Scratch, HTML/CSS, Python, Робототехніка, Web Design, тощо.

IT Research

Odesa IT Family проводить щорічне дослідження ІТ-галузі в регіоні за підтримки Агенція регіонального розвитку Одеської області.

Odesa IT Family та Агенція регіонального розвитку Одеської області підписали Меморандум про співпрацю

З боку Odesa IT Family у зустрічі взяла участь CEO Odesa IT Family Катерина Соловей , яка зазначила, що дуже важливо включити до стратегічного документу Одещини план заходів з посилення міжсекторальної взаємодії та створення стартап-екосистеми, що сприятиме розвитку нових бізнесів, залученню інвестицій та імплементації інновацій в інших секторах середнього та малого бізнесу.

Odesa IT Family були запрошені до Міжнародного гуманітарного університету на акредитацію нових спеціальностей

Odesa IT Family були запрошені на факультет кібербезпеки, програмної інженерії та комп’ютерних наук Міжнародного гуманітарного університету на акредитацію нових спеціальностей.

Підписка на новини від спільноти