IT Arena 2023

Odesa IT Family відвідали IT Arena! Три дні на найбільшій англомовній тех-конференції в Україні!
Неймовірно насичена програма: доповіді та панельні дискусії від найкращих фахівців з українських та світових компаній, мітапи та воркшопи на різних локаціях!

Учасників чекали виступи експертів на 4 треках — Business, Tech, Product та Startup, змагання кращих українських стартапів та нетворкінг. Говорили про те, як компаніям працювати в Азії, США чи Великій Британії. Одна з ключових панелей була присвячена Україні та роботі бізнесу у часи війни, за участю Лорана Дюпуша, голови правління UKRSIBBANK BNP Paribas Group і Тараса Кицмея, співзасновника та члена Ради директорів SoftServe . Також обговорювали українські продукти, які вже завойовують нові ринки.

Неймовірно цікавим виявився фінал стартапів. Серед фіналістів:
🔷Zvook — це апаратно-програмний комплекс, що акустично виявляє крилаті ракети, гелікоптери, дрони та винищувачі ворога на малих та середніх висотах.
🔷Falcons — система радіочастотного виявлення ракет, дронів тощо.
🔷Himera — relevant communication system at war.
🔷Corner — платформа для ремонту будинків на основі штучного інтелекту, що допомагає отримати доступ до висококласного дизайну та преміальних матеріалів.
🔷Beholder — spacetech AI для розвідки корисних копалин та енергоресурсів.
🔷https://www.adminix.io/ — корисний додаток здебільшого для менеджерів зі страхування.
🔷Numo — app for adults with ADHD.
🔷Kycaid — AI recognition.
🔷S.lab — пакування з екологічно чистих матеріалів на заміну полістиролу. Упаковка зроблена з двох природних компонентів, один з яких це гриби.

Ми в Odesa IT Family вважаємо такі події з обміну досвідом, нетворкінгу між колегами, можливістю навчатись у топів своєї справи дуже важливими, адже IT-сфера є необхідною для розвитку країни. Дякуємо Степану Веселовському та його потужній команді за чудову організацію ювілейної IT Arena!

Також дивись
“Штучний Інтелект у бізнесі на прикладі LLM (Large Language Model)”

“Штучний Інтелект у бізнесі на прикладі LLM (Large Language Model)” — нові теми, які усвоювали студенти в рамках проєкту IT Starts. А занурював їх у світ LLM Anton Liutov, Senior ML Engineer в DataArt, який має більше 6 років досвіду в Data Science та більше 5 проєктів з LLM.

Тренінг з “Комунікації”

Активні учасники отримали подарунки від Люксофт, а також кожен отримав крутий електронний серифікат по завершенню.

“Оновлена інформатика — ІТ‑студії” в рамках програми EU4Digital Ukraine

Odesa IT Family разом з фахівцями наших компаній-учасниць активно бере участь у проєкті Міністерства цифрової трансформації України та Міністерства освіти і науки України “Оновлена інформатика — ІТ‑студії” в рамках програми EU4Digital Ukraine.

Зустріч з міністром цифрової трансформації України

Ми в Odesa IT Family віримо в синергію, переконані що разом ми сильніші та ефективніші, саме тому важливо підтримувати постіний діалог бізнесу з владою.

Підписка на новини від спільноти