IT Research

Працюєте в IT-компанії? Візьміть участь в опитуванні — допоможіть нам дослідити становище технологічної індустрії регіону.

Odesa IT Family проводить щорічне дослідження ІТ-галузі в регіоні за підтримки Агенція регіонального розвитку Одеської області.

Чому ваша участь важлива? Щороку ми забезпечуємо опитування як ІТ-спеціалістів, так і СЕО ІТ-компаній незалежно від їх приналежності до профільних асоціацій, щоб отримати детальний огляд галузі на 360°.

Завдяки спільним зусиллям учасників дослідження ви отримуєте доступ до інформації для прийняття data-driven рішень, можливість оцінити поточний ландшафт ринку та настрої його гравців.

Опитування є цілком конфіденційним. Ваші відповіді не розголошуватимуться, будуть використані суто з аналітичною метою та подані лише в узагальненому вигляді. Результати дослідження будуть оприлюднені вже у грудні цьогоріч.

Пройти опитування (займає 5 хвилин): https://www.questionpro.com/a/TakeSurvey?tt=NPnWqmp%2BoukECHrPeIW9eQ%3D%3D

Також дивись
Відбувся масштабний День донора

21 червня відбувся масштабний День донора, організований компаніями Odesa IT Family та Intellias у співпраці з Одеською обласною станцією переливання крові. Подія зібрала представників багатьох компаній, які активно підтримують соціальні проєкти та долучилися до цієї благородної справи.

Відбувся круглий стіл з представниками ОВА

17 червня відбувся круглий стіл з представниками ОВА. Керівництво напрямку цифровізації а саме заступник голови Одеської обласної державної адміністрації з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації (CDTO) Сергій Кропива проявив ініціативу і запросив спільноту на круглий стіл оффлайн.

Відбувся День відкритих дверей в МГУ

На Факультеті кібербезпеки, програмної інженерії та компʼютерних наук в МГУ відбувся День відкритих дверей!

Особливості оновлення військово-облікових даних. Правові аспекти для громадян та підприємств

“Особливості оновлення військово-облікових даних. Правові аспекти для громадян та підприємств” — тема, яка викликає багато інтересу, адже є надзвичайно актуальною.
Саме тому разом з нашими партнерами, компанією DT Partners, ми провели юридичний вебінар. Консультувала і ділилась останніми апдейтами Ірина Гаврилюк, адвокат DT Partners.

Підписка на новини від спільноти