IT Research

Працюєте в IT-компанії? Візьміть участь в опитуванні — допоможіть нам дослідити становище технологічної індустрії регіону.

Odesa IT Family проводить щорічне дослідження ІТ-галузі в регіоні за підтримки Агенція регіонального розвитку Одеської області.

Чому ваша участь важлива? Щороку ми забезпечуємо опитування як ІТ-спеціалістів, так і СЕО ІТ-компаній незалежно від їх приналежності до профільних асоціацій, щоб отримати детальний огляд галузі на 360°.

Завдяки спільним зусиллям учасників дослідження ви отримуєте доступ до інформації для прийняття data-driven рішень, можливість оцінити поточний ландшафт ринку та настрої його гравців.

Опитування є цілком конфіденційним. Ваші відповіді не розголошуватимуться, будуть використані суто з аналітичною метою та подані лише в узагальненому вигляді. Результати дослідження будуть оприлюднені вже у грудні цьогоріч.

Пройти опитування (займає 5 хвилин): https://www.questionpro.com/a/TakeSurvey?tt=NPnWqmp%2BoukECHrPeIW9eQ%3D%3D

Також дивись
“Штучний Інтелект у бізнесі на прикладі LLM (Large Language Model)”

“Штучний Інтелект у бізнесі на прикладі LLM (Large Language Model)” — нові теми, які усвоювали студенти в рамках проєкту IT Starts. А занурював їх у світ LLM Anton Liutov, Senior ML Engineer в DataArt, який має більше 6 років досвіду в Data Science та більше 5 проєктів з LLM.

Тренінг з “Комунікації”

Активні учасники отримали подарунки від Люксофт, а також кожен отримав крутий електронний серифікат по завершенню.

“Оновлена інформатика — ІТ‑студії” в рамках програми EU4Digital Ukraine

Odesa IT Family разом з фахівцями наших компаній-учасниць активно бере участь у проєкті Міністерства цифрової трансформації України та Міністерства освіти і науки України “Оновлена інформатика — ІТ‑студії” в рамках програми EU4Digital Ukraine.

Зустріч з міністром цифрової трансформації України

Ми в Odesa IT Family віримо в синергію, переконані що разом ми сильніші та ефективніші, саме тому важливо підтримувати постіний діалог бізнесу з владою.

Підписка на новини від спільноти