IT Research

Працюєте в IT-компанії? Візьміть участь в опитуванні — допоможіть нам дослідити становище технологічної індустрії регіону.

Odesa IT Family проводить щорічне дослідження ІТ-галузі в регіоні за підтримки Агенція регіонального розвитку Одеської області.

Чому ваша участь важлива? Щороку ми забезпечуємо опитування як ІТ-спеціалістів, так і СЕО ІТ-компаній незалежно від їх приналежності до профільних асоціацій, щоб отримати детальний огляд галузі на 360°.

Завдяки спільним зусиллям учасників дослідження ви отримуєте доступ до інформації для прийняття data-driven рішень, можливість оцінити поточний ландшафт ринку та настрої його гравців.

Опитування є цілком конфіденційним. Ваші відповіді не розголошуватимуться, будуть використані суто з аналітичною метою та подані лише в узагальненому вигляді. Результати дослідження будуть оприлюднені вже у грудні цьогоріч.

Пройти опитування (займає 5 хвилин): https://www.questionpro.com/a/TakeSurvey?tt=NPnWqmp%2BoukECHrPeIW9eQ%3D%3D

Також дивись
Диоптриметр механічний NJC-4 для міської дитячої поліклініки №2

Раді вам повідомити, що Odesa IT Family закупила і передала диоптриметр механічний NJC-4 для міської дитячої поліклініки №2.

English speaking club від Odesa IT Family

Цього року ми запустили новий проєкт для студентів, адже без якійсної англійської в IT дуже важко.

Освітні проєкти від Odesa IT Family

В квітні минулого року Odesa IT Family розпочала курс профорієнтаційних лекцій для старшокласників та студентів інституту ім.Мечникова, який би допоміг їм більше і детальніше дізнатись про усі професії в IT. В жовтні проєкт масштабувався, до нас доєднались і інші університети, а в рамках нього ми тепер не тільки надаємо лекції і проводимо English Speaking Club та організовуємо науково-технологічні конференції.

Подкасти про IT та інші технології

Чекали другу частину подкастів про IT та інші технології? Ловіть!
Обирайте, що ближче до душі.

Підписка на новини від спільноти