IT Wave One-Day Business завершився яскравим святкуванням дня народження Odesa IT Family

IT Wave One-Day Business завершився яскравим святкуванням дня народження Odesa IT Family!
3 роки кропіткої роботи, важливих і класних проєктів, розвитку IT-галузі Одещини.

Ми були приємно вдячні вашій підтримці і тому, що ви поставились до цього свята з такою теплотою. Щиро вдячні вашим словам, подарункам, відзнакам і найголовніше — підтримці.
Завдяки Міністерству цифрової трансформації України нам вдалось зробити подарунки і нашим гостям і кожен пішов зі святкування з брендованим світшотом.

Це свято кожного з нас. Кожного, хто долучився до наших проєктів, до наших заходів і діяльності організації. Кожного партнера та компанії-учасниці, які докладають зусиль, аби йти вперед і розвивати IT- екосистему Одещини.

Дуже дякуємо за підтримку нашому постійному партнеру UKRSIBBANK BNP Paribas Group!

Далі ще більше!

Також дивись
IT2SCHOOL запрошує ІТ-спеціалістів долучатись менторів-волонтерів

Команда IT2SCHOOL запрошує ІТ-спеціалістів долучатись в якості менторів-волонтерів по таким навчальним програмам, як Scratch, HTML/CSS, Python, Робототехніка, Web Design, тощо.

IT Research

Odesa IT Family проводить щорічне дослідження ІТ-галузі в регіоні за підтримки Агенція регіонального розвитку Одеської області.

Odesa IT Family та Агенція регіонального розвитку Одеської області підписали Меморандум про співпрацю

З боку Odesa IT Family у зустрічі взяла участь CEO Odesa IT Family Катерина Соловей , яка зазначила, що дуже важливо включити до стратегічного документу Одещини план заходів з посилення міжсекторальної взаємодії та створення стартап-екосистеми, що сприятиме розвитку нових бізнесів, залученню інвестицій та імплементації інновацій в інших секторах середнього та малого бізнесу.

Odesa IT Family були запрошені до Міжнародного гуманітарного університету на акредитацію нових спеціальностей

Odesa IT Family були запрошені на факультет кібербезпеки, програмної інженерії та комп’ютерних наук Міжнародного гуманітарного університету на акредитацію нових спеціальностей.

Підписка на новини від спільноти