IT Wave One-Day Business завершився яскравим святкуванням дня народження Odesa IT Family

IT Wave One-Day Business завершився яскравим святкуванням дня народження Odesa IT Family!
3 роки кропіткої роботи, важливих і класних проєктів, розвитку IT-галузі Одещини.

Ми були приємно вдячні вашій підтримці і тому, що ви поставились до цього свята з такою теплотою. Щиро вдячні вашим словам, подарункам, відзнакам і найголовніше — підтримці.
Завдяки Міністерству цифрової трансформації України нам вдалось зробити подарунки і нашим гостям і кожен пішов зі святкування з брендованим світшотом.

Це свято кожного з нас. Кожного, хто долучився до наших проєктів, до наших заходів і діяльності організації. Кожного партнера та компанії-учасниці, які докладають зусиль, аби йти вперед і розвивати IT- екосистему Одещини.

Дуже дякуємо за підтримку нашому постійному партнеру UKRSIBBANK BNP Paribas Group!

Далі ще більше!

Також дивись
Odesa IT Family закупила і передала медикаменти військовим

Odesa IT Family закупила і передала медикаменти військовим на 15 тис грн.

Рецензія на освітню програму університету

Андрій Сильчук, який з недавніх пір обіймає посаду віце-президента з питань освіти в Odesa IT Family, а також є Head of R&D Center & Delivery Director в компаній DataArt, отримав запит від кафедри “Технічної кібернетики й інформаційних технологій ім. професора Р.В. Меркта” ОНМУ з приводу надання рецензії на дві освітні програми, які підготував університет.

Фінал Хакатону Fresh Air 2024

19 квітня в нас відбулась дуже важлива подія — фінал хакатону Fresh Air, який ми організували разом з Інститутом штучного інтелекту та робототехніки Одеської політехніки за підтримки генерального партнера Akkerman Solutions!

“Штучний Інтелект у бізнесі на прикладі LLM (Large Language Model)”

“Штучний Інтелект у бізнесі на прикладі LLM (Large Language Model)” — нові теми, які усвоювали студенти в рамках проєкту IT Starts. А занурював їх у світ LLM Anton Liutov, Senior ML Engineer в DataArt, який має більше 6 років досвіду в Data Science та більше 5 проєктів з LLM.

Підписка на новини від спільноти