Катерина Соловйова, Vice Chairman of Odesa IT Family Board

Продовжуємо вас знайомити з цікавими та креативними людьми з нашої команди. Сьогодні наша героїня — Катерина Соловйова, Vice Chairman of Odesa IT Family Board.
🔸️Катерина — це краса нашої спілки та водночас найкритичніший наш амбасадор, бо завжди знає як все має працювати чи як зробити ще краще.

В IT потрапила після многорічного стажу праці в ресторанному та рітейл бізнесі. На сьогоднішній день вже 5 років керує відділом маркетингу в компанії AB Soft, де разом з командою розвивають бренд роботодавця, внутрішню культуру компанії та здійснюють PR-коммунікації.

🔸️Катерина опікується освітнім благодійним проєктом “IT-човник”, який вона запустила до початку війни разом з іншими колегами з Family та являється його ідейним натхненником. Концепція IT-човника полягає в освітніх офлайн-семінарах для дітей з віддалених сіл Одеського регіону. Наразі ми чекаємо на перемогу, щоб повернутись до наших освітніх поїздок, не наражаючи дітей на небезпеку.

Катерина — талановитий маркетолог та менеджер проєктів, тому бере участь у розвитку бренду IT Family та написала стратегію нашого розвитку та активностей, якою ми слідуємо. Була у складі одних з перших членів спілки, які й задали основний напрям руху організації та запустили цей проєкт. Наприклад, для конференції IT Wave вона прописала слоган та придумала фірмовий стиль, створила сайт та розробила всі тексти, які, до речі, дуже круто продумані, деякі вислови вже копіюють наші колеги з інших кластерів.
Катя талановита та амбітна, а ще якщо вона щось вирішила, то обов’язково це доводить до результату. Пишаємось, що вона частина нашої команди і наш board-member.

Також дивись
Профорієнтаційні лекції для студентів та учнів старших класів повернулись

На першій зустрічі обговорили з Марією Субач, People Business Partner at Provectus Life, які професії існують в IT, окрім програмістів, розібрали етапи розробки продукту і познайомились з технічними і нетехнічними професіями.

Ukrainian Startup Conference від U-Nation

Odesa IT Family стала партнерами Ukrainian Startup Conference від U-Nation для популяризації стартапів та інновацій в Україні.

Відбувся Odesa Cloud Native #33: Grafana stack

Відбувся Odesa Cloud Native #33: Grafana stack, до якого доєдналась Odesa IT Family. Це була лише перша зустріч, на наступній зустрінемось у вересні, тож радимо слідкувати за новинами. Анонс вже скоро.

Візія людського капіталу для ІТ-галузі

Світ не стоїть на місці і це варто усвідомлювати. Kharkiv IT Cluster ініціював фасилітаційну сесію з ключовими стейкхолдерами в ІТ-освіті щодо візії людського капіталу для ІТ-галузі. Odesa IT Family мала честь бути дотичною до такого значущого для галузі заходу.

Підписка на новини від спільноти