Катерина Соловйова, Vice Chairman of Odesa IT Family Board

Продовжуємо вас знайомити з цікавими та креативними людьми з нашої команди. Сьогодні наша героїня — Катерина Соловйова, Vice Chairman of Odesa IT Family Board.
🔸️Катерина — це краса нашої спілки та водночас найкритичніший наш амбасадор, бо завжди знає як все має працювати чи як зробити ще краще.

В IT потрапила після многорічного стажу праці в ресторанному та рітейл бізнесі. На сьогоднішній день вже 5 років керує відділом маркетингу в компанії AB Soft, де разом з командою розвивають бренд роботодавця, внутрішню культуру компанії та здійснюють PR-коммунікації.

🔸️Катерина опікується освітнім благодійним проєктом “IT-човник”, який вона запустила до початку війни разом з іншими колегами з Family та являється його ідейним натхненником. Концепція IT-човника полягає в освітніх офлайн-семінарах для дітей з віддалених сіл Одеського регіону. Наразі ми чекаємо на перемогу, щоб повернутись до наших освітніх поїздок, не наражаючи дітей на небезпеку.

Катерина — талановитий маркетолог та менеджер проєктів, тому бере участь у розвитку бренду IT Family та написала стратегію нашого розвитку та активностей, якою ми слідуємо. Була у складі одних з перших членів спілки, які й задали основний напрям руху організації та запустили цей проєкт. Наприклад, для конференції IT Wave вона прописала слоган та придумала фірмовий стиль, створила сайт та розробила всі тексти, які, до речі, дуже круто продумані, деякі вислови вже копіюють наші колеги з інших кластерів.
Катя талановита та амбітна, а ще якщо вона щось вирішила, то обов’язково це доводить до результату. Пишаємось, що вона частина нашої команди і наш board-member.

Також дивись
Відбувся масштабний День донора

21 червня відбувся масштабний День донора, організований компаніями Odesa IT Family та Intellias у співпраці з Одеською обласною станцією переливання крові. Подія зібрала представників багатьох компаній, які активно підтримують соціальні проєкти та долучилися до цієї благородної справи.

Відбувся круглий стіл з представниками ОВА

17 червня відбувся круглий стіл з представниками ОВА. Керівництво напрямку цифровізації а саме заступник голови Одеської обласної державної адміністрації з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації (CDTO) Сергій Кропива проявив ініціативу і запросив спільноту на круглий стіл оффлайн.

Відбувся День відкритих дверей в МГУ

На Факультеті кібербезпеки, програмної інженерії та компʼютерних наук в МГУ відбувся День відкритих дверей!

Особливості оновлення військово-облікових даних. Правові аспекти для громадян та підприємств

“Особливості оновлення військово-облікових даних. Правові аспекти для громадян та підприємств” — тема, яка викликає багато інтересу, адже є надзвичайно актуальною.
Саме тому разом з нашими партнерами, компанією DT Partners, ми провели юридичний вебінар. Консультувала і ділилась останніми апдейтами Ірина Гаврилюк, адвокат DT Partners.

Підписка на новини від спільноти