Катерина Соловйова, Vice Chairman of Odesa IT Family Board

Продовжуємо вас знайомити з цікавими та креативними людьми з нашої команди. Сьогодні наша героїня — Катерина Соловйова, Vice Chairman of Odesa IT Family Board.
🔸️Катерина — це краса нашої спілки та водночас найкритичніший наш амбасадор, бо завжди знає як все має працювати чи як зробити ще краще.

В IT потрапила після многорічного стажу праці в ресторанному та рітейл бізнесі. На сьогоднішній день вже 5 років керує відділом маркетингу в компанії AB Soft, де разом з командою розвивають бренд роботодавця, внутрішню культуру компанії та здійснюють PR-коммунікації.

🔸️Катерина опікується освітнім благодійним проєктом “IT-човник”, який вона запустила до початку війни разом з іншими колегами з Family та являється його ідейним натхненником. Концепція IT-човника полягає в освітніх офлайн-семінарах для дітей з віддалених сіл Одеського регіону. Наразі ми чекаємо на перемогу, щоб повернутись до наших освітніх поїздок, не наражаючи дітей на небезпеку.

Катерина — талановитий маркетолог та менеджер проєктів, тому бере участь у розвитку бренду IT Family та написала стратегію нашого розвитку та активностей, якою ми слідуємо. Була у складі одних з перших членів спілки, які й задали основний напрям руху організації та запустили цей проєкт. Наприклад, для конференції IT Wave вона прописала слоган та придумала фірмовий стиль, створила сайт та розробила всі тексти, які, до речі, дуже круто продумані, деякі вислови вже копіюють наші колеги з інших кластерів.
Катя талановита та амбітна, а ще якщо вона щось вирішила, то обов’язково це доводить до результату. Пишаємось, що вона частина нашої команди і наш board-member.

Також дивись
“Штучний Інтелект у бізнесі на прикладі LLM (Large Language Model)”

“Штучний Інтелект у бізнесі на прикладі LLM (Large Language Model)” — нові теми, які усвоювали студенти в рамках проєкту IT Starts. А занурював їх у світ LLM Anton Liutov, Senior ML Engineer в DataArt, який має більше 6 років досвіду в Data Science та більше 5 проєктів з LLM.

Тренінг з “Комунікації”

Активні учасники отримали подарунки від Люксофт, а також кожен отримав крутий електронний серифікат по завершенню.

“Оновлена інформатика — ІТ‑студії” в рамках програми EU4Digital Ukraine

Odesa IT Family разом з фахівцями наших компаній-учасниць активно бере участь у проєкті Міністерства цифрової трансформації України та Міністерства освіти і науки України “Оновлена інформатика — ІТ‑студії” в рамках програми EU4Digital Ukraine.

Зустріч з міністром цифрової трансформації України

Ми в Odesa IT Family віримо в синергію, переконані що разом ми сильніші та ефективніші, саме тому важливо підтримувати постіний діалог бізнесу з владою.

Підписка на новини від спільноти