Катерина Соловйова, Vice Chairman of Odesa IT Family Board

Продовжуємо вас знайомити з цікавими та креативними людьми з нашої команди. Сьогодні наша героїня — Катерина Соловйова, Vice Chairman of Odesa IT Family Board.
🔸️Катерина — це краса нашої спілки та водночас найкритичніший наш амбасадор, бо завжди знає як все має працювати чи як зробити ще краще.

В IT потрапила після многорічного стажу праці в ресторанному та рітейл бізнесі. На сьогоднішній день вже 5 років керує відділом маркетингу в компанії AB Soft, де разом з командою розвивають бренд роботодавця, внутрішню культуру компанії та здійснюють PR-коммунікації.

🔸️Катерина опікується освітнім благодійним проєктом “IT-човник”, який вона запустила до початку війни разом з іншими колегами з Family та являється його ідейним натхненником. Концепція IT-човника полягає в освітніх офлайн-семінарах для дітей з віддалених сіл Одеського регіону. Наразі ми чекаємо на перемогу, щоб повернутись до наших освітніх поїздок, не наражаючи дітей на небезпеку.

Катерина — талановитий маркетолог та менеджер проєктів, тому бере участь у розвитку бренду IT Family та написала стратегію нашого розвитку та активностей, якою ми слідуємо. Була у складі одних з перших членів спілки, які й задали основний напрям руху організації та запустили цей проєкт. Наприклад, для конференції IT Wave вона прописала слоган та придумала фірмовий стиль, створила сайт та розробила всі тексти, які, до речі, дуже круто продумані, деякі вислови вже копіюють наші колеги з інших кластерів.
Катя талановита та амбітна, а ще якщо вона щось вирішила, то обов’язково це доводить до результату. Пишаємось, що вона частина нашої команди і наш board-member.

Також дивись
IT Wave One day business Conference

ІТ-індустрія стала опорою для країни та її економіки у час війни.  Odesa IT Family за підтримки компаній-учасниць та партнерів активно  працює над розвитком IT-галузі в Одесі та регіоні.

U-Nation Conference

В Одесі до Дня Європи відбувся U-Nation Conference – для всіх, хто прагне створити сучасну Україну нашої мрії!

Сучасні технології в ІТ: які вони?

18-19 травня за підтримки генерального партнера Odesa IT Family на базі Інституту комп’ютерних систем Національного університету “Одеська політехніка” відбулась XIII міжнародна наукова конференція “Сучасні Інформаційні Технології 2023”. В конференції взяли участь понад 100 молодих дослідників та студентів.

Профорієнтаційні лекції для студентів і школярів

“Культурні відмінності в корпоративній культурі” та “AI в UX-дизайні: від початку до вдосконалення” — про це поговорили зі студентами 5 травня.

Підписка на новини від спільноти