Компанія Facebook змінила назву на Meta

28-го жовтня на щорічній конференції з віртуальної та доповненої реальності Facebook Connect стало відомо, що компанія змінює назву на Meta.

Нова назва, за словами Цукерберга, має намір продемонструвати, що компанія складається вже не з однієї соцмережі, а об’єднує усі продукти та відображає план із розбудови нового майбутнього у вигляді метавсесвіту.

Нагадаємо, що компанія Facebook давно працює над проектом віртуального світу та володіє компанією Oculus – одним із головних виробників VR-гарнтітур. Facebook тестує додаток, який має дозволити користувачам за допомогою спеціальної гарнітури бути присутнім на нарадах у вигляді аватарів. Результати роботи свого підрозділу Facebook Reality Labs компанія обіцяє продемонструвати вже цього кварталу.

Також дивись
Akkerman Solutions Ukraine

23-26 березня відбудеться хакатон FRESH AIR 2023 з розробки застосунків соціального напрямку.  Компанія Akkerman виступає основним фінансовим спонсором заходу, саме завдяки їй переможців чекає  вагомий грошовий приз!

Андрій Сильчук, Head of R&D Center & Delivery Director DataArt

IT Family допомагає об’єднати IT-ком’юніті Одеси, зібрати разом найактивніших його представників під одним дахом. А разом ми завжди можемо взяти на себе більш амбітні та цікаві проєкти, ніж поодинці.

EXPO 2030

Odesa IT Family є партнером Одеси та області як кандидата на проведення EXPO 2030. Ми всебічно підтримуємо можливість покращити імідж Одеси як міста IT-технологій та ідеального місця для зростання міжнародних компаній та інноваційних стартапів.

Ірина Дятленко, Regional Director в Luxoft Ukraine

Я люблю IT тому, що це не лише про технологічність. IT неймовірним чином переплітає в собі знання із багатьох сфер та різноманітних напрямів. Якщо людина прагне розвивати свій кругозір не зупиняючись, то IT найкращий вибір.

Підписка на новини від спільноти