Компанія Facebook змінила назву на Meta

28-го жовтня на щорічній конференції з віртуальної та доповненої реальності Facebook Connect стало відомо, що компанія змінює назву на Meta.

Нова назва, за словами Цукерберга, має намір продемонструвати, що компанія складається вже не з однієї соцмережі, а об’єднує усі продукти та відображає план із розбудови нового майбутнього у вигляді метавсесвіту.

Нагадаємо, що компанія Facebook давно працює над проектом віртуального світу та володіє компанією Oculus – одним із головних виробників VR-гарнтітур. Facebook тестує додаток, який має дозволити користувачам за допомогою спеціальної гарнітури бути присутнім на нарадах у вигляді аватарів. Результати роботи свого підрозділу Facebook Reality Labs компанія обіцяє продемонструвати вже цього кварталу.

Також дивись
IT2SCHOOL запрошує ІТ-спеціалістів долучатись менторів-волонтерів

Команда IT2SCHOOL запрошує ІТ-спеціалістів долучатись в якості менторів-волонтерів по таким навчальним програмам, як Scratch, HTML/CSS, Python, Робототехніка, Web Design, тощо.

IT Research

Odesa IT Family проводить щорічне дослідження ІТ-галузі в регіоні за підтримки Агенція регіонального розвитку Одеської області.

Odesa IT Family та Агенція регіонального розвитку Одеської області підписали Меморандум про співпрацю

З боку Odesa IT Family у зустрічі взяла участь CEO Odesa IT Family Катерина Соловей , яка зазначила, що дуже важливо включити до стратегічного документу Одещини план заходів з посилення міжсекторальної взаємодії та створення стартап-екосистеми, що сприятиме розвитку нових бізнесів, залученню інвестицій та імплементації інновацій в інших секторах середнього та малого бізнесу.

Odesa IT Family були запрошені до Міжнародного гуманітарного університету на акредитацію нових спеціальностей

Odesa IT Family були запрошені на факультет кібербезпеки, програмної інженерії та комп’ютерних наук Міжнародного гуманітарного університету на акредитацію нових спеціальностей.

Підписка на новини від спільноти