Компанія Facebook змінила назву на Meta

28-го жовтня на щорічній конференції з віртуальної та доповненої реальності Facebook Connect стало відомо, що компанія змінює назву на Meta.

Нова назва, за словами Цукерберга, має намір продемонструвати, що компанія складається вже не з однієї соцмережі, а об’єднує усі продукти та відображає план із розбудови нового майбутнього у вигляді метавсесвіту.

Нагадаємо, що компанія Facebook давно працює над проектом віртуального світу та володіє компанією Oculus – одним із головних виробників VR-гарнтітур. Facebook тестує додаток, який має дозволити користувачам за допомогою спеціальної гарнітури бути присутнім на нарадах у вигляді аватарів. Результати роботи свого підрозділу Facebook Reality Labs компанія обіцяє продемонструвати вже цього кварталу.

Також дивись
Українську версію PMBOK Guide виклали у вільний доступ

Сьома версія міжнародного стандарту з управління проєктами Project Management Body of Knowledge (PMBoK), що є «біблією» для проєктних менеджерів, відтепер доступна і українською мовою.

Герої в ІТ: купили 6 автівок для ЗСУ, не маючи власної

Своєю історією волонтерства поділилась Юлія — Team Lead в компанії DataArt Одеського офісу.

Місія “Panisher”: крила для України!

Фронтмен групи Бумбокс Андрій Хливнюк та Асоціація “IT Ukraine” збирають кошти на українські багаторазові ударні дрони Punisher.

Компанія Intellias проводить щорічний проєкт Ecomobility Summer 2.0

Ecomobility Summer 2.0 – серії велосипедних подій, цікавих лекцій та дискусій, яка має на меті розвиток екологічного транспорту та допомогу українській армії.

Підписка на новини від спільноти