Компанія Facebook змінила назву на Meta

28-го жовтня на щорічній конференції з віртуальної та доповненої реальності Facebook Connect стало відомо, що компанія змінює назву на Meta.

Нова назва, за словами Цукерберга, має намір продемонструвати, що компанія складається вже не з однієї соцмережі, а об’єднує усі продукти та відображає план із розбудови нового майбутнього у вигляді метавсесвіту.

Нагадаємо, що компанія Facebook давно працює над проектом віртуального світу та володіє компанією Oculus – одним із головних виробників VR-гарнтітур. Facebook тестує додаток, який має дозволити користувачам за допомогою спеціальної гарнітури бути присутнім на нарадах у вигляді аватарів. Результати роботи свого підрозділу Facebook Reality Labs компанія обіцяє продемонструвати вже цього кварталу.

Також дивись
Результати зустрічі з HR-менеджерами

Допомагаємо один одному, аби самим ставати сильніше. Odesa IT Family разом з UniEd провели двоформатну зустріч — офлайн
та онлайн — з HR-менеджерами.

Результати ​​воркшопу з дизайн-мислення

Odesa IT Family разом зі студією Кирєєва-Журенка провели онлайн-воркшоп, де за 3 години учасники опанували 20 технік дизайн-мислення, які допоможуть застосувати орієнтований на людину дизайн у бізнесі, соціальних проблемах, управлінні, дизайні інтерфейсів та особистому житті.

Intellias з Career Hub переміг у номінації HR Brand Ukraine

Проєкт Career Hub, завдяки якому спеціалісти та спеціалістки ІТ-компанії Intellias самостійно керують своєю кар’єрою, отримав найвищу відзнаку Премії HR-бренд Україна 2022. Intellias здобув перемогу у номінації “Кращий проєкт з навчання та розвитку працівників”.

Результати Хакатону Hack4UA

Щиро вітаємо переможців — Одеську команду team.getName з “Одеської Політехніки”, яка створила проєкт “Волонтера”. Cаме вони отримали нагороду від головного спонсора, компанії Luxoft, 40 000 грн!

Підписка на новини від спільноти