Концепція MVP-продукту в студентських розробках

Мінімально життєздатні продукти (MVP) — це не продукти з обмеженою функціональністю, а “стратегія, яка використовується для швидкого та кількісного дослідження ринку для конкретного продукту чи функції
продукту”.

Про світ MVP в розробках студентських проєктів розповідав Віктор Яценко, HRD, продакт, прожект на лекції в рамках проєкту “IT Starts”.

Завдання MVP:
• мати можливість протестувати продукт-гіпотезу, використовуючи мінімальні ресурси;
• прискорити навчання команди.

Ерік Ріс, співзасновник та технічний директор IMVU, а також затятий прихильник концепції мінімально життєздатного продукту, визначає MVP як версію нового продукту, яка дає можливість максимально вивчити користувача з мінімальними зусиллями. Тобто MVP дозволяє протестувати реальні сценарії використання продукту споживачем.

Дякуємо Віктору за занурення та ознайомлення нас з цим світом! Це була дуже цікава та змістовна лекція!

Також дивись
Сталий розвиток і цифрові інновації: сьогодення та майбутнє

17 травня Odesa IT Family доєдналась до конференції “Сталий розвиток і цифрові інновації: сьогодення та майбутнє” від Державного університету інтелектуальних технологій і зв’язку!

Відбулася IT Wave One-Day Business Conference

Минулого тижня відбулася наша знакова подія — IT Wave One-Day Business Conference, яка зібрала понад 80 учасників та численних онлайн-слухачів з усіх куточків України та не тільки завдяки стрім-трансляції! Ця конференція стала справжньою хвилею інновацій, знань та натхнення для HR-ів та рекрутерів.

IT Wave One-Day Business Conference

IT Wave One-Day Business Conference вже в цю п’ятницю!
Запрошуємо всіх, хто в Одесі зустрітись з нами офлайн для “живого” обміну досвідом, але всі бажаючі також можуть долучитись онлайн!

Odesa IT Family закупила і передала медикаменти військовим

Odesa IT Family закупила і передала медикаменти військовим на 15 тис грн.

Підписка на новини від спільноти