Науково-технологічна конференція “IT Stars”

“IT Stars” — нові зірки IT-сфери!
Ми сподіваємось, що нам в Odesa IT Family вдалось запалити вас на нові ідеї, думки і вектори розвитку на нашій науково-технологічній конференції.

🔷Понад 130 студентів
🔷6 Вишів
🔷10 технічних кафедри

Студенти були дуже активні! Море піднятих рук, купа питань, багато подарунків!

Законспектували для вас цікаві тези з лекцій:
📍Не нехтувати хобі — порада для тих кто шукає роботу!
📍Книжки, які варто прочитати: “Розверніть корабель” та “Переговори з дельфінами”.
📍Чат GPT може бути замість Senior-спеціаліста — наставника.
📍Якщо ти не знаєш англійську, не пиши в CV “fluent” (а ще краще підкачати навички мови).
📍Будь першим або помри — вже не працює.
📍Важливо заметчитись з командою!

Ми дякуємо нашим спікерам — Владу Шимову, генеральному директору компанії Capgemini Engineering Ukraine, та Олені Григорко, Regional Department Manager (Dnipro&Odesa) at Luxoft Ukraine , за ваші надихаючі розповіді про сучасні технології, soft and hard skills тощо.
Дякуємо Єлизаветі Міленіній, менеджеру освітніх програм ГО “Junior Achievement Ukraine”, Yan Shapiro, засновнику U-Nation, першого міжнародного стартап-акселератору на півдні України, Ірині Тіщенко, керівнику відділу маркетингу та комунікацій з громадськістю, викладачці кафедри маркетингу та міжнародної логістики, product manager, бізнес-консультанту з імплементації методології продуктового управління на підприємствах, Екатерина Соловей, CEO Odesa IT Family за яскраву панельну дискусію про те, як знайти першу роботу.

Радіємо, що об’єднавшись з Вишами, ми разом створили класний івент для студентів!
Дякуємо Національному університету “Одеська політехніка” Інститут комп’ютерних систем Одеської Політехніки, Одеський національний університет імені І.І. Мечникова @fmphit_onu , Факультету кібербезпеки, програмної інженерії та комп’ютерних наук Міжнародного гуманітарного університету, Одеському національному технологічному університету @ontu__official, Одеському національному економічному університету та Національному університету “Одеська юридична академія” Факультет кібербезпеки та інформаційних технологій

Також хочемо подякувати нашим партнерам — UKRSIBBANK BNP Paribas Group, компаніям DataArt, Capgemini Engineering, школі Комп’ютерна школа Hillel / Hillel It School та UZSPACE UZSPACE — за подарунки для учасників!

Далі більше! Слідкуйте за анонсами!

Також дивись
Відбувся масштабний День донора

21 червня відбувся масштабний День донора, організований компаніями Odesa IT Family та Intellias у співпраці з Одеською обласною станцією переливання крові. Подія зібрала представників багатьох компаній, які активно підтримують соціальні проєкти та долучилися до цієї благородної справи.

Відбувся круглий стіл з представниками ОВА

17 червня відбувся круглий стіл з представниками ОВА. Керівництво напрямку цифровізації а саме заступник голови Одеської обласної державної адміністрації з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації (CDTO) Сергій Кропива проявив ініціативу і запросив спільноту на круглий стіл оффлайн.

Відбувся День відкритих дверей в МГУ

На Факультеті кібербезпеки, програмної інженерії та компʼютерних наук в МГУ відбувся День відкритих дверей!

Особливості оновлення військово-облікових даних. Правові аспекти для громадян та підприємств

“Особливості оновлення військово-облікових даних. Правові аспекти для громадян та підприємств” — тема, яка викликає багато інтересу, адже є надзвичайно актуальною.
Саме тому разом з нашими партнерами, компанією DT Partners, ми провели юридичний вебінар. Консультувала і ділилась останніми апдейтами Ірина Гаврилюк, адвокат DT Partners.

Підписка на новини від спільноти