Odesa IT Family були запрошені до Міжнародного гуманітарного університету на акредитацію нових спеціальностей

Odesa IT Family були запрошені на факультет кібербезпеки, програмної інженерії та комп’ютерних наук Міжнародного гуманітарного університету на акредитацію нових спеціальностей!

121 — Інженерія програмного забезпечення, 122 — Комп’ютерні науки, 123 — Комп’ютерна інженерія, 125 — Кібербезпека та захист інформації, 172 — Електронні комунікації та радіотехніка ( Компʼютерні мережі та інтернет ), 014 — Середня освіта (Інформатика та програмування).

Екатерина Соловей, CEO Odesa IT Family, відвідала цей захід в університеті.

Міжнародний гуманітарний університет є проактивним Вишем, які дуже активно співпрацюють з бізнесом, неодноразово залучали Odesa IT Family до круглих столів, фестивалей, запрошують на інші заходи університету. Саме МГУ є одними з ініціаторів створення English speaking club, який Odesa IT Family започаткувала для студентів технічних спеціальностей.

Тема освіти є одною з ключових, якій ми приділяємо увагу, адже від цього залежить професійність майбутніх спеціалістів. Для Odesa IT Family цей напрям є одним зі стратегічних, тому разом з партнерами ми проводимо хакатони, студентські змагання, студентські конференції, знімаємо навчальні відеоролики, учасники спільноти оснащують лабораторії в університетах, а співробітники наших компаній долучаються до лекцій та освітніх вебінарів.

Вже зовсім скоро разом з факультетом кібербезпеки, програмної інженерії та комп’ютерних наук Міжнародного гуманітарного університету та ще 3 Вишами ми проведемо науково-технологічну конференцію для студентів IT Stars, де обговоримо сучасні технології, на які треба звернути увагу, алгоритм дій для створення власного стартапу, а також дамо дійсно діючі інструменти для отримання першого досвіду в IT. Спікери — топи в IT-сфері, тож реєструйтеся прямо зараз.

Реєстрація: http://surl.li/nasjt

Також дивись
Тренінг з “Комунікації”

Активні учасники отримали подарунки від Люксофт, а також кожен отримав крутий електронний серифікат по завершенню.

“Оновлена інформатика — ІТ‑студії” в рамках програми EU4Digital Ukraine

Odesa IT Family разом з фахівцями наших компаній-учасниць активно бере участь у проєкті Міністерства цифрової трансформації України та Міністерства освіти і науки України “Оновлена інформатика — ІТ‑студії” в рамках програми EU4Digital Ukraine.

Зустріч з міністром цифрової трансформації України

Ми в Odesa IT Family віримо в синергію, переконані що разом ми сильніші та ефективніші, саме тому важливо підтримувати постіний діалог бізнесу з владою.

“IT Starts” Особистий бренд

Вікторія Захарова — HRD Nayax/ Кар’єрний консультант в ІТ, досвідчений професіонал у сфері людських ресурсів, ділиться своєю експертизою, нагромадженою протягом 13 років роботи з людьми.

Підписка на новини від спільноти