Odesa IT Family були запрошені до Міжнародного гуманітарного університету на акредитацію нових спеціальностей

Odesa IT Family були запрошені на факультет кібербезпеки, програмної інженерії та комп’ютерних наук Міжнародного гуманітарного університету на акредитацію нових спеціальностей!

121 — Інженерія програмного забезпечення, 122 — Комп’ютерні науки, 123 — Комп’ютерна інженерія, 125 — Кібербезпека та захист інформації, 172 — Електронні комунікації та радіотехніка ( Компʼютерні мережі та інтернет ), 014 — Середня освіта (Інформатика та програмування).

Екатерина Соловей, CEO Odesa IT Family, відвідала цей захід в університеті.

Міжнародний гуманітарний університет є проактивним Вишем, які дуже активно співпрацюють з бізнесом, неодноразово залучали Odesa IT Family до круглих столів, фестивалей, запрошують на інші заходи університету. Саме МГУ є одними з ініціаторів створення English speaking club, який Odesa IT Family започаткувала для студентів технічних спеціальностей.

Тема освіти є одною з ключових, якій ми приділяємо увагу, адже від цього залежить професійність майбутніх спеціалістів. Для Odesa IT Family цей напрям є одним зі стратегічних, тому разом з партнерами ми проводимо хакатони, студентські змагання, студентські конференції, знімаємо навчальні відеоролики, учасники спільноти оснащують лабораторії в університетах, а співробітники наших компаній долучаються до лекцій та освітніх вебінарів.

Вже зовсім скоро разом з факультетом кібербезпеки, програмної інженерії та комп’ютерних наук Міжнародного гуманітарного університету та ще 3 Вишами ми проведемо науково-технологічну конференцію для студентів IT Stars, де обговоримо сучасні технології, на які треба звернути увагу, алгоритм дій для створення власного стартапу, а також дамо дійсно діючі інструменти для отримання першого досвіду в IT. Спікери — топи в IT-сфері, тож реєструйтеся прямо зараз.

Реєстрація: http://surl.li/nasjt

Також дивись
IT2SCHOOL запрошує ІТ-спеціалістів долучатись менторів-волонтерів

Команда IT2SCHOOL запрошує ІТ-спеціалістів долучатись в якості менторів-волонтерів по таким навчальним програмам, як Scratch, HTML/CSS, Python, Робототехніка, Web Design, тощо.

IT Research

Odesa IT Family проводить щорічне дослідження ІТ-галузі в регіоні за підтримки Агенція регіонального розвитку Одеської області.

Odesa IT Family та Агенція регіонального розвитку Одеської області підписали Меморандум про співпрацю

З боку Odesa IT Family у зустрічі взяла участь CEO Odesa IT Family Катерина Соловей , яка зазначила, що дуже важливо включити до стратегічного документу Одещини план заходів з посилення міжсекторальної взаємодії та створення стартап-екосистеми, що сприятиме розвитку нових бізнесів, залученню інвестицій та імплементації інновацій в інших секторах середнього та малого бізнесу.

IT Wave One-Day Business завершився яскравим святкуванням дня народження Odesa IT Family

Це свято кожного з нас. Кожного, хто долучився до наших проєктів, до наших заходів і діяльності організації. Кожного партнера та компанії-учасниці, які докладають зусиль, аби йти вперед і розвивати IT- екосистему Одещини.

Підписка на новини від спільноти