Odesa IT Family передала важливі девайси для зору Міській дитячій поліклініці №2

Соціальна складова є одним з найбільш важливих напрямів нашої організації. Ми в Odesa IT Family стараємось реагувати на важливі запити і долучатись до їхньої підтримки. Усі наші проєкти є соціальними, а деякі повноцінно благодійними. Один з таких — допомога діткам.

Odesa IT Family передала важливі девайси для зору Міській дитячій поліклініці №2, які ми нещодавно закупили завдяки вашим донатам! КНП “Дитяча мiська полiклiнiка 2″ОМР

Ми передали механічний діоптриметр NJC-4, , призначений для вимірювання оптичної сили лінз, включаючи контактні лінзи. А також макулотренер та амбліпанораму. Макулотренер — це лазерний офтальмологічний прилад, а амбліпанорама — тренажер, який стимулює сітківку ока. Використовується для покращення гостроти зору при амбліопії, функціональній недорозвиненості сітківки і може бути використаний з раннього віку.

Ці девайси ми змогли закупити завдяки вашим донатам. Дякуємо всім, разом з вами ми можемо робити такі корисні справи!

Також дивись
Відбувся масштабний День донора

21 червня відбувся масштабний День донора, організований компаніями Odesa IT Family та Intellias у співпраці з Одеською обласною станцією переливання крові. Подія зібрала представників багатьох компаній, які активно підтримують соціальні проєкти та долучилися до цієї благородної справи.

Відбувся круглий стіл з представниками ОВА

17 червня відбувся круглий стіл з представниками ОВА. Керівництво напрямку цифровізації а саме заступник голови Одеської обласної державної адміністрації з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації (CDTO) Сергій Кропива проявив ініціативу і запросив спільноту на круглий стіл оффлайн.

Відбувся День відкритих дверей в МГУ

На Факультеті кібербезпеки, програмної інженерії та компʼютерних наук в МГУ відбувся День відкритих дверей!

Особливості оновлення військово-облікових даних. Правові аспекти для громадян та підприємств

“Особливості оновлення військово-облікових даних. Правові аспекти для громадян та підприємств” — тема, яка викликає багато інтересу, адже є надзвичайно актуальною.
Саме тому разом з нашими партнерами, компанією DT Partners, ми провели юридичний вебінар. Консультувала і ділилась останніми апдейтами Ірина Гаврилюк, адвокат DT Partners.

Підписка на новини від спільноти