Odesa IT Family передала важливі девайси для зору Міській дитячій поліклініці №2

Соціальна складова є одним з найбільш важливих напрямів нашої організації. Ми в Odesa IT Family стараємось реагувати на важливі запити і долучатись до їхньої підтримки. Усі наші проєкти є соціальними, а деякі повноцінно благодійними. Один з таких — допомога діткам.

Odesa IT Family передала важливі девайси для зору Міській дитячій поліклініці №2, які ми нещодавно закупили завдяки вашим донатам! КНП “Дитяча мiська полiклiнiка 2″ОМР

Ми передали механічний діоптриметр NJC-4, , призначений для вимірювання оптичної сили лінз, включаючи контактні лінзи. А також макулотренер та амбліпанораму. Макулотренер — це лазерний офтальмологічний прилад, а амбліпанорама — тренажер, який стимулює сітківку ока. Використовується для покращення гостроти зору при амбліопії, функціональній недорозвиненості сітківки і може бути використаний з раннього віку.

Ці девайси ми змогли закупити завдяки вашим донатам. Дякуємо всім, разом з вами ми можемо робити такі корисні справи!

Також дивись
“Штучний Інтелект у бізнесі на прикладі LLM (Large Language Model)”

“Штучний Інтелект у бізнесі на прикладі LLM (Large Language Model)” — нові теми, які усвоювали студенти в рамках проєкту IT Starts. А занурював їх у світ LLM Anton Liutov, Senior ML Engineer в DataArt, який має більше 6 років досвіду в Data Science та більше 5 проєктів з LLM.

Тренінг з “Комунікації”

Активні учасники отримали подарунки від Люксофт, а також кожен отримав крутий електронний серифікат по завершенню.

“Оновлена інформатика — ІТ‑студії” в рамках програми EU4Digital Ukraine

Odesa IT Family разом з фахівцями наших компаній-учасниць активно бере участь у проєкті Міністерства цифрової трансформації України та Міністерства освіти і науки України “Оновлена інформатика — ІТ‑студії” в рамках програми EU4Digital Ukraine.

Зустріч з міністром цифрової трансформації України

Ми в Odesa IT Family віримо в синергію, переконані що разом ми сильніші та ефективніші, саме тому важливо підтримувати постіний діалог бізнесу з владою.

Підписка на новини від спільноти