Odesa IT Family та Агенція регіонального розвитку Одеської області підписали Меморандум про співпрацю

Нещодавно Odesa IT Family та Агенція регіонального розвитку Одеської області підписали Меморандум про співпрацю, а минулого тижня взяли участь у зустрічі, організованою командою Агенції, мета якої полягала в налагоджені комунікації між представниками IT-галузі і експертами зі стратегічного планування Швейцарсько-Українського проєкту DECIDE, Мирославом Кошелюком та Дмитром Ливчєм, представником провідної компанії у сфері управлінського консалтингу CIVITTA та актуалізації стратегії розвитку Одещини. Це важливий крок у забезпеченні стійкого та успішного розвитку регіону.

З боку Odesa IT Family у зустрічі взяла участь CEO Odesa IT Family Катерина Соловей , яка зазначила, що дуже важливо включити до стратегічного документу Одещини план заходів з посилення міжсекторальної взаємодії та створення стартап-екосистеми, що сприятиме розвитку нових бізнесів, залученню інвестицій та імплементації інновацій в інших секторах середнього та малого бізнесу.

В ході проведеної чергової зустрічі кожний учасник мав можливість поділитися своїм багаторічним досвідом, баченням існуючих проблем в галузях, перепон на шляху розвитку Одещини, а також обговорити можливості їх вирішення та пріоритетні напрями формування стратегічного документа розвитку.

Результати та висновки обговорення:

1. Для розвитку Одещини потрібен цілісний підхід, що враховуватиме зовнішні і внутрішні обмеження: нестача людського капіталу, обладнання, професійних навичок, фінансових коштів на реалізацію проєктів.
2. Висвітлені рекомендації кожного учасника щодо бачення розвитку Одеської області будуть прийняті до уваги для актуалізації стратегії розвитку регіону.
3. Командою Агенції створено окремі чати для додаткових ініціатив та активних обговорень проблем по кожній галузі.

Пропозиції по розвитку IT-сектору пропонуємо небайдужим учасникам спільноти додавати за цим посиланням: http://surl.li/nexgy
Odesa IT Family запрошує лідерів галузі доєднатись до формування спільного бачення розвитку регіону!

Дякуємо Агенції регіонального розвитку Одеської області за цю ініціативу, віримо, що подібні зустрічі принесуть користь у розвиток регіону в цілому і зокрема IT-екосистеми Одещини!

Також дивись
Тренінг з “Комунікації”

Активні учасники отримали подарунки від Люксофт, а також кожен отримав крутий електронний серифікат по завершенню.

“Оновлена інформатика — ІТ‑студії” в рамках програми EU4Digital Ukraine

Odesa IT Family разом з фахівцями наших компаній-учасниць активно бере участь у проєкті Міністерства цифрової трансформації України та Міністерства освіти і науки України “Оновлена інформатика — ІТ‑студії” в рамках програми EU4Digital Ukraine.

Зустріч з міністром цифрової трансформації України

Ми в Odesa IT Family віримо в синергію, переконані що разом ми сильніші та ефективніші, саме тому важливо підтримувати постіний діалог бізнесу з владою.

“IT Starts” Особистий бренд

Вікторія Захарова — HRD Nayax/ Кар’єрний консультант в ІТ, досвідчений професіонал у сфері людських ресурсів, ділиться своєю експертизою, нагромадженою протягом 13 років роботи з людьми.

Підписка на новини від спільноти