Odesa IT Family та Агенція регіонального розвитку Одеської області підписали Меморандуми про співпрацю

Odesa IT Family та Агенція регіонального розвитку Одеської області підписали Меморандуми про співпрацю!

13 жовтня директор громадської спілки Odesa IT Family та директор Агенції регіонального розвитку Одеської області Сергій Кононенко обговорили проблемні питання IT-галузі, регіону та важливі аспекти взаємного співробітництва, яке буде спрямоване на соціально-економічний та культурний розвиток Одеського регіону, шляхом залучення державних та міжнародних інвестицій, створення сприятливих умов для діяльності інвесторів, підготовки та реалізації інвестиційних й грантових проєктів, поліпшення бізнес-клімату Одещини з метою створеннях нових робочих місць, стимулювання підприємництва, покращення інфраструктури територіальних громад.

Наразі ми вже підтвердили співробітництво у проведенні дослідження IT Research 2.0. Це масштабним щорічним дослідженням ІТ-галузі в Одеській обл. Включає в себе збір та обробку загальних статистичних економічних та демографічних даних стосовно IT-фахівців та компаній. Містить розділи демографії, технологій, робочого простору та інфраструктури, роботі у воєнний час, прогнози від СЕО ІТ-бізнесів.

А також Odesa IT Family, Агенція регіонального розвитку Одеської області та U-Nation домовились про співпрацю в рамках розвитку стартап-екосистеми Одещини.

Прозоре та рівноправне партнерство — важлива частина для побудови міцних взаємозв’язків задля досягнення загальних цілей! Основні наші принципи співробітництва: рівноправність, взаємна вигода та взаємодопомога, дотримання суспільних інтересів.
Ми раді новим партнерам і віримо в вагомі результати для спільної мети!

Також дивись
Odesa IT Family закупила і передала медикаменти військовим

Odesa IT Family закупила і передала медикаменти військовим на 15 тис грн.

Рецензія на освітню програму університету

Андрій Сильчук, який з недавніх пір обіймає посаду віце-президента з питань освіти в Odesa IT Family, а також є Head of R&D Center & Delivery Director в компаній DataArt, отримав запит від кафедри “Технічної кібернетики й інформаційних технологій ім. професора Р.В. Меркта” ОНМУ з приводу надання рецензії на дві освітні програми, які підготував університет.

Фінал Хакатону Fresh Air 2024

19 квітня в нас відбулась дуже важлива подія — фінал хакатону Fresh Air, який ми організували разом з Інститутом штучного інтелекту та робототехніки Одеської політехніки за підтримки генерального партнера Akkerman Solutions!

“Штучний Інтелект у бізнесі на прикладі LLM (Large Language Model)”

“Штучний Інтелект у бізнесі на прикладі LLM (Large Language Model)” — нові теми, які усвоювали студенти в рамках проєкту IT Starts. А занурював їх у світ LLM Anton Liutov, Senior ML Engineer в DataArt, який має більше 6 років досвіду в Data Science та більше 5 проєктів з LLM.

Підписка на новини від спільноти