Odesa IT Family та Агенція регіонального розвитку Одеської області підписали Меморандуми про співпрацю

Odesa IT Family та Агенція регіонального розвитку Одеської області підписали Меморандуми про співпрацю!

13 жовтня директор громадської спілки Odesa IT Family та директор Агенції регіонального розвитку Одеської області Сергій Кононенко обговорили проблемні питання IT-галузі, регіону та важливі аспекти взаємного співробітництва, яке буде спрямоване на соціально-економічний та культурний розвиток Одеського регіону, шляхом залучення державних та міжнародних інвестицій, створення сприятливих умов для діяльності інвесторів, підготовки та реалізації інвестиційних й грантових проєктів, поліпшення бізнес-клімату Одещини з метою створеннях нових робочих місць, стимулювання підприємництва, покращення інфраструктури територіальних громад.

Наразі ми вже підтвердили співробітництво у проведенні дослідження IT Research 2.0. Це масштабним щорічним дослідженням ІТ-галузі в Одеській обл. Включає в себе збір та обробку загальних статистичних економічних та демографічних даних стосовно IT-фахівців та компаній. Містить розділи демографії, технологій, робочого простору та інфраструктури, роботі у воєнний час, прогнози від СЕО ІТ-бізнесів.

А також Odesa IT Family, Агенція регіонального розвитку Одеської області та U-Nation домовились про співпрацю в рамках розвитку стартап-екосистеми Одещини.

Прозоре та рівноправне партнерство — важлива частина для побудови міцних взаємозв’язків задля досягнення загальних цілей! Основні наші принципи співробітництва: рівноправність, взаємна вигода та взаємодопомога, дотримання суспільних інтересів.
Ми раді новим партнерам і віримо в вагомі результати для спільної мети!

Також дивись
IT2SCHOOL запрошує ІТ-спеціалістів долучатись менторів-волонтерів

Команда IT2SCHOOL запрошує ІТ-спеціалістів долучатись в якості менторів-волонтерів по таким навчальним програмам, як Scratch, HTML/CSS, Python, Робототехніка, Web Design, тощо.

IT Research

Odesa IT Family проводить щорічне дослідження ІТ-галузі в регіоні за підтримки Агенція регіонального розвитку Одеської області.

Odesa IT Family та Агенція регіонального розвитку Одеської області підписали Меморандум про співпрацю

З боку Odesa IT Family у зустрічі взяла участь CEO Odesa IT Family Катерина Соловей , яка зазначила, що дуже важливо включити до стратегічного документу Одещини план заходів з посилення міжсекторальної взаємодії та створення стартап-екосистеми, що сприятиме розвитку нових бізнесів, залученню інвестицій та імплементації інновацій в інших секторах середнього та малого бізнесу.

Odesa IT Family були запрошені до Міжнародного гуманітарного університету на акредитацію нових спеціальностей

Odesa IT Family були запрошені на факультет кібербезпеки, програмної інженерії та комп’ютерних наук Міжнародного гуманітарного університету на акредитацію нових спеціальностей.

Підписка на новини від спільноти