Odesa IT Family закупила і передала медикаменти військовим

Благодійна складова — невід’ємна частина Odesa IT Family. Завдяки вашим донатам на попередній конференції IT Wave та на вебінарі з мобілізації від Дмитра Ткаченко, ми змогли допомогти одній з лікарень, де перебувають наші військові, які проходять лікування.

Odesa IT Family закупила і передала медикаменти на 15 тис грн і ми дуже віримо, що ці ліки допоможуть хлопцям в їх шляху одужання!

Дякуємо Денису Попкову, Дмитру Ткаченко і особливо всім тим, хто донатив і разом з нами реалізував цю допомогу!

Також дивись
Рецензія на освітню програму університету

Андрій Сильчук, який з недавніх пір обіймає посаду віце-президента з питань освіти в Odesa IT Family, а також є Head of R&D Center & Delivery Director в компаній DataArt, отримав запит від кафедри “Технічної кібернетики й інформаційних технологій ім. професора Р.В. Меркта” ОНМУ з приводу надання рецензії на дві освітні програми, які підготував університет.

Фінал Хакатону Fresh Air 2024

19 квітня в нас відбулась дуже важлива подія — фінал хакатону Fresh Air, який ми організували разом з Інститутом штучного інтелекту та робототехніки Одеської політехніки за підтримки генерального партнера Akkerman Solutions!

“Штучний Інтелект у бізнесі на прикладі LLM (Large Language Model)”

“Штучний Інтелект у бізнесі на прикладі LLM (Large Language Model)” — нові теми, які усвоювали студенти в рамках проєкту IT Starts. А занурював їх у світ LLM Anton Liutov, Senior ML Engineer в DataArt, який має більше 6 років досвіду в Data Science та більше 5 проєктів з LLM.

Тренінг з “Комунікації”

Активні учасники отримали подарунки від Люксофт, а також кожен отримав крутий електронний серифікат по завершенню.

Підписка на новини від спільноти