Odesa IT Family закупила і передала медикаменти військовим

Благодійна складова — невід’ємна частина Odesa IT Family. Завдяки вашим донатам на попередній конференції IT Wave та на вебінарі з мобілізації від Дмитра Ткаченко, ми змогли допомогти одній з лікарень, де перебувають наші військові, які проходять лікування.

Odesa IT Family закупила і передала медикаменти на 15 тис грн і ми дуже віримо, що ці ліки допоможуть хлопцям в їх шляху одужання!

Дякуємо Денису Попкову, Дмитру Ткаченко і особливо всім тим, хто донатив і разом з нами реалізував цю допомогу!

Також дивись
Концепція MVP-продукту в студентських розробках

Мінімально життєздатні продукти (MVP) — це не продукти з обмеженою функціональністю, а “стратегія, яка використовується для швидкого та кількісного дослідження ринку для конкретного продукту чи функції
продукту”.
Про світ MVP в розробках студентських проєктів розповідав Віктор Яценко, HRD, продакт, прожект на лекції в рамках проєкту “IT Starts”.

Сталий розвиток і цифрові інновації: сьогодення та майбутнє

17 травня Odesa IT Family доєдналась до конференції “Сталий розвиток і цифрові інновації: сьогодення та майбутнє” від Державного університету інтелектуальних технологій і зв’язку!

Відбулася IT Wave One-Day Business Conference

Минулого тижня відбулася наша знакова подія — IT Wave One-Day Business Conference, яка зібрала понад 80 учасників та численних онлайн-слухачів з усіх куточків України та не тільки завдяки стрім-трансляції! Ця конференція стала справжньою хвилею інновацій, знань та натхнення для HR-ів та рекрутерів.

IT Wave One-Day Business Conference

IT Wave One-Day Business Conference вже в цю п’ятницю!
Запрошуємо всіх, хто в Одесі зустрітись з нами офлайн для “живого” обміну досвідом, але всі бажаючі також можуть долучитись онлайн!

Підписка на новини від спільноти