“Оновлена інформатика — ІТ‑студії” в рамках програми EU4Digital Ukraine

Odesa IT Family разом з фахівцями наших компаній-учасниць активно бере участь у проєкті Міністерства цифрової трансформації України та Міністерства освіти і науки України “Оновлена інформатика — ІТ‑студії” в рамках програми EU4Digital Ukraine.

У межах проєкту IT-кластери та ІТ-компанії допомагають у створенні навчальних відео оновленої інформатики для учнів і вчителів шкіл України. Для нас це дуже важлива ініціатива, адже ми опікуємось розвитком IT-освіти.

Андрій Сильчук, Delivery Director і голова центру розробки DataArt в Одесі, веде цю ініциативу з боку Odesa IT Family й DataArt та відповідає за матеріали та сценарії для навчальних відео. Три з них — про хмарні технології та обчислення, front-end розробку, аналіз даних та візуалізацію даних — вже готові та демонструються учням на уроках оновленої інформатики на початку розгляду нової теми.

Web программування (HTML, CSS, JS): https://youtube.com/watch?v=wIfeCA3dxzE&feature=shared
Візуалізація даних
https://www.youtube.com/watch?v=A5fJImnI_8Y
Хмарні технологіі‌: https://www.youtube.com/watch?v=x-s1Q_DWE_Q&list=PLIRrYG_Q2DLgOdUmjZIEi7tjKywIetjcr

Ми щиро вдячні команді експертів на чолі з Андрієм, які діляться своєю експертизою.

Оновлений курс інформатики охоплює теми цифрової грамотності, медіатворчості, обчислювального мислення і програмування, аналізу даних і моделювання, цифрового громадянства. Освітні матеріали ІТ-студій відповідають державним стандартам та стандартам Нової української школи. Наразі ресурсами ІТ-студії вже користуються понад 41 000 зареєстрованих користувачів!

Михайло Федоров, Міністр цифрової трансформації, вірить, що оновлені уроки ІТ-студій з інформатики є одним з перших кроків, щоб допомогти учням впевнено увійти в ІТ. Щоб їм було цікаво вчитися, використовувати інтернет для власного розвитку та досягнення цілей. А згодом — створювати в Україні продукти, які стануть відомими у світі.

Освітні ресурси “Оновленої інформатики — ІТ‑студії” доступні у вільному доступі за умови реєстрації за посиланням: https://it-osvita.diia.gov.ua/

Дякуємо компаніям за системну підтримку цього проєкту: DataArt, Luxoft, Intellias

Також дивись
“Штучний Інтелект у бізнесі на прикладі LLM (Large Language Model)”

“Штучний Інтелект у бізнесі на прикладі LLM (Large Language Model)” — нові теми, які усвоювали студенти в рамках проєкту IT Starts. А занурював їх у світ LLM Anton Liutov, Senior ML Engineer в DataArt, який має більше 6 років досвіду в Data Science та більше 5 проєктів з LLM.

Тренінг з “Комунікації”

Активні учасники отримали подарунки від Люксофт, а також кожен отримав крутий електронний серифікат по завершенню.

Зустріч з міністром цифрової трансформації України

Ми в Odesa IT Family віримо в синергію, переконані що разом ми сильніші та ефективніші, саме тому важливо підтримувати постіний діалог бізнесу з владою.

“IT Starts” Особистий бренд

Вікторія Захарова — HRD Nayax/ Кар’єрний консультант в ІТ, досвідчений професіонал у сфері людських ресурсів, ділиться своєю експертизою, нагромадженою протягом 13 років роботи з людьми.

Підписка на новини від спільноти