Освітні проєкти від Odesa IT Family

В квітні минулого року Odesa IT Family розпочала курс профорієнтаційних лекцій для старшокласників та студентів інституту ім.Мечникова, який би допоміг їм більше і детальніше дізнатись про усі професії в IT. В жовтні проєкт масштабувався, до нас доєднались і інші університети, а в рамках нього ми тепер не тільки надаємо лекції і проводимо English Speaking Club та організовуємо науково-технологічні конференції.

За час існування проєкту ми вже поговорили про:
🔹”Сучасні технологічні тренди”
🔹”Кібербезпека шкідлива та корисна, в чому різниця?”
🔹”Емоційний інтелект у лідерстві”
🔹”Хто такий HR і які бувають ролі у HR департаменті?”
🔹”Що таке інтерфейс і навіщо ним користуються, ШІ в дизайні взаємодії?”
🔹”Обираємо першу мову програмування. Що важливо, а що вторинне?”
🔹”Devops: Принципи”
І ще багато інших, адже за час проєкту ми вже провели 15 семінарів!

Більше 1300 студентів долучились до освітніх проєктів від Odesa IT Family!

Компанії, які долучились до нашого проєкту: Provectus, DataArt, Intellias, Capgemini Engineering, Brightech, Ubisoft, Sigma Software Group, Languagewire, Luxoft, Beetroot.
Дякуємо за вашу активну участь в готовності ділитись знаннями і досвідом з майбутніми IT-зірками!

Дякуємо за співпрацю Одеський національний університет імені І.І. Мечникова, Національному університету “Одеська політехніка” Інститут комп’ютерних систем Одеської Політехніки та Міжнародному гуманітарному університету.

Далі більше!

Також дивись
Відбулася IT Wave One-Day Business Conference

Минулого тижня відбулася наша знакова подія — IT Wave One-Day Business Conference, яка зібрала понад 80 учасників та численних онлайн-слухачів з усіх куточків України та не тільки завдяки стрім-трансляції! Ця конференція стала справжньою хвилею інновацій, знань та натхнення для HR-ів та рекрутерів.

IT Wave One-Day Business Conference

IT Wave One-Day Business Conference вже в цю п’ятницю!
Запрошуємо всіх, хто в Одесі зустрітись з нами офлайн для “живого” обміну досвідом, але всі бажаючі також можуть долучитись онлайн!

Odesa IT Family закупила і передала медикаменти військовим

Odesa IT Family закупила і передала медикаменти військовим на 15 тис грн.

Рецензія на освітню програму університету

Андрій Сильчук, який з недавніх пір обіймає посаду віце-президента з питань освіти в Odesa IT Family, а також є Head of R&D Center & Delivery Director в компаній DataArt, отримав запит від кафедри “Технічної кібернетики й інформаційних технологій ім. професора Р.В. Меркта” ОНМУ з приводу надання рецензії на дві освітні програми, які підготував університет.

Підписка на новини від спільноти