Пілотування «Оновленої інформатики — ІТ-студій»

Минулого року наш кластер доєднався до загального проєкту Міністерства цифрової трансформації України та Міністерства освіти і науки України “IT-студії”, адже одна з місій Odesa IT Family — розвиток IT-освіти та реалізація соціальних ініціатив, тому цей проєкт був гарною нагодою для нас.

28 червня відбулась зустріч з замісниками Мінцифри та Міносвіти, вчителями, директорами шкіл, представниками кластерів, де були обговоренні системний погляд на проєкт від основних стейкхолдерів, підсумки реалізації пілотного впровадження ресурсів “IT-студій”у 2022-2023 рр.

Катерина Соловей, CEO Odesa IT Family, доповіла про наші освітні проєкти та результати пілотування проєкту “IT-студії” з боку Family.

Ми щиро радіємо, що в нашій сім’ї була швидко організована потужна команда для проєкту. Андрій Сильчук (DataArt) та Дмитро Савлушин (Luxoft), як давні друзі та активні діячі у сфері IT-освіти, узяли на себе роль лідерів цього проєкту від Odesa IT Family.
Головна мотивація для них є допомога школярам у розумінні IT-основ зі шкільних років, бо вони обидва мають величезний досвід педагогічної діяльності для наших студентів та учнів та розуміють важливість цього питання.

Також дякуємо:
Олександру Василькову (Intellias), активному помічнику із створенням скриптів;
Надії Новашицький, редактору текстів;
Артуру Терещенко, графічному редактору анімацій;
професійній команді відеооператорів та монтажерів;
команда технічних експертів від DataArt, Luxoft та Intellias, відповідаючих за коректність поданої інформації з технічної точки зору.

На сьогодні вже зроблено відео за темами: “WEB-програмування (HTML, CSS, JS)” та “Хмарні технології та сервіси”. Ми продвожуємо працювати і скоро підготуємо новий цікавий матеріал!

Також дивись
Ukrainian Startup Conference від U-Nation

Odesa IT Family стала партнерами Ukrainian Startup Conference від U-Nation для популяризації стартапів та інновацій в Україні.

Відбувся Odesa Cloud Native #33: Grafana stack

Відбувся Odesa Cloud Native #33: Grafana stack, до якого доєдналась Odesa IT Family. Це була лише перша зустріч, на наступній зустрінемось у вересні, тож радимо слідкувати за новинами. Анонс вже скоро.

Візія людського капіталу для ІТ-галузі

Світ не стоїть на місці і це варто усвідомлювати. Kharkiv IT Cluster ініціював фасилітаційну сесію з ключовими стейкхолдерами в ІТ-освіті щодо візії людського капіталу для ІТ-галузі. Odesa IT Family мала честь бути дотичною до такого значущого для галузі заходу.

Завершився кібертурнір AIR CUP 2023

Яскраві 2 дні, чудові емоції разом з 12 командами на кібертурнірі AIRCup.

Підписка на новини від спільноти