Пілотування «Оновленої інформатики — ІТ-студій»

Минулого року наш кластер доєднався до загального проєкту Міністерства цифрової трансформації України та Міністерства освіти і науки України “IT-студії”, адже одна з місій Odesa IT Family — розвиток IT-освіти та реалізація соціальних ініціатив, тому цей проєкт був гарною нагодою для нас.

28 червня відбулась зустріч з замісниками Мінцифри та Міносвіти, вчителями, директорами шкіл, представниками кластерів, де були обговоренні системний погляд на проєкт від основних стейкхолдерів, підсумки реалізації пілотного впровадження ресурсів “IT-студій”у 2022-2023 рр.

Катерина Соловей, CEO Odesa IT Family, доповіла про наші освітні проєкти та результати пілотування проєкту “IT-студії” з боку Family.

Ми щиро радіємо, що в нашій сім’ї була швидко організована потужна команда для проєкту. Андрій Сильчук (DataArt) та Дмитро Савлушин (Luxoft), як давні друзі та активні діячі у сфері IT-освіти, узяли на себе роль лідерів цього проєкту від Odesa IT Family.
Головна мотивація для них є допомога школярам у розумінні IT-основ зі шкільних років, бо вони обидва мають величезний досвід педагогічної діяльності для наших студентів та учнів та розуміють важливість цього питання.

Також дякуємо:
Олександру Василькову (Intellias), активному помічнику із створенням скриптів;
Надії Новашицький, редактору текстів;
Артуру Терещенко, графічному редактору анімацій;
професійній команді відеооператорів та монтажерів;
команда технічних експертів від DataArt, Luxoft та Intellias, відповідаючих за коректність поданої інформації з технічної точки зору.

На сьогодні вже зроблено відео за темами: “WEB-програмування (HTML, CSS, JS)” та “Хмарні технології та сервіси”. Ми продвожуємо працювати і скоро підготуємо новий цікавий матеріал!

Також дивись
Тренінг з “Комунікації”

Активні учасники отримали подарунки від Люксофт, а також кожен отримав крутий електронний серифікат по завершенню.

“Оновлена інформатика — ІТ‑студії” в рамках програми EU4Digital Ukraine

Odesa IT Family разом з фахівцями наших компаній-учасниць активно бере участь у проєкті Міністерства цифрової трансформації України та Міністерства освіти і науки України “Оновлена інформатика — ІТ‑студії” в рамках програми EU4Digital Ukraine.

Зустріч з міністром цифрової трансформації України

Ми в Odesa IT Family віримо в синергію, переконані що разом ми сильніші та ефективніші, саме тому важливо підтримувати постіний діалог бізнесу з владою.

“IT Starts” Особистий бренд

Вікторія Захарова — HRD Nayax/ Кар’єрний консультант в ІТ, досвідчений професіонал у сфері людських ресурсів, ділиться своєю експертизою, нагромадженою протягом 13 років роботи з людьми.

Підписка на новини від спільноти