Пілотування «Оновленої інформатики — ІТ-студій»

Минулого року наш кластер доєднався до загального проєкту Міністерства цифрової трансформації України та Міністерства освіти і науки України “IT-студії”, адже одна з місій Odesa IT Family — розвиток IT-освіти та реалізація соціальних ініціатив, тому цей проєкт був гарною нагодою для нас.

28 червня відбулась зустріч з замісниками Мінцифри та Міносвіти, вчителями, директорами шкіл, представниками кластерів, де були обговоренні системний погляд на проєкт від основних стейкхолдерів, підсумки реалізації пілотного впровадження ресурсів “IT-студій”у 2022-2023 рр.

Катерина Соловей, CEO Odesa IT Family, доповіла про наші освітні проєкти та результати пілотування проєкту “IT-студії” з боку Family.

Ми щиро радіємо, що в нашій сім’ї була швидко організована потужна команда для проєкту. Андрій Сильчук (DataArt) та Дмитро Савлушин (Luxoft), як давні друзі та активні діячі у сфері IT-освіти, узяли на себе роль лідерів цього проєкту від Odesa IT Family.
Головна мотивація для них є допомога школярам у розумінні IT-основ зі шкільних років, бо вони обидва мають величезний досвід педагогічної діяльності для наших студентів та учнів та розуміють важливість цього питання.

Також дякуємо:
Олександру Василькову (Intellias), активному помічнику із створенням скриптів;
Надії Новашицький, редактору текстів;
Артуру Терещенко, графічному редактору анімацій;
професійній команді відеооператорів та монтажерів;
команда технічних експертів від DataArt, Luxoft та Intellias, відповідаючих за коректність поданої інформації з технічної точки зору.

На сьогодні вже зроблено відео за темами: “WEB-програмування (HTML, CSS, JS)” та “Хмарні технології та сервіси”. Ми продвожуємо працювати і скоро підготуємо новий цікавий матеріал!

Також дивись
IT2SCHOOL запрошує ІТ-спеціалістів долучатись менторів-волонтерів

Команда IT2SCHOOL запрошує ІТ-спеціалістів долучатись в якості менторів-волонтерів по таким навчальним програмам, як Scratch, HTML/CSS, Python, Робототехніка, Web Design, тощо.

IT Research

Odesa IT Family проводить щорічне дослідження ІТ-галузі в регіоні за підтримки Агенція регіонального розвитку Одеської області.

Odesa IT Family та Агенція регіонального розвитку Одеської області підписали Меморандум про співпрацю

З боку Odesa IT Family у зустрічі взяла участь CEO Odesa IT Family Катерина Соловей , яка зазначила, що дуже важливо включити до стратегічного документу Одещини план заходів з посилення міжсекторальної взаємодії та створення стартап-екосистеми, що сприятиме розвитку нових бізнесів, залученню інвестицій та імплементації інновацій в інших секторах середнього та малого бізнесу.

Odesa IT Family були запрошені до Міжнародного гуманітарного університету на акредитацію нових спеціальностей

Odesa IT Family були запрошені на факультет кібербезпеки, програмної інженерії та комп’ютерних наук Міжнародного гуманітарного університету на акредитацію нових спеціальностей.

Підписка на новини від спільноти