Пілотування «Оновленої інформатики — ІТ-студій»

Минулого року наш кластер доєднався до загального проєкту Міністерства цифрової трансформації України та Міністерства освіти і науки України “IT-студії”, адже одна з місій Odesa IT Family — розвиток IT-освіти та реалізація соціальних ініціатив, тому цей проєкт був гарною нагодою для нас.

28 червня відбулась зустріч з замісниками Мінцифри та Міносвіти, вчителями, директорами шкіл, представниками кластерів, де були обговоренні системний погляд на проєкт від основних стейкхолдерів, підсумки реалізації пілотного впровадження ресурсів “IT-студій”у 2022-2023 рр.

Катерина Соловей, CEO Odesa IT Family, доповіла про наші освітні проєкти та результати пілотування проєкту “IT-студії” з боку Family.

Ми щиро радіємо, що в нашій сім’ї була швидко організована потужна команда для проєкту. Андрій Сильчук (DataArt) та Дмитро Савлушин (Luxoft), як давні друзі та активні діячі у сфері IT-освіти, узяли на себе роль лідерів цього проєкту від Odesa IT Family.
Головна мотивація для них є допомога школярам у розумінні IT-основ зі шкільних років, бо вони обидва мають величезний досвід педагогічної діяльності для наших студентів та учнів та розуміють важливість цього питання.

Також дякуємо:
Олександру Василькову (Intellias), активному помічнику із створенням скриптів;
Надії Новашицький, редактору текстів;
Артуру Терещенко, графічному редактору анімацій;
професійній команді відеооператорів та монтажерів;
команда технічних експертів від DataArt, Luxoft та Intellias, відповідаючих за коректність поданої інформації з технічної точки зору.

На сьогодні вже зроблено відео за темами: “WEB-програмування (HTML, CSS, JS)” та “Хмарні технології та сервіси”. Ми продвожуємо працювати і скоро підготуємо новий цікавий матеріал!

Також дивись
Відбувся масштабний День донора

21 червня відбувся масштабний День донора, організований компаніями Odesa IT Family та Intellias у співпраці з Одеською обласною станцією переливання крові. Подія зібрала представників багатьох компаній, які активно підтримують соціальні проєкти та долучилися до цієї благородної справи.

Відбувся круглий стіл з представниками ОВА

17 червня відбувся круглий стіл з представниками ОВА. Керівництво напрямку цифровізації а саме заступник голови Одеської обласної державної адміністрації з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації (CDTO) Сергій Кропива проявив ініціативу і запросив спільноту на круглий стіл оффлайн.

Відбувся День відкритих дверей в МГУ

На Факультеті кібербезпеки, програмної інженерії та компʼютерних наук в МГУ відбувся День відкритих дверей!

Особливості оновлення військово-облікових даних. Правові аспекти для громадян та підприємств

“Особливості оновлення військово-облікових даних. Правові аспекти для громадян та підприємств” — тема, яка викликає багато інтересу, адже є надзвичайно актуальною.
Саме тому разом з нашими партнерами, компанією DT Partners, ми провели юридичний вебінар. Консультувала і ділилась останніми апдейтами Ірина Гаврилюк, адвокат DT Partners.

Підписка на новини від спільноти