“Пропозиції громадських організацій до Стратегії відновлення та розвитку Одеської області”

Odesa IT Family взяла участь у заході “Пропозиції громадських організацій до Стратегії відновлення та розвитку Одеської області”.

Збір пропозицій є частиною аналітичної роботи і має на меті розробку рекомендацій робочої групи з розробки Стратегії комплексного повоєнного відновлення та розвитку Одеської області, яка створена розпорядженням Начальника Одеської обласної військової адміністрації. Під час зустрічі ми обговорювали потреби та виклики щодо відновлення та розвитку регіону та пропонували ідеї проєктів.

Влад Шимов, генеральний директор компанії Capgemini Engineering Ukraine, взяв участь у заході зі сторони Odesa IT Family.
Основні тези зустрічі:
🔹Повернення людей буде великою проблемою, оскільки багато хто вже влаштувався за межами України і прийняти рішення про те, щоб повернутися їм буде не просто. Треба думати, якіі якірні проєкти варто створювати, які б дали сигнал, що регіон розвивається і тут більше перспектив, ніж на Заході.
🔹Розвиток регіону — це розвиток основних видів діяльності, які традиційно створюють більшу частину робочих місць. Це порти та логістика, сільське господарство, моряки та ІТ/інновації.

Влад висунув думку, що дуже важливо потрібно поширювати навчання англійської та сприяти IT-освіті, щоб іноземні компанії бачили трудовий потенціал в Одеському регіоні.

Збір пропозицій проводиться ГО “Агенція відновлення та розвитку” за підтримки Програми сприяння громадській активності “Долучайся!” (USAID/ENGAGE).
Дякуємо Одеській обласній державній адміністрації за зустріч. Завжди раді долучитись і висловити наші пропозиції, необхідні, на нашу думку, для підтримки і розвитку індустрії в регіоні.

Також дивись
Відбувся масштабний День донора

21 червня відбувся масштабний День донора, організований компаніями Odesa IT Family та Intellias у співпраці з Одеською обласною станцією переливання крові. Подія зібрала представників багатьох компаній, які активно підтримують соціальні проєкти та долучилися до цієї благородної справи.

Відбувся круглий стіл з представниками ОВА

17 червня відбувся круглий стіл з представниками ОВА. Керівництво напрямку цифровізації а саме заступник голови Одеської обласної державної адміністрації з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації (CDTO) Сергій Кропива проявив ініціативу і запросив спільноту на круглий стіл оффлайн.

Відбувся День відкритих дверей в МГУ

На Факультеті кібербезпеки, програмної інженерії та компʼютерних наук в МГУ відбувся День відкритих дверей!

Особливості оновлення військово-облікових даних. Правові аспекти для громадян та підприємств

“Особливості оновлення військово-облікових даних. Правові аспекти для громадян та підприємств” — тема, яка викликає багато інтересу, адже є надзвичайно актуальною.
Саме тому разом з нашими партнерами, компанією DT Partners, ми провели юридичний вебінар. Консультувала і ділилась останніми апдейтами Ірина Гаврилюк, адвокат DT Partners.

Підписка на новини від спільноти