“Пропозиції громадських організацій до Стратегії відновлення та розвитку Одеської області”

Odesa IT Family взяла участь у заході “Пропозиції громадських організацій до Стратегії відновлення та розвитку Одеської області”.

Збір пропозицій є частиною аналітичної роботи і має на меті розробку рекомендацій робочої групи з розробки Стратегії комплексного повоєнного відновлення та розвитку Одеської області, яка створена розпорядженням Начальника Одеської обласної військової адміністрації. Під час зустрічі ми обговорювали потреби та виклики щодо відновлення та розвитку регіону та пропонували ідеї проєктів.

Влад Шимов, генеральний директор компанії Capgemini Engineering Ukraine, взяв участь у заході зі сторони Odesa IT Family.
Основні тези зустрічі:
🔹Повернення людей буде великою проблемою, оскільки багато хто вже влаштувався за межами України і прийняти рішення про те, щоб повернутися їм буде не просто. Треба думати, якіі якірні проєкти варто створювати, які б дали сигнал, що регіон розвивається і тут більше перспектив, ніж на Заході.
🔹Розвиток регіону — це розвиток основних видів діяльності, які традиційно створюють більшу частину робочих місць. Це порти та логістика, сільське господарство, моряки та ІТ/інновації.

Влад висунув думку, що дуже важливо потрібно поширювати навчання англійської та сприяти IT-освіті, щоб іноземні компанії бачили трудовий потенціал в Одеському регіоні.

Збір пропозицій проводиться ГО “Агенція відновлення та розвитку” за підтримки Програми сприяння громадській активності “Долучайся!” (USAID/ENGAGE).
Дякуємо Одеській обласній державній адміністрації за зустріч. Завжди раді долучитись і висловити наші пропозиції, необхідні, на нашу думку, для підтримки і розвитку індустрії в регіоні.

Також дивись
“Штучний Інтелект у бізнесі на прикладі LLM (Large Language Model)”

“Штучний Інтелект у бізнесі на прикладі LLM (Large Language Model)” — нові теми, які усвоювали студенти в рамках проєкту IT Starts. А занурював їх у світ LLM Anton Liutov, Senior ML Engineer в DataArt, який має більше 6 років досвіду в Data Science та більше 5 проєктів з LLM.

Тренінг з “Комунікації”

Активні учасники отримали подарунки від Люксофт, а також кожен отримав крутий електронний серифікат по завершенню.

“Оновлена інформатика — ІТ‑студії” в рамках програми EU4Digital Ukraine

Odesa IT Family разом з фахівцями наших компаній-учасниць активно бере участь у проєкті Міністерства цифрової трансформації України та Міністерства освіти і науки України “Оновлена інформатика — ІТ‑студії” в рамках програми EU4Digital Ukraine.

Зустріч з міністром цифрової трансформації України

Ми в Odesa IT Family віримо в синергію, переконані що разом ми сильніші та ефективніші, саме тому важливо підтримувати постіний діалог бізнесу з владою.

Підписка на новини від спільноти