“Пропозиції громадських організацій до Стратегії відновлення та розвитку Одеської області”

Odesa IT Family взяла участь у заході “Пропозиції громадських організацій до Стратегії відновлення та розвитку Одеської області”.

Збір пропозицій є частиною аналітичної роботи і має на меті розробку рекомендацій робочої групи з розробки Стратегії комплексного повоєнного відновлення та розвитку Одеської області, яка створена розпорядженням Начальника Одеської обласної військової адміністрації. Під час зустрічі ми обговорювали потреби та виклики щодо відновлення та розвитку регіону та пропонували ідеї проєктів.

Влад Шимов, генеральний директор компанії Capgemini Engineering Ukraine, взяв участь у заході зі сторони Odesa IT Family.
Основні тези зустрічі:
🔹Повернення людей буде великою проблемою, оскільки багато хто вже влаштувався за межами України і прийняти рішення про те, щоб повернутися їм буде не просто. Треба думати, якіі якірні проєкти варто створювати, які б дали сигнал, що регіон розвивається і тут більше перспектив, ніж на Заході.
🔹Розвиток регіону — це розвиток основних видів діяльності, які традиційно створюють більшу частину робочих місць. Це порти та логістика, сільське господарство, моряки та ІТ/інновації.

Влад висунув думку, що дуже важливо потрібно поширювати навчання англійської та сприяти IT-освіті, щоб іноземні компанії бачили трудовий потенціал в Одеському регіоні.

Збір пропозицій проводиться ГО “Агенція відновлення та розвитку” за підтримки Програми сприяння громадській активності “Долучайся!” (USAID/ENGAGE).
Дякуємо Одеській обласній державній адміністрації за зустріч. Завжди раді долучитись і висловити наші пропозиції, необхідні, на нашу думку, для підтримки і розвитку індустрії в регіоні.

Також дивись
Ukrainian Startup Conference від U-Nation

Odesa IT Family стала партнерами Ukrainian Startup Conference від U-Nation для популяризації стартапів та інновацій в Україні.

Відбувся Odesa Cloud Native #33: Grafana stack

Відбувся Odesa Cloud Native #33: Grafana stack, до якого доєдналась Odesa IT Family. Це була лише перша зустріч, на наступній зустрінемось у вересні, тож радимо слідкувати за новинами. Анонс вже скоро.

Візія людського капіталу для ІТ-галузі

Світ не стоїть на місці і це варто усвідомлювати. Kharkiv IT Cluster ініціював фасилітаційну сесію з ключовими стейкхолдерами в ІТ-освіті щодо візії людського капіталу для ІТ-галузі. Odesa IT Family мала честь бути дотичною до такого значущого для галузі заходу.

Завершився кібертурнір AIR CUP 2023

Яскраві 2 дні, чудові емоції разом з 12 командами на кібертурнірі AIRCup.

Підписка на новини від спільноти