Провели ще один яскравий IT Wave One-Day Business

70 гостей з різних IT-компаній, IT-шкіл та університетів долучились до заходу. Дякуємо всім, хто приєднався за ваш досвід, готовність ділитись і за вашу підтримку!
Ми щиро впевнені, що неможливо в наш час керувати бізнесом, не маючи можливості об’єднатись та відкрито взаємодіяти всім гравцям ринку. Сила українців в бажанні ділитись знаннями, досвідом, працюючими моделями навіть з конкурентами. В цьому наша значна перевага, яка допоможе нам вистояти та розвиватись.

Ми вкотре це довели і радіємо, що отримуємо від вас зворотний зв’язок про необхідність подібних заходів.
Робимо все, аби підтримувати це ком’юніті з обміном знаннями!

Дякуємо нашому головному партнеру UKRSIBBANK BNP Paribas Group, а також партнеру ВИНА СВІТУ – офіційна сторінка за підтримку на заході, нашим шановним експертам з Міністерство цифрової трансформації України, компаніям Nexia DK. Auditors & Consultants, DataArt та Capgemini Engineering за ваші цінні лекції!

Також дивись
IT2SCHOOL запрошує ІТ-спеціалістів долучатись менторів-волонтерів

Команда IT2SCHOOL запрошує ІТ-спеціалістів долучатись в якості менторів-волонтерів по таким навчальним програмам, як Scratch, HTML/CSS, Python, Робототехніка, Web Design, тощо.

IT Research

Odesa IT Family проводить щорічне дослідження ІТ-галузі в регіоні за підтримки Агенція регіонального розвитку Одеської області.

Odesa IT Family та Агенція регіонального розвитку Одеської області підписали Меморандум про співпрацю

З боку Odesa IT Family у зустрічі взяла участь CEO Odesa IT Family Катерина Соловей , яка зазначила, що дуже важливо включити до стратегічного документу Одещини план заходів з посилення міжсекторальної взаємодії та створення стартап-екосистеми, що сприятиме розвитку нових бізнесів, залученню інвестицій та імплементації інновацій в інших секторах середнього та малого бізнесу.

Odesa IT Family були запрошені до Міжнародного гуманітарного університету на акредитацію нових спеціальностей

Odesa IT Family були запрошені на факультет кібербезпеки, програмної інженерії та комп’ютерних наук Міжнародного гуманітарного університету на акредитацію нових спеціальностей.

Підписка на новини від спільноти