Провели ще один яскравий IT Wave One-Day Business

70 гостей з різних IT-компаній, IT-шкіл та університетів долучились до заходу. Дякуємо всім, хто приєднався за ваш досвід, готовність ділитись і за вашу підтримку!
Ми щиро впевнені, що неможливо в наш час керувати бізнесом, не маючи можливості об’єднатись та відкрито взаємодіяти всім гравцям ринку. Сила українців в бажанні ділитись знаннями, досвідом, працюючими моделями навіть з конкурентами. В цьому наша значна перевага, яка допоможе нам вистояти та розвиватись.

Ми вкотре це довели і радіємо, що отримуємо від вас зворотний зв’язок про необхідність подібних заходів.
Робимо все, аби підтримувати це ком’юніті з обміном знаннями!

Дякуємо нашому головному партнеру UKRSIBBANK BNP Paribas Group, а також партнеру ВИНА СВІТУ – офіційна сторінка за підтримку на заході, нашим шановним експертам з Міністерство цифрової трансформації України, компаніям Nexia DK. Auditors & Consultants, DataArt та Capgemini Engineering за ваші цінні лекції!

Також дивись
Odesa IT Family закупила і передала медикаменти військовим

Odesa IT Family закупила і передала медикаменти військовим на 15 тис грн.

Рецензія на освітню програму університету

Андрій Сильчук, який з недавніх пір обіймає посаду віце-президента з питань освіти в Odesa IT Family, а також є Head of R&D Center & Delivery Director в компаній DataArt, отримав запит від кафедри “Технічної кібернетики й інформаційних технологій ім. професора Р.В. Меркта” ОНМУ з приводу надання рецензії на дві освітні програми, які підготував університет.

Фінал Хакатону Fresh Air 2024

19 квітня в нас відбулась дуже важлива подія — фінал хакатону Fresh Air, який ми організували разом з Інститутом штучного інтелекту та робототехніки Одеської політехніки за підтримки генерального партнера Akkerman Solutions!

“Штучний Інтелект у бізнесі на прикладі LLM (Large Language Model)”

“Штучний Інтелект у бізнесі на прикладі LLM (Large Language Model)” — нові теми, які усвоювали студенти в рамках проєкту IT Starts. А занурював їх у світ LLM Anton Liutov, Senior ML Engineer в DataArt, який має більше 6 років досвіду в Data Science та більше 5 проєктів з LLM.

Підписка на новини від спільноти