Рецензія на освітню програму університету

Надали рецензію на освітню програму університету!

Андрій Сильчук, який з недавніх пір обіймає посаду віце-президента з питань освіти в Odesa IT Family, а також є Head of R&D Center & Delivery Director в компаній DataArt, отримав запит від кафедри “Технічної кібернетики й інформаційних технологій ім. професора Р.В. Меркта” ОНМУ з приводу надання рецензії на дві освітні програми, які підготував університет.

Цю задачу на себе взяв один із провідних інженерів компанії DataArt, Ігор Горчинський, котрий зміг надати розгорнутий, кваліфікований та практичний відгук у найкоротший термін. Результатом праці Ігоря стали дві рецензії:

🔹на освітньо-наукову програму третього (освітньо-наукового) рівня вищої освіти “Комп’ютерні науки”
🔹на освітньо-професійну програму першого (бакалаврського) рівня вищої освіти “Системний аналіз інфраструктури морського транспорту”

Ми в Odesa IT Family робимо великий акцент в нашій діяльності для розвитку освітнього напряму, тому завжди раді такій співпраці з університетами!

Також дивись
Odesa IT Family закупила і передала медикаменти військовим

Odesa IT Family закупила і передала медикаменти військовим на 15 тис грн.

Фінал Хакатону Fresh Air 2024

19 квітня в нас відбулась дуже важлива подія — фінал хакатону Fresh Air, який ми організували разом з Інститутом штучного інтелекту та робототехніки Одеської політехніки за підтримки генерального партнера Akkerman Solutions!

“Штучний Інтелект у бізнесі на прикладі LLM (Large Language Model)”

“Штучний Інтелект у бізнесі на прикладі LLM (Large Language Model)” — нові теми, які усвоювали студенти в рамках проєкту IT Starts. А занурював їх у світ LLM Anton Liutov, Senior ML Engineer в DataArt, який має більше 6 років досвіду в Data Science та більше 5 проєктів з LLM.

Тренінг з “Комунікації”

Активні учасники отримали подарунки від Люксофт, а також кожен отримав крутий електронний серифікат по завершенню.

Підписка на новини від спільноти