Результати круглого столу учасників Odesa IT Family

Розкрити IT-потенціал Одеського регіону, щоб він першочергово асоціювався з високими технологіями — заради цього амбітного завдання 1 березня учасники громадської організації Odesa IT Family провели стратегічну зустріч. В обговоренні перших кроків на шляху до глобальної мети взяли участь представники компаній Lohika, DataArt, AB Soft, Luxoft, а також партнери UKRSIBBANK BNP Paribas Group.

Зустріч відбулася в офісі DataArt — міжнародної компанії, яка займається розробкою програмного забезпечення у сфері фінансів, телекомунікацій, туризму, Mobile Solutions і мас-медіа.

 

На щомісячному зібранні учасники обговорили створення прозорої організаційної структури, а також визначили відповідальних осіб за проведення переговорів із зацікавленими IT-компаніями, вищими навчальними закладами та міською владою, роботу зі студентами, сформували обов’язки відповідального за фінансову звітність, що буде у відкритому доступі, а також за прийняття нових заявок про вступ до IT Family.

 

Результати круглого столу:

 • ми визначили головні напрямки в комунікації з вузами:ініціювати спільну роботу над впровадженням життєздатної системи дуального освіти для студентів, централізувати ревізію освітніх програм, щоб актуалізувати навчання, провести в університетах серію лекцій про введення в спеціальність для першокурсників;
 • створили план дій з організації поточної операційної роботи і розвитку бренду Odesa IT Family.

На зборах від 5 організацій були присутні 10 представників:

 1. Шимов Владислав Володимирович (Managing Director, Lohika LTD);
 2. Гущин Микола Миколайович (Head of technology and innovations, Lohika LTD);
 3. Бастіон Максим Ігорович (Deputy of R & D Center DataArt Odessa for Public Relations);
 4. Сильчук Андрій Вадимович (Head of DataArt R & D Center Odessa);
 5. Крякін Іван Юрійович (Regional Director, Luxoft Ukraine);
 6. Паслова Лариса Володимирівна (Administrative Director, AB Soft);
 7. Соловйова Катерина Юріївна (Head of Marketing, AB Soft);
 8. Талдик Ілля Миколайович (Head of the Southern Regional Department of Retail Business, UKRSIBBANK BNP Paribas Group);
 9. Ковалевич Вероніка Валеріївна (Head of Odessa regional unit, UKRSIBBANK BNP Paribas Group);
 10. Собакар Інна Сергіївна (Leading talent acquisition specialist, UKRSIBBANK BNP Paribas Group).

Цілі визначено, завдання розподілені, фотографії зроблені, на нові звершення натхнені — завдяки спільним зусиллям перших учасників етап становлення організації виходить максимально насиченим і ефективним.

Ми відкриті для зворотного зв’язку і з нами можна познайомитися ближче, написавши на адресу: info@it-family.od.ua

Також дивись
Відбувся масштабний День донора

21 червня відбувся масштабний День донора, організований компаніями Odesa IT Family та Intellias у співпраці з Одеською обласною станцією переливання крові. Подія зібрала представників багатьох компаній, які активно підтримують соціальні проєкти та долучилися до цієї благородної справи.

Відбувся круглий стіл з представниками ОВА

17 червня відбувся круглий стіл з представниками ОВА. Керівництво напрямку цифровізації а саме заступник голови Одеської обласної державної адміністрації з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації (CDTO) Сергій Кропива проявив ініціативу і запросив спільноту на круглий стіл оффлайн.

Відбувся День відкритих дверей в МГУ

На Факультеті кібербезпеки, програмної інженерії та компʼютерних наук в МГУ відбувся День відкритих дверей!

Особливості оновлення військово-облікових даних. Правові аспекти для громадян та підприємств

“Особливості оновлення військово-облікових даних. Правові аспекти для громадян та підприємств” — тема, яка викликає багато інтересу, адже є надзвичайно актуальною.
Саме тому разом з нашими партнерами, компанією DT Partners, ми провели юридичний вебінар. Консультувала і ділилась останніми апдейтами Ірина Гаврилюк, адвокат DT Partners.

Підписка на новини від спільноти