Спільнота волонтерів IT-фахівців Одеси IT2SchooL

Знайомство зі світом IT можна починати з раннього віку. Думаєте це неможливо? Спільнота волонтерів IT-фахівців Одеси IT2SchooL готові вас переконати!

Волонтери об’єдналися з метою ділитися своїми знаннями та досвідом. Розвиток інтелектуального волонтерства є однією з основних ідей спільноти. Ментори відіграють центральну роль у ініціативі:

  • навчають дітей;
  • покращують та навіть створюють навчальні програми;
  • розвивають власні скіли, стаючи ще потужнішими фахівцями;
  • виступають чудовим прикладом – рольовими моделями – для юного покоління: як спеціалісти, як соціально відповідальні громадяни, як волонтери, що власними зусиллями роблять суспільство кращим.


За 7 років діяльності спільноти 380+ груп пройшли навчання, 300+ IT-фахівців виступили в ролі волонтерів-менторів та 2200+ учнів успішно закінчили курси.

З серпня 2021 року  IT2SchooL є частиною Odesa IT-Family  і продовжує створювати можливості для творчості та самовираження школярів через мови програмування та інші сучасні технології.

Пишаємося тим, що діяльність волонтерської спільноти досить різнобічна. Це і навчання дітей шкільного віку за підтримки Code Club Україна, так і сприяння розвитку Atom Space, некомерційному освітньому tech-простору для молоді від 16 до 20 років в Одесі.

Завдяки тому, що формат проєкту побудований з фокусом саме на особистому спілкуванні та передачі знань на реальних прикладах із життя, діти та підлітки вчаться вирішувати завдання у реальному часі, застосовуючи теорію на практиці.

Менторська підтримка допомагає їм сформувати свій життєвий шлях, зрозуміти, що подобається і які кроки потрібно пройти задля досягнення мети. Важливо, що ментор не виконує роботу за учня. Він тільки намагається створити сприятливі умови, в яких діти легко та природно розуміють, що насправді їм підходить і самі приймають рішення.

Команда ініціативи наголошує, що намагається створити екосистему, в якій завжди є місце менторам волонтерам з різними підходами.

Головне бажання, а зручний формат завжди можна знайти. Серед менторів є студенти, вчителі, IT-фахівці, а також багато тих, хто поєднує і навчання, і роботу, і менторство. Сила саме у цих людях, об’єднаних однією ідеєю!


Якщо ви бажаєте стати частиною спільноти та приєднатися як ментор-волонтер, ви завжди можете звернутися до організаторів!

Якщо ви бажаєте підписатися на розсилку, з подальшою можливістю зареєструвати студента в нову групу можна за посиланням: http://surl.li/gjmhg

Також дивись
IT Wave One day business Conference

ІТ-індустрія стала опорою для країни та її економіки у час війни.  Odesa IT Family за підтримки компаній-учасниць та партнерів активно  працює над розвитком IT-галузі в Одесі та регіоні.

U-Nation Conference

В Одесі до Дня Європи відбувся U-Nation Conference – для всіх, хто прагне створити сучасну Україну нашої мрії!

Сучасні технології в ІТ: які вони?

18-19 травня за підтримки генерального партнера Odesa IT Family на базі Інституту комп’ютерних систем Національного університету “Одеська політехніка” відбулась XIII міжнародна наукова конференція “Сучасні Інформаційні Технології 2023”. В конференції взяли участь понад 100 молодих дослідників та студентів.

Профорієнтаційні лекції для студентів і школярів

“Культурні відмінності в корпоративній культурі” та “AI в UX-дизайні: від початку до вдосконалення” — про це поговорили зі студентами 5 травня.

Підписка на новини від спільноти