Спільнота волонтерів IT-фахівців Одеси IT2SchooL

Знайомство зі світом IT можна починати з раннього віку. Думаєте це неможливо? Спільнота волонтерів IT-фахівців Одеси IT2SchooL готові вас переконати!

Волонтери об’єдналися з метою ділитися своїми знаннями та досвідом. Розвиток інтелектуального волонтерства є однією з основних ідей спільноти. Ментори відіграють центральну роль у ініціативі:

  • навчають дітей;
  • покращують та навіть створюють навчальні програми;
  • розвивають власні скіли, стаючи ще потужнішими фахівцями;
  • виступають чудовим прикладом – рольовими моделями – для юного покоління: як спеціалісти, як соціально відповідальні громадяни, як волонтери, що власними зусиллями роблять суспільство кращим.


За 7 років діяльності спільноти 380+ груп пройшли навчання, 300+ IT-фахівців виступили в ролі волонтерів-менторів та 2200+ учнів успішно закінчили курси.

З серпня 2021 року  IT2SchooL є частиною Odesa IT-Family  і продовжує створювати можливості для творчості та самовираження школярів через мови програмування та інші сучасні технології.

Пишаємося тим, що діяльність волонтерської спільноти досить різнобічна. Це і навчання дітей шкільного віку за підтримки Code Club Україна, так і сприяння розвитку Atom Space, некомерційному освітньому tech-простору для молоді від 16 до 20 років в Одесі.

Завдяки тому, що формат проєкту побудований з фокусом саме на особистому спілкуванні та передачі знань на реальних прикладах із життя, діти та підлітки вчаться вирішувати завдання у реальному часі, застосовуючи теорію на практиці.

Менторська підтримка допомагає їм сформувати свій життєвий шлях, зрозуміти, що подобається і які кроки потрібно пройти задля досягнення мети. Важливо, що ментор не виконує роботу за учня. Він тільки намагається створити сприятливі умови, в яких діти легко та природно розуміють, що насправді їм підходить і самі приймають рішення.

Команда ініціативи наголошує, що намагається створити екосистему, в якій завжди є місце менторам волонтерам з різними підходами.

Головне бажання, а зручний формат завжди можна знайти. Серед менторів є студенти, вчителі, IT-фахівці, а також багато тих, хто поєднує і навчання, і роботу, і менторство. Сила саме у цих людях, об’єднаних однією ідеєю!


Якщо ви бажаєте стати частиною спільноти та приєднатися як ментор-волонтер, ви завжди можете звернутися до організаторів!

Якщо ви бажаєте підписатися на розсилку, з подальшою можливістю зареєструвати студента в нову групу можна за посиланням: http://surl.li/gjmhg

Також дивись
Odesa IT Family закупила і передала медикаменти військовим

Odesa IT Family закупила і передала медикаменти військовим на 15 тис грн.

Рецензія на освітню програму університету

Андрій Сильчук, який з недавніх пір обіймає посаду віце-президента з питань освіти в Odesa IT Family, а також є Head of R&D Center & Delivery Director в компаній DataArt, отримав запит від кафедри “Технічної кібернетики й інформаційних технологій ім. професора Р.В. Меркта” ОНМУ з приводу надання рецензії на дві освітні програми, які підготував університет.

Фінал Хакатону Fresh Air 2024

19 квітня в нас відбулась дуже важлива подія — фінал хакатону Fresh Air, який ми організували разом з Інститутом штучного інтелекту та робототехніки Одеської політехніки за підтримки генерального партнера Akkerman Solutions!

“Штучний Інтелект у бізнесі на прикладі LLM (Large Language Model)”

“Штучний Інтелект у бізнесі на прикладі LLM (Large Language Model)” — нові теми, які усвоювали студенти в рамках проєкту IT Starts. А занурював їх у світ LLM Anton Liutov, Senior ML Engineer в DataArt, який має більше 6 років досвіду в Data Science та більше 5 проєктів з LLM.

Підписка на новини від спільноти