Спільнота волонтерів IT-фахівців Одеси IT2SchooL

Знайомство зі світом IT можна починати з раннього віку. Думаєте це неможливо? Спільнота волонтерів IT-фахівців Одеси IT2SchooL готові вас переконати!

Волонтери об’єдналися з метою ділитися своїми знаннями та досвідом. Розвиток інтелектуального волонтерства є однією з основних ідей спільноти. Ментори відіграють центральну роль у ініціативі:

  • навчають дітей;
  • покращують та навіть створюють навчальні програми;
  • розвивають власні скіли, стаючи ще потужнішими фахівцями;
  • виступають чудовим прикладом – рольовими моделями – для юного покоління: як спеціалісти, як соціально відповідальні громадяни, як волонтери, що власними зусиллями роблять суспільство кращим.


За 7 років діяльності спільноти 380+ груп пройшли навчання, 300+ IT-фахівців виступили в ролі волонтерів-менторів та 2200+ учнів успішно закінчили курси.

З серпня 2021 року  IT2SchooL є частиною Odesa IT-Family  і продовжує створювати можливості для творчості та самовираження школярів через мови програмування та інші сучасні технології.

Пишаємося тим, що діяльність волонтерської спільноти досить різнобічна. Це і навчання дітей шкільного віку за підтримки Code Club Україна, так і сприяння розвитку Atom Space, некомерційному освітньому tech-простору для молоді від 16 до 20 років в Одесі.

Завдяки тому, що формат проєкту побудований з фокусом саме на особистому спілкуванні та передачі знань на реальних прикладах із життя, діти та підлітки вчаться вирішувати завдання у реальному часі, застосовуючи теорію на практиці.

Менторська підтримка допомагає їм сформувати свій життєвий шлях, зрозуміти, що подобається і які кроки потрібно пройти задля досягнення мети. Важливо, що ментор не виконує роботу за учня. Він тільки намагається створити сприятливі умови, в яких діти легко та природно розуміють, що насправді їм підходить і самі приймають рішення.

Команда ініціативи наголошує, що намагається створити екосистему, в якій завжди є місце менторам волонтерам з різними підходами.

Головне бажання, а зручний формат завжди можна знайти. Серед менторів є студенти, вчителі, IT-фахівці, а також багато тих, хто поєднує і навчання, і роботу, і менторство. Сила саме у цих людях, об’єднаних однією ідеєю!


Якщо ви бажаєте стати частиною спільноти та приєднатися як ментор-волонтер, ви завжди можете звернутися до організаторів!

Якщо ви бажаєте підписатися на розсилку, з подальшою можливістю зареєструвати студента в нову групу можна за посиланням: http://surl.li/gjmhg

Також дивись
IT Research

Odesa IT Family проводить щорічне дослідження ІТ-галузі в регіоні за підтримки Агенція регіонального розвитку Одеської області.

Odesa IT Family та Агенція регіонального розвитку Одеської області підписали Меморандум про співпрацю

З боку Odesa IT Family у зустрічі взяла участь CEO Odesa IT Family Катерина Соловей , яка зазначила, що дуже важливо включити до стратегічного документу Одещини план заходів з посилення міжсекторальної взаємодії та створення стартап-екосистеми, що сприятиме розвитку нових бізнесів, залученню інвестицій та імплементації інновацій в інших секторах середнього та малого бізнесу.

Odesa IT Family були запрошені до Міжнародного гуманітарного університету на акредитацію нових спеціальностей

Odesa IT Family були запрошені на факультет кібербезпеки, програмної інженерії та комп’ютерних наук Міжнародного гуманітарного університету на акредитацію нових спеціальностей.

IT Wave One-Day Business завершився яскравим святкуванням дня народження Odesa IT Family

Це свято кожного з нас. Кожного, хто долучився до наших проєктів, до наших заходів і діяльності організації. Кожного партнера та компанії-учасниці, які докладають зусиль, аби йти вперед і розвивати IT- екосистему Одещини.

Підписка на новини від спільноти