U-Nation Conference

В Одесі до Дня Європи відбувся U-Nation Conference – для всіх, хто прагне створити сучасну Україну нашої мрії!

Масштабна конференція про можливості, що на нас чекають під час відродження економіки, про пріоритетні напрямки бізнесу майбутнього, міжнародні інвестиції та партнерства, технології та презентації неймовірних проєктів, до яких можна приєднатися!

Захід об’єднав небайдужих одеситів, які вже розуміють усю важливість створення і розвитку сучасної України.

Катерина Соловей, CEO Odesa IT Family, взяла участь в панельній дискусії “Пріоритетні напрямки бізнесу та підприємництва майбутнього”.

Які меседжі наразі є основними з боку IT-індустрії?

🔹За час війни до партнерства з Україною долучаються найкрутіші технологічні компанії світу, як приклад на WebSummit CEO Microsoft надав 100 млн на зустрічі з Михайло Федоровим, тому перспектива розвитку IT-напрямів дуже актуальна з прикутою увагою всього світу до України.

🔹Для створення продуктової компанії, технології знаходяться на 2-му плані. На першому плані перебувають клієнти та їхні потреби. Ті, хто вміють розпізнавати потребу ринку, розуміти обсяг цього ринку, конкурентів і свою конкурентну перевагу, здатні створювати успішні продукти з мільйонною базою клієнтів. Вузьким горлечком в тому, щоб успішно створювати такі продукти, у нас виступають не технології, а розуміння західних ринків і доступ до ринків капіталу.

🔹 Болюча тема — як повернути наших розробників, тих, хто виїхав під час війни, до України після перемоги. Після того як люди пожили рік-два і почали інтегруватись у суспільство, отримали доступ до освіти, медицини та діти почали ходити до шкіл, їм важко буде повернутися. Та попри це нам потрібно не скільки концентруватися на тому, щоб повернути саме українських IT-спеціалістів, скільки подивитися на досвід інших країн, які в кращій економічній формі, ніж ми, але при цьому набагато креативніші в питаннях залучення IT-спеціалістів. До прикладу, у ЄС є спрощені процедури отримання візи для айтівців. Кожна країна дивиться на те, наскільки приваблива країна на світовій арені, наскільки висококваліфіковані люди хочуть бути в цій країні і створюють свої пропозиції.

🔹В умовах відкритих кордонів люди можуть вибирати, де жити. Якщо ми хочемо, щоб люди обирали Україну, ми маємо над цим працювати.

Дякуємо організаторам U-Nation Conference за можливість обговорювати важливі речі!

Також дивись
Odesa IT Family закупила і передала медикаменти військовим

Odesa IT Family закупила і передала медикаменти військовим на 15 тис грн.

Рецензія на освітню програму університету

Андрій Сильчук, який з недавніх пір обіймає посаду віце-президента з питань освіти в Odesa IT Family, а також є Head of R&D Center & Delivery Director в компаній DataArt, отримав запит від кафедри “Технічної кібернетики й інформаційних технологій ім. професора Р.В. Меркта” ОНМУ з приводу надання рецензії на дві освітні програми, які підготував університет.

Фінал Хакатону Fresh Air 2024

19 квітня в нас відбулась дуже важлива подія — фінал хакатону Fresh Air, який ми організували разом з Інститутом штучного інтелекту та робототехніки Одеської політехніки за підтримки генерального партнера Akkerman Solutions!

“Штучний Інтелект у бізнесі на прикладі LLM (Large Language Model)”

“Штучний Інтелект у бізнесі на прикладі LLM (Large Language Model)” — нові теми, які усвоювали студенти в рамках проєкту IT Starts. А занурював їх у світ LLM Anton Liutov, Senior ML Engineer в DataArt, який має більше 6 років досвіду в Data Science та більше 5 проєктів з LLM.

Підписка на новини від спільноти