U-Nation Conference

В Одесі до Дня Європи відбувся U-Nation Conference – для всіх, хто прагне створити сучасну Україну нашої мрії!

Масштабна конференція про можливості, що на нас чекають під час відродження економіки, про пріоритетні напрямки бізнесу майбутнього, міжнародні інвестиції та партнерства, технології та презентації неймовірних проєктів, до яких можна приєднатися!

Захід об’єднав небайдужих одеситів, які вже розуміють усю важливість створення і розвитку сучасної України.

Катерина Соловей, CEO Odesa IT Family, взяла участь в панельній дискусії “Пріоритетні напрямки бізнесу та підприємництва майбутнього”.

Які меседжі наразі є основними з боку IT-індустрії?

🔹За час війни до партнерства з Україною долучаються найкрутіші технологічні компанії світу, як приклад на WebSummit CEO Microsoft надав 100 млн на зустрічі з Михайло Федоровим, тому перспектива розвитку IT-напрямів дуже актуальна з прикутою увагою всього світу до України.

🔹Для створення продуктової компанії, технології знаходяться на 2-му плані. На першому плані перебувають клієнти та їхні потреби. Ті, хто вміють розпізнавати потребу ринку, розуміти обсяг цього ринку, конкурентів і свою конкурентну перевагу, здатні створювати успішні продукти з мільйонною базою клієнтів. Вузьким горлечком в тому, щоб успішно створювати такі продукти, у нас виступають не технології, а розуміння західних ринків і доступ до ринків капіталу.

🔹 Болюча тема — як повернути наших розробників, тих, хто виїхав під час війни, до України після перемоги. Після того як люди пожили рік-два і почали інтегруватись у суспільство, отримали доступ до освіти, медицини та діти почали ходити до шкіл, їм важко буде повернутися. Та попри це нам потрібно не скільки концентруватися на тому, щоб повернути саме українських IT-спеціалістів, скільки подивитися на досвід інших країн, які в кращій економічній формі, ніж ми, але при цьому набагато креативніші в питаннях залучення IT-спеціалістів. До прикладу, у ЄС є спрощені процедури отримання візи для айтівців. Кожна країна дивиться на те, наскільки приваблива країна на світовій арені, наскільки висококваліфіковані люди хочуть бути в цій країні і створюють свої пропозиції.

🔹В умовах відкритих кордонів люди можуть вибирати, де жити. Якщо ми хочемо, щоб люди обирали Україну, ми маємо над цим працювати.

Дякуємо організаторам U-Nation Conference за можливість обговорювати важливі речі!

Також дивись
IT2SCHOOL запрошує ІТ-спеціалістів долучатись менторів-волонтерів

Команда IT2SCHOOL запрошує ІТ-спеціалістів долучатись в якості менторів-волонтерів по таким навчальним програмам, як Scratch, HTML/CSS, Python, Робототехніка, Web Design, тощо.

IT Research

Odesa IT Family проводить щорічне дослідження ІТ-галузі в регіоні за підтримки Агенція регіонального розвитку Одеської області.

Odesa IT Family та Агенція регіонального розвитку Одеської області підписали Меморандум про співпрацю

З боку Odesa IT Family у зустрічі взяла участь CEO Odesa IT Family Катерина Соловей , яка зазначила, що дуже важливо включити до стратегічного документу Одещини план заходів з посилення міжсекторальної взаємодії та створення стартап-екосистеми, що сприятиме розвитку нових бізнесів, залученню інвестицій та імплементації інновацій в інших секторах середнього та малого бізнесу.

Odesa IT Family були запрошені до Міжнародного гуманітарного університету на акредитацію нових спеціальностей

Odesa IT Family були запрошені на факультет кібербезпеки, програмної інженерії та комп’ютерних наук Міжнародного гуманітарного університету на акредитацію нових спеціальностей.

Підписка на новини від спільноти