Відбулася IT Wave One-Day Business Conference

Минулого тижня відбулася наша знакова подія — IT Wave One-Day Business Conference, яка зібрала понад 80 учасників та численних онлайн-слухачів з усіх куточків України та не тільки завдяки стрім-трансляції! Ця конференція стала справжньою хвилею інновацій, знань та натхнення для HR-ів та рекрутерів.

Вона стала не лише платформою для обміну знаннями та досвідом, але й місцем, де народжуються нові ідеї та рішення для викликів, з якими ми стикаємося сьогодні. Ми щиро дякуємо всім спікерам та учасникам за їхній внесок!

📍Наш головний результат — донати, які ми направимо на купівлю тепловізору для ППО Півдня. Мета була 16000, але завдяки вам ми зібрали навіть більше — 16850 грн.

На порядку денному були розглянуті важливі та актуальні теми для сучасного бізнесу та суспільства.
Приділили особливу увагу обговоренню шляху ветерана в компанії та особливостям адаптації для ветеранів, які прагнуть знайти себе в сфері IT або повернутись у команду.

Також говорили про:
🔹 Ефективне лікування критичних захворювань в умовах військового стану. Чому в Україні така критична ситуація з онкологічними хворобами та як страхування може допомогти у важкій ситуації?
🔹Профілактика критичних захворювань. Чому здоров’я — це не про відсутність хвороб?
🔹 Бронювання співробітників. Як набути статусу “критичного” підприємства?

Не оминули використання ШІ — а саме, як він може бути корисний в HR та наймі?

Також ми представили результати дослідження Odesa IT Family Research 2.0 та мали важливий нетворкінг з Unied, висновками з якого скоро поділимось!

Дякуємо дуже за підтримку нашому системному партнеру — UKRSIBBANK BNP Paribas Group!
Та величезна подяка основним партнерам 8-ої IT Wave One-Day Business Conference — СК UNIVERSALNA та компанії EPAM!

Готуємось до нових зустрічей!

Також дивись
Концепція MVP-продукту в студентських розробках

Мінімально життєздатні продукти (MVP) — це не продукти з обмеженою функціональністю, а “стратегія, яка використовується для швидкого та кількісного дослідження ринку для конкретного продукту чи функції
продукту”.
Про світ MVP в розробках студентських проєктів розповідав Віктор Яценко, HRD, продакт, прожект на лекції в рамках проєкту “IT Starts”.

Сталий розвиток і цифрові інновації: сьогодення та майбутнє

17 травня Odesa IT Family доєдналась до конференції “Сталий розвиток і цифрові інновації: сьогодення та майбутнє” від Державного університету інтелектуальних технологій і зв’язку!

IT Wave One-Day Business Conference

IT Wave One-Day Business Conference вже в цю п’ятницю!
Запрошуємо всіх, хто в Одесі зустрітись з нами офлайн для “живого” обміну досвідом, але всі бажаючі також можуть долучитись онлайн!

Odesa IT Family закупила і передала медикаменти військовим

Odesa IT Family закупила і передала медикаменти військовим на 15 тис грн.

Підписка на новини від спільноти