Вітаємо з Новим 2024 роком !

2023 — рік відновлення наших проєктів, створення нових, партнерств з новими організаціями і компаніями і, звісно, підтримки ЗСУ можливими способами!
Дякуємо усім, хто долучився до заходів Odesa IT Family у 2023 році! Ваша підтримка для нас надзвичайно важлива. Дякуємо нашим компаніям-учасницям і партнерам за довіру. Дякуємо нашим захисникам за можливість працювати і розвивати IT-галузь!

Отже, наш 2023 у проєктах:
🔸Організували 3 IT Wave One-Day Business Conference на теми “Геополітичні зміни в світі, як працювати з розподіленими командами і тенденції 2023 року”, “Аналіз ринку, трансфертне ціноутворення в контексті нового простору Дія Сity” та “Податки, форми співпраці,  бронювання ІТ-спеціалістів та можливості  залучення інвестицій”.
🔸 Провели серію практичних оффлайн воркшопів для різних юзер-груп.
🔸Разом з Агенцією регіонального розвитку та Державним університетом інтелектуальних технологій і зв’язку провели власний Odesa IT Research 2.0.
🔸Разом з ІШІР та БФ “Шляхетна справа” Провели всеукраїнський хакатон “Fresh Air 2023”.
🔸Організували курс профорієнтаційних лекцій для старшокласників та студентів інституту ім.Мечникова, який масштабувався у проєкт “IT Starts”, до якого долучились МГУ та Одеська Політехніка, який включає в себе лекції та English Speaking Club.
🔸В рамках проекту IT CUP разом з ІШІР провели кібертурнір.
🔸Разом з Інститом Ком’ютерних Систем провели міжнародну наукову конференцію “Сучасні інформаційні технології 2023”!
🔸Взяли участь в ревью навчальних програм університетів.
🔸Продовжили знімати відео-ролики для школярів в рамках проєкту “IT – студії”.
🔸Разом з U-nation провели першу технологічну конференцію на Півдні України після повномасштабного вторгнення та постійно долучаємось до заходів організації у ролі партнерів.
🔸Підтримали організацію Cloud Native Computing Foundation в організації їх онлайн-івентів.
🔸Також долучились як партнери до ініціатив Microsoft .NET User Group Odesa.
🔸Підписали меморандуми про співпрацю з Агенцією регіонального розвитку Одеської області, МГУ, та державним університетом інтелектуальних технологій та зв’язку та значно розширили мережу партнерів спільноти.
🔸Долучились як партнери та взяли участь в благодійному забігу OctobeRunfest.
🔸Провели науково-технологічну конференцію для студентів IT Stars.
🔸Брали участь у багатьох заходах з розвитку галузі, в тому числі у фасилітаційній сесії з ключовими стейкхолдерами в IT-освіті щодо візії людського капіталу, у зустрічі зі стратегії відновлення та розвитку Одеської області,
ТОЩО.

Допомогли:
🔸Зі збором на Dji Mavic 3 для 35-тої окремої бригади морської піхоти, передали монітори та ноутбуки командуванню Десантно-штурмових військ Збройних Сил України та завжди підтримуємо і долучаємось до інших зборів на ЗСУ.
🔸Херсонщині акумульовано допомогли на суму понад 1 млн гривень.
🔸Відновили будівлю інституту комп’ютерних систем в “Одеській Політехніці”.
🔸 Зібрали потрібні кошти на закупівлю офтальмологічного обладнання дитячої поліклініки.
🔸Підтримали багато інших зборів колег і друзів.

Віримо, що далі тільки більше і разом ми створимо ще багато неймомірних ініціатив! Odesa IT Family вітає вас з прийдешнім Новим роком і бажає чудових свят!
Перемоги, наснаги і натхнення! Тільки вперед🚗

Також дивись
Диоптриметр механічний NJC-4 для міської дитячої поліклініки №2

Раді вам повідомити, що Odesa IT Family закупила і передала диоптриметр механічний NJC-4 для міської дитячої поліклініки №2.

English speaking club від Odesa IT Family

Цього року ми запустили новий проєкт для студентів, адже без якійсної англійської в IT дуже важко.

Освітні проєкти від Odesa IT Family

В квітні минулого року Odesa IT Family розпочала курс профорієнтаційних лекцій для старшокласників та студентів інституту ім.Мечникова, який би допоміг їм більше і детальніше дізнатись про усі професії в IT. В жовтні проєкт масштабувався, до нас доєднались і інші університети, а в рамках нього ми тепер не тільки надаємо лекції і проводимо English Speaking Club та організовуємо науково-технологічні конференції.

Подкасти про IT та інші технології

Чекали другу частину подкастів про IT та інші технології? Ловіть!
Обирайте, що ближче до душі.

Підписка на новини від спільноти