Воркшоп для HRів і рекрутерів в ІТ

Інтенсивний воркшоп в теплій атмосферній компанії! Дякуємо нашим спікерам, учасникам та школі Hillel It School за те, що підтримуєте нас в Odesa IT Family в розвитку HR-ком’юніті!

Отже, 11 грудня Kseniya Bazhenova, рекрутер та координатор професійних комьюніті у DataArt, поділилась знаннями і досвідом про Польщу як країну для рукрутацїї та релокації. Ксенія також розповіла про легалізацію, податки, особливості найму та речі з власного досвіду, які краще знати до переїзду.

Юлія Юрчак, менеджер проєкту Praktyka від Veteran Hub, поділилась тим, як вони будують дружню до ветеранів корпоративну культуру. Veteran Hub — це мережа підтримки для Ветеранів та сімей захисників і захисниць.

Також дякуємо Надії Савченко, засновниці та СЕО HR Agency Key People, за висвітлення теми!

Це вийшла дійсно жива дискусія, цікавий діалог, який допоміг повністю розкрити учасникам усі теми. Дякуємо спікерам за їх внесок.

Ми готові й надалі підтримувати ком’юніті та вже аналізуємо та підбираємо теми для наступних зустрічей!

Також дивись
Концепція MVP-продукту в студентських розробках

Мінімально життєздатні продукти (MVP) — це не продукти з обмеженою функціональністю, а “стратегія, яка використовується для швидкого та кількісного дослідження ринку для конкретного продукту чи функції
продукту”.
Про світ MVP в розробках студентських проєктів розповідав Віктор Яценко, HRD, продакт, прожект на лекції в рамках проєкту “IT Starts”.

Сталий розвиток і цифрові інновації: сьогодення та майбутнє

17 травня Odesa IT Family доєдналась до конференції “Сталий розвиток і цифрові інновації: сьогодення та майбутнє” від Державного університету інтелектуальних технологій і зв’язку!

Відбулася IT Wave One-Day Business Conference

Минулого тижня відбулася наша знакова подія — IT Wave One-Day Business Conference, яка зібрала понад 80 учасників та численних онлайн-слухачів з усіх куточків України та не тільки завдяки стрім-трансляції! Ця конференція стала справжньою хвилею інновацій, знань та натхнення для HR-ів та рекрутерів.

IT Wave One-Day Business Conference

IT Wave One-Day Business Conference вже в цю п’ятницю!
Запрошуємо всіх, хто в Одесі зустрітись з нами офлайн для “живого” обміну досвідом, але всі бажаючі також можуть долучитись онлайн!

Підписка на новини від спільноти