Воркшоп для HRів і рекрутерів в ІТ

Інтенсивний воркшоп в теплій атмосферній компанії! Дякуємо нашим спікерам, учасникам та школі Hillel It School за те, що підтримуєте нас в Odesa IT Family в розвитку HR-ком’юніті!

Отже, 11 грудня Kseniya Bazhenova, рекрутер та координатор професійних комьюніті у DataArt, поділилась знаннями і досвідом про Польщу як країну для рукрутацїї та релокації. Ксенія також розповіла про легалізацію, податки, особливості найму та речі з власного досвіду, які краще знати до переїзду.

Юлія Юрчак, менеджер проєкту Praktyka від Veteran Hub, поділилась тим, як вони будують дружню до ветеранів корпоративну культуру. Veteran Hub — це мережа підтримки для Ветеранів та сімей захисників і захисниць.

Також дякуємо Надії Савченко, засновниці та СЕО HR Agency Key People, за висвітлення теми!

Це вийшла дійсно жива дискусія, цікавий діалог, який допоміг повністю розкрити учасникам усі теми. Дякуємо спікерам за їх внесок.

Ми готові й надалі підтримувати ком’юніті та вже аналізуємо та підбираємо теми для наступних зустрічей!

Також дивись
Диоптриметр механічний NJC-4 для міської дитячої поліклініки №2

Раді вам повідомити, що Odesa IT Family закупила і передала диоптриметр механічний NJC-4 для міської дитячої поліклініки №2.

English speaking club від Odesa IT Family

Цього року ми запустили новий проєкт для студентів, адже без якійсної англійської в IT дуже важко.

Освітні проєкти від Odesa IT Family

В квітні минулого року Odesa IT Family розпочала курс профорієнтаційних лекцій для старшокласників та студентів інституту ім.Мечникова, який би допоміг їм більше і детальніше дізнатись про усі професії в IT. В жовтні проєкт масштабувався, до нас доєднались і інші університети, а в рамках нього ми тепер не тільки надаємо лекції і проводимо English Speaking Club та організовуємо науково-технологічні конференції.

Подкасти про IT та інші технології

Чекали другу частину подкастів про IT та інші технології? Ловіть!
Обирайте, що ближче до душі.

Підписка на новини від спільноти