Зустріч з міністром цифрової трансформації України

СEO Odesa IT Family Екатерина Соловей та інші керівники асоціацій та регіональних ІТ-кластерів завдяки асоціації IТ Ukraine Association зустрілась з Михайло Федоров, міністром цифрової трансформації України. Мета — разом визначити вектори роботи для розвитку галузі, обговорити проблемні питання для спільноти та допомогти їх вирішити.

Фокус зустрічі:
— підтримка стабільних умов для роботи галузі
— спільні ініціативи з розвитку оборонних технологій
— розвиток людського капіталу
— глобальне промо українського технологічного сектору

Ми в Odesa IT Family віримо в синергію, переконані що разом ми сильніші та ефективніші, саме тому важливо підтримувати постіний діалог бізнесу з владою.

Частка ІТ у ВВП країни майже 5%. Торік від сфери до держбюджету надійшло 20,8 млрд гривень податків. Це на 3,1 млрд гривень більше, ніж у 2022 році. Один айтівець, який працює, створює та зберігає майже три робочі місця в економіці.

Окрім того, айтівці своїми донатами активно допомагають закривати потреби фронту. За даними дослідження IT Research Ukraine, щомісяця разом IT-фахівці донатять близько $80 мільйонів, що у гривнях майже 3 мільярди.

Дякуємо Михайлу, асоціації IT Ukraine та колегам з кластерів за важливу зустріч!

Також дивись
“Штучний Інтелект у бізнесі на прикладі LLM (Large Language Model)”

“Штучний Інтелект у бізнесі на прикладі LLM (Large Language Model)” — нові теми, які усвоювали студенти в рамках проєкту IT Starts. А занурював їх у світ LLM Anton Liutov, Senior ML Engineer в DataArt, який має більше 6 років досвіду в Data Science та більше 5 проєктів з LLM.

Тренінг з “Комунікації”

Активні учасники отримали подарунки від Люксофт, а також кожен отримав крутий електронний серифікат по завершенню.

“Оновлена інформатика — ІТ‑студії” в рамках програми EU4Digital Ukraine

Odesa IT Family разом з фахівцями наших компаній-учасниць активно бере участь у проєкті Міністерства цифрової трансформації України та Міністерства освіти і науки України “Оновлена інформатика — ІТ‑студії” в рамках програми EU4Digital Ukraine.

“IT Starts” Особистий бренд

Вікторія Захарова — HRD Nayax/ Кар’єрний консультант в ІТ, досвідчений професіонал у сфері людських ресурсів, ділиться своєю експертизою, нагромадженою протягом 13 років роботи з людьми.

Підписка на новини від спільноти