Intellias придбав американську IT компанію C2 Solutions, що спеціалізується на Digital Health та Medical Devices

Intellias, одна з найбільших IT компаній в Україні, оголосила про придбання 100% акцій C2 Solutions, сервісної IT компанії, що розташовується в штаті Міннесота, США. Компанія заснована у 2010 році і має глибоку експертизу в сфері цифрової медицини і розробці технологій для медичного устаткування. 

Компанія С2 Solutions надає своїм клієнтам технологічні послуги з фокусом на розробку стратегій, інжиніринг, розробку архітектури даних, тестування та дизайну користувацького досвіду. За версією американського щорічного рейтингу “Fast 50”, вона потрапила до переліку швидкозростаючих бізнесів штату Міннесота. Придбавши компанію С2 Solutions, компанія Intellias посилює свою присутність на ринку США і компетенції в галузі Digital Health та Medical Devices. Крім того, це збільшить кількість активних проєктів в компанії, що дозволить Intellias наймати більше спеціалістів і спеціалісток в Україні і за кордоном. 

«Я радий вітати команду С2 Solutions в Intellias. Адже ми розділяємо спільні цінності щодо дотримання найвищої якості у роботі з клієнтами і розвитку людиноцентричної культури. А також маємо спільну мету – допомагати розвивати технологічні візії кожного з наших клієнтів. Ми з нетерпінням чекаємо на нові партнерства й масштабні проєкти в індустрії Digital Health and Medical Devices, покладаючись на галузеві компетенції компанії C2, а також наші технологічні знання та багаторічний досвід», – говорить Віталій Седлер, CEO і співзасновник Intellias.   

Сьогодні Intellias об’єднує 3200 спеціалістів і спеціалісток у 14 країнах світу. Intellias розробляє високотехнологічні рішення для клієнтів у галузях мобільності, роздрібної торгівлі, фінансових послуг, телекомунікацій, та високих технологій. Експертиза компанії включає продуктову інженерію, AI/ML, хмарні сервіси, DevOps, IoT, аналітику даних тощо.  

Команда С2 Solutions буде інтегрована в організаційну структуру Intellias. Обидві сторони зосередяться на обміні досвідом та експертизою, що дозволить створювати додану цінність для клієнтів і стане основою для подальшого зростання. Також в фокусі уваги інтеграція корпоративної культури та цінностей Intellias і надання колегам з компанії С2 усіх можливостей для кар’єрного і професійного зростання. 

«Наша ціль надавати клієнтам в усіх куточках світу технологічну експертизу і глибокі галузеві знання, які дозволяють нам розробляти і втілювати проєкти будь-якого масштабу і складності. M&A стратегія відіграє ключову роль в досягненні цих цілей, у той час як Intellias продовжує органічно зростати», – говорить Михайло Пузраков, Executive Chairman і співзасновник Intellias.  

Дін Нельсон і Дейв Роу, співзасновники та співкерівники компанії C2 Solutions, теж відзначають нові можливості, що з’явились після закриття угоди з Intellias.

«Від етапу розробки стратегії і до її повної реалізації, ми допомагаємо клієнтам отримати конкурентну перевагу, трансформуючи їхні бізнес-операції та покращуючи життєвий цикл продукту. Ми раді підвищити цінність для наших клієнтів й отримати більше проєктів завдяки технічним та інженерним можливостям Intellias», — підкреслює Дейв Роу.

Для Intellias це вже друга успішна M&A угода. Восени 2022 року компанія придбала Digitally Inspired, IT компанію з головним офісом у Великій Британії, яка спеціалізується на галузях роздрібної торгівлі та електронної комерції.

Також дивись
Proggy-Buggy — Towel Contest 2024

Компанія DataArt, учасниця Odesa IT Family, запрошує взяти участь у весняному турнірі щорічної міжнародної олімпіади зі спортивного програмування Proggy-Buggy — Towel Contest 2024, що відбудеться 25 травня 2024 року о 13:00!

Новини від наших партнерів UKRSIBBANK BNP Paribas Group

UKRSIBBANK BNP Paribas Group пропонує українцям оформити картку єВідновлення, щоб отримати компенсацію за пошкоджене житло, та водночас узяти участь в акції.

DT Partners

DT Partners зосереджується на наданні юридичного абонентського супроводу та комплексної підтримки для бізнесу.

U-Nation

Фокус U-Nation — це створення інноваційної екосистеми в Одеському регіоні, розвиток стартапів та технологій, залучення міжнародної бізнес та інвест-спільноти до економічного відновлення України.

Підписка на новини від спільноти