Proggy-Buggy — Towel Contest 2024

Компанія DataArt, учасниця Odesa IT Family, запрошує взяти участь у весняному турнірі щорічної міжнародної олімпіади зі спортивного програмування Proggy-Buggy — Towel Contest 2024, що відбудеться 25 травня 2024 року о 13:00!

Олімпіада Proggy-Buggy Contest проходить щоосені з 2014 року та вже об’єднала понад 10 000 учасників з 60 країн. На весняному турнірі Towel Contest можна попрактикуватись у розв’язанні задач перед офіційним змаганням восени.

Організатори чекають на учнів, студентів, розробників, тестувальників і азартних людей, які мають уявлення, як пишуться програми, знають, що таке «консольний додаток», «стандартні потоки введення/виводу» та полюбляють задачі, що не мають розв’язку.

🎯Мета: розв’язати 13 алгоритмічних задач за 42 хвилини.

💻Формат: онлайн, але ви можете завітати до хабів у містах Дніро, Івано-Франківськ, Львів, Миколаїв та Хмельницький в Україні або до одного з офісів DataArt по всьому світу та взяти участь разом з іншими учасниками. Список локацій буде опубліковано на сторінці реєстрації.

🆓Участь: безкоштовна.

🗣Мова: англійська.

⏱Старт: 25 травня 2024 о 13:00 за Києвом.

👉🏻Реєстрація та деталі: https://proggy-buggy.com/register/

Також дивись
Intellias придбав американську IT компанію C2 Solutions, що спеціалізується на Digital Health та Medical Devices

Intellias, одна з найбільших IT компаній в Україні, оголосила про придбання 100% акцій C2 Solutions, сервісної IT компанії, що розташовується в штаті Міннесота, США. Компанія заснована у 2010 році і має глибоку експертизу в сфері цифрової медицини і розробці технологій для медичного устаткування.

Новини від наших партнерів UKRSIBBANK BNP Paribas Group

UKRSIBBANK BNP Paribas Group пропонує українцям оформити картку єВідновлення, щоб отримати компенсацію за пошкоджене житло, та водночас узяти участь в акції.

DT Partners

DT Partners зосереджується на наданні юридичного абонентського супроводу та комплексної підтримки для бізнесу.

U-Nation

Фокус U-Nation — це створення інноваційної екосистеми в Одеському регіоні, розвиток стартапів та технологій, залучення міжнародної бізнес та інвест-спільноти до економічного відновлення України.

Підписка на новини від спільноти