Проєктний офіс Intellias – найкращий у Європі та один із найкращих у світі

Офіс управління проєктами (Project Management Office – PMO) ІТ-компанії Intellias очолив рейтинг найкращих у Європі та потрапив до четвірки найкращих у світі за версією міжнародної організації PMO Global Alliance. Експерти зі всього світу високо оцінили інноваційність проєктів Intellias та постійне удосконалення процесів проєктного управління в компанії.

Престижну нагороду PMO Global Awards щорічно отримують найкращі проєктні офіси у різних регіонах – Європі, Америці, Африці та Азійсько-Тихоокеанському регіоні. Цього року найкращих серед PMO обирали 398 досвідчених лідерів та експертів зі 123 країн.  

Серед основних критеріїв оцінювання – удосконалення проєктного менеджменту компаній, обслуговування клієнтів, найкращі практики, впровадження інновацій, згуртованість спільноти та відповідність цінностям компанії. Проєктний офіс Intellias переміг одразу у двох номінаціях: аgile і гібридні стратегії та розвиток компетенцій.

“Ця нагорода підтверджує якість на цінність нашої роботи, в якій ми використовуємо інноваційні інструменти для ефективного керування як проєктами клієнтів, так і внутрішніми проєктами Intellias. Це також результат наполегливої роботи наших спеціалістів в Україні. Хоча Intellias активно розвивається по всьому світі, ми ніколи не забуваємо про наше українське коріння. Для нас велика честь представляти Україну та демонструвати її переваги на світовому інженерному ринку”, – Олексій Шебанов, керівник проєктного офісу Intellias. 

Від моменту свого заснування у 2018 році, проєктний офіс Intellias постійно розвивався та трансформувався у стратегічний підрозділ та центр експертизи компанії. Сьогодні PMO відповідає за дотримання найкращих світових практик у сфері проєктного менеджменту, а також за розробку та впровадження IDEAbook (Intellias Delivery Excellence Accelerator) – платформи з набором процесів і систем для управління проєктами та побудови інжинірінгових практик клієнтів та всередині компанії. Усе це допомагає компанії  забезпечувати найкращий рівень якості своїх сервісів.  

Також дивись
UKRSIBBANK BNP Paribas Group разом з lifecell провели конференцію для підприємців «Розвиток бізнесу в Україні

Наші партнери UKRSIBBANK BNP Paribas Group разом з lifecell провели конференцію для підприємців «Розвиток бізнесу в Україні. Реалії сьогодення» 🇺🇦
Odesa IT Family взяла участь у заході.

UKRSIBBANK BNP Paribas Group продовжує дію акції «КОД ІТ»

Чудова новина для малого та середнього IT-бізнесу від нашого партнера — Ukrsibbank BNP Paribas Group.

Новий партнер Odesa IT Family

Раді повідомити, що Hillel IT School стала нашим партнером та частиною Odesa IT Family!

Пропозиція від партнерів — юридичної фірми Digilaw “Краш-тест бізнесу: для оптимізації діяльності компанії”

Наші партнери — юридична фірма Digilaw, розробили особливу пропозицію з проведення аудиту для IT-компаній.

Підписка на новини від спільноти